Uporaba kokaina.

endingcart

Don't buy from me
Member
Joined
May 21, 2023
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni.
Radoveden sem glede kokaina in bi ga rad poskusil. Vendar si v resnici ne želim razviti odvisnosti. Koliko časa bi bilo po vašem mnenju smiselno imeti med posameznimi uporabami, da ne bi postal zasvojen.
Hvala.:)
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
200
Reaction score
205
Points
43
Pozdravljeni. To je hkrati tako preprosto in tako zapleteno vprašanje. Ni jasne norme za presledke med uporabo, ki bi zagotavljala, da se pri določeni osebi ne bo razvila odvisnost. Po drugi strani pa je jasno, da pogostejša kot je uporaba, večja so tveganja.

Po mojem mnenju je pogostost približno enkrat na mesec videti kot bolj ali manj tehtna referenčna točka. Čeprav sem prepričan, da se bo mnogim ljudem ta pristop zdel preredek.

Če še nikoli niste poskusili te snovi, potem obvezno preberite to temo.
 

endingcart

Don't buy from me
Member
Joined
May 21, 2023
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Najlepša hvala. Mislim, da bom malo bolj previden in ga bom uporabljal enkrat na mesec in pol več ali manj. Prav tako, če mi lahko navedete nekaj načinov, kako zagotoviti, da je čim bolj čist v državi, kjer so testi čistosti nezakoniti, bi vam bil vsekakor hvaležen.
Še enkrat, najlepša hvala.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Če z izrazom "preredko" mislite, da bi bil interval predolg, mislim, da je 1 mesec celo precej kratek.

Ko govorimo o uživanju kokaina na način, ki zmanjšuje verjetnost razvoja odvisnosti ali pogostosti, bi rekel, da bi bila ena uporaba na 3 mesece bolj smiselna, saj se možgani in telo zelo hitro navadijo na pogosto uporabo snovi in en mesec bi zagotovo lahko privedel do nastanka navade IMO
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
200
Reaction score
205
Points
43
To pa je tisto, kar je pogovor, ki nima ne začetka ne konca. Tako se zdi vam, tako se zdi tudi meni. In oba imava lahko prav. Kot sem zapisal zgoraj, je razvoj zasvojenosti pri določeni osebi odvisen od cele vrste dejavnikov, od genetike do ljudi v okolici.

Toda osebi, ki želi uživati kokain, povejte, kako pogosto mora to početi, da bo vse v redu - enkrat na 1 ali 3 mesece, in poglejte, katero možnost bo bolj realno zaznala, da bo ohranila treznost
 

alterego

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
Za ustvarjanje odvisnosti je potrebno več kot le " uporaba substanc".
In potem je tu še " ohranjanje odvisnosti v stanju stand"
Je kombinacija družbenega dejavnika, situacije, v kateri se znajdete , razloga, zaradi katerega uporabljate snov, 5 % je genetika, povezana z družino, ...
Imam najboljši video o tem, vendar je v nizozemščini.
Lahko objavim povezavo na youtube, če želite. Govori o zasvojenosti, zdravljenju in pasteh (videoposnetek psihiatra, ki je že več kot 40 let na tem medicinskem področju).
 

endingcart

Don't buy from me
Member
Joined
May 21, 2023
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Lepo bi bilo, če bi ga lahko poslali. In če ima angleške podnapise, bi bilo še lepše. Hvala!
 

alterego

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
da, imeli ste srečo , preveril sem in lahko uporabite prevod angleščina.
to bom objavil v novi temi ( ker1 je toliko informacij in čutim potrebo, da jih delim z drugimi , je kot nobena druga blablabla , ampak prava podrobna predstavitev)
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Haha težko slediti načrtu enkrat mesečno, če vam je snov všeč. Zakaj želite poskusiti kokain? Mislim, da imaš napačno motivacijo, da si sploh začel s tem.
 

endingcart

Don't buy from me
Member
Joined
May 21, 2023
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Poskušam precej snovi samo zaradi radovednosti, kako se počuti. Nikoli nisem nobene od njih naredil več kot dvakrat ali trikrat, heroin, fentanil, konoplja, speed. Nobene od njih nisem poskusil več kot dvakrat, zdaj pa me zanima kokain.
 
Top