• Welcome to the Canada section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, there is nothing we can do to help you.

Buy Ali ima kdo kanadske prijatelje BB?

Conduct any deals through escrow or you will lose money!

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Iščem zveze v Kanadi, O: ker imam Kanado raje kot ZDA. B: Kanada mi je veliko bližje kot Mehika. In C: tu mi nihče ne bo poslal reagentov!

Končni cilj je naslov, na katerega lahko pošiljam, vendar potrebujem razširiti svojo bazo povezav.

Kako si lahko medsebojno pomagamo? Sporočite mi, če lahko pri čem pomagam tukaj v ZDA, naj bo to naslov za pošiljanje, druge sestavine, ki jih vi iz nekega razloga ne morete dobiti, jaz pa jih lahko, in podobno. Prepričan sem, da mora biti "nekaj" zakonito tukaj in ne tam zgoraj?

Zaključil bom s kratko zgodbo: S prijateljem iz srednje šole sva se nekoč peljala skozi Kanado z Aljaske. Najboljše potovanje, kar sem jih kdaj imel!! Povsod, kjer sva se ustavila, so naju pozdravili samo prijazno. Ko sva se prvič ustavila in sem prvič stopil na kanadsko zemljo, je od nikoder pritekel najsrečnejši pes, kar sem jih kdaj videl, in zahteval božanje in drgnjenje trebuha. Kako neverjeten način za prvo izkušnjo kraja! V peklu so bili prijaznejši celo pozdravljalci v Walmartu (Moj prijatelj je potreboval škatlo Kraft Dinner! Že vsaj desetletje in še vedno ima to škatlo, haha)

Neko noč smo se ustavili v Edmontonu, spomnim se, da sem rekel, da se bom nekoč moral vrniti in tam opraviti pravi posel, posel je eksplodiral, povsod so rasle nove stavbe, pravkar se je odprl tisti noro velik nakupovalni center in videti je bilo, da cveti, bil sem osupel, takoj sem se zaljubil. Tisti večer sva šla v bar in mislim, da sem odkril, da so Kanadčani najbolj prijazni pijanci, kar jih lahko srečaš. Pogovarjali so se z NAMI, nas vključili v svoj pogovor in vsi smo ugotovili, da imamo toliko skupnega. Resnično ena najboljših noči v mojem življenju, komaj čakam, da se vrnem!!!. OHHHHH CAAAANNNNNADAAAAAAA
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Največje sranje, če ga pišem jaz tukaj, sem na visoki ravni, vedeli boste, kdaj sem suh, tako da boste opazovali, kako se je aktivnost mojega spletnega mesta upočasnila haha
 

quiteintricate

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 30, 2023
Messages
11
Reaction score
1
Points
3
haha
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Danes sem veliko objavljal, danes imam nekaj neverjetnega sranja, KOKINICIDENCA?! Mislim, da ne ;)
 
Top