Zdravila po pošti

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
ali ne bi bilo zaradi aluminija to bolj sumljivo? potem je nekako očitno, da nekaj skrivate. ampak ne bi vedel, nikoli prej nisem pošiljal zdravil po pošti.
 

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
Veliko ljudi pravi, da aluminij pomaga blokirati rentgenske žarke, vendar mislim, da je to mit
Svinec pomaga blokirati rentgenske žarke zaradi svoje gostote 11400 kg/m³, aluminij pa ima le 2700 kg/m³, zato mislim, da je neuporaben.
je dober le za zavijanje droge
 

Pororo

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
79
Reaction score
35
Points
18
Deals
11
sranje! aluminijasta folija ne blokira rentgenskih žarkov.
vaš drog je kup organskih molekul. organske so na rentgenskih žarkih videti drugače kot kovinske in jih je mogoče razlikovati.
če želite blokirati rentgenske žarke, morate svoj dope potopiti v podobno organsko enveronogo, da bo videti kot nekaj nedolžnega. toda na tej točki se ustavljam, saj nisem pripravljen razkriti svojih metod prikrivanja.
 

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
!!! Te informacije sem našel šele zdaj, zato opravite nekaj testiranj in lastnih raziskav Nisem odgovoren, če uničite svoj drog ali kaj drugega !!!


Kositer, antimon, volfram, bizmut so dobri za blokiranje rentgenskih žarkov, vendar jih nihče ne bo uporabljal za skrivanje mamil, zato sem našel nekaj boljšega ;

Podjetje izdeluje premaze za bolnišnice, ki jim pomagajo blokirati rentgenske žarke.
Uporabljajo barijev sulfat, našel sem francosko spletno stran, ki ga prodaja poceni (15 €/5 kg).
(prodajajo tudi druge poceni kemikalije, ki jih lahko uporabite za sintezo)


Za izdelavo lastnega premaza uporabite 5 kg barijevega sulfata in 2 l vode.

!!! Idk, če se suh premaz lahko zlomi, zato ga poskusite, preden razmažete paket !!!
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Hvala za raziskavo @HewHiSt, zelo cenjena! Danes bom stopil v stik s tem podjetjem.

Francozi, ki se zdaj že večkrat za mene znajdejo v spopadu, lol
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Ne vem, kaj še poleg vakuumskega zapiranja za pse. Rekel bi tudi, da se prepričajte, da je tudi zunanja stran embalaže videti normalno. Če se pretvarjate, da je naslov pošiljatelja podjetje, naj bo paket videti tako. Ne uporabljajte ročno napisanih naslovov. Naj bo oster. Če je vaš naslov iz lažnega prebivališča, naj bo tako tudi videti.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Torej se gobe uporabljajo tudi za kuhanje, kajne? Sestavite lažno pozdravno pismo kuharskega kluba z vzorčnim paketom posušene juhe kot darilom za dobrodošlico.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
To je pravzaprav odlična zamisel. Povsod je drugače, vendar v Združenih državah Amerike ni niti ene nezakonite gobe. Goba je nezakonita, če je njen test na prisotnost drog pozitiven. Za obtožbo posedovanja bi zakon moral gobe zaseči in jih testirati. Poznam praktično vse ugledne gobarje in povem vam: Policisti, odvetniki, sodniki. Zdravniki. Nihče od njih ni niti malo vreden pri prepoznavanju gob in pogosto jih spravljam v zadrego.
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Ali nekateri dobijo povečan morda, ko morajo dobiti paket in kaj je posledica ...
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Vedno se zavzemam za to, da ljudje sami opravijo raziskavo in se prebijejo skozi rentgenski pregled pošte. Carinsko rentgensko slikanje ECT. Na Googlovih slikah ali karkoli drugega, kar uporabljate. Preberite 20 odstavkov zgodbe, ki govori o tem. Potem ko sem to storil sam, sem trdno prepričan, da je zelo težko skriti droge v pošti, če gre skozi rentgen, zato raje ponaredite
EZDJ3yk6B2

KnFMmE53xz
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
To je odvisno od ciljne države. Toda dobra embalaža in majhne količine močno povečajo vašo uspešnost.
 
Top