Elektrolitska redukcija P2NP za pridobivanje amfetamina

ItsMee

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 15, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Te metode sem poskusil že prej. Deluje, vendar donosi niso tako veliki, vendar so v redu.
Iz 5 g P2NP sem dobil 2,5 g - 3 g sulfata
Uporabil sem svinčene plošče, izrezane iz strešnega svinca. Za elektrode morate uporabiti čisto, prazno površino.
Uporaba poroznega glinenega lončka za ločevanje anodnih in katodnih predelov se dobro obnese.
Anodni predel je treba napolniti tudi z 12 N žveplovo kislino.

Da, vaša mešanica postane rdeča. pred bazifikacijo jo morate odstraniti z nepolarnim izpiranjem.

V dokumentu piše, da temperatura ne sme presegati 40 °C, vendar se mi je zdelo, da je to previsoka temperatura.
Poskusite jo pognati čim bolj hladno. Možnost je, da celico poganjate v ledeni kopeli. Na koncu boste videli, da imate le rahlo rdečo barvo (manj nečistoč, večji izkoristek).

To sem poskusil z največ 10 g P2NP, ker je bila moja celica tako majhna. povečanje bi lahko bilo problematično zaradi nastajanja toplote.
Morate biti ustvarjalni v smislu aktivnega hlajenja kot.

Poskusiti to v vedru z velikim nezastekljenim cvetličnim loncem bi bilo čudovito.

Morda bom v prihodnosti pripravil podroben postopek. žal ne morem zagotoviti slik, ker sem to poskusil že pred leti.

Ampak hej, to je enostavno, ni strupeno in potrebujete samo običajne kemikalije. Vendar je potreben čas. celico moraš uporabljati morda več dni, če greš v velikem obsegu.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
med reakcijo (elektroizintezo) lahko pridobite natrijev amalgam, potem bo amalgam izjemno obnovil vaš p2np
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Razmišljal sem, zakaj moram hladiti kozarec, če lahko imam samo stalno kroženje anolita v in iz mojih peltierjevih hladilnikov
 

ItsMee

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 15, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Krožeči anolit je odlična možnost za hlajenje. Zlasti kadar celico dalj časa uporabljate.
Morda bo nastavitev bolj zapletena, vendar izvedljiva.
Katoda Hg Pool bi morala delovati dobro, vendar bi se v vsakem primeru raje izognil Hg. Mislim, da bom ostal pri svinčeni elektrodi.

V referencah piše, da je vedno 0,2 A/cm².
Ali veste, ali moram šteti obe strani katode ali samo stran, ki je obrnjena proti anodi?
Na primer: Svinčen list z merami 2 cm x 5 cm.
Ali naj se šteje kot 10 cm² ali 20 cm²?
Ker imate 10 cm² na strani katode in 10 cm² na drugi strani. To bi pomenilo veliko razliko.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Površino štejete tako, da štejete obe strani. To tako ali tako ni tako pomembno, dokler je blizu. Na primer, 3 A bi bilo v redu. Na tvojem mestu bi kupil samo referenčno elektrodo, čeprav ne potrebuješ potenciostata, ki ga lahko periodično nastavljaš z roko.
 

ItsMee

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 15, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Všeč mi je bila tvoja zasnova celice in zdaj delam tudi na svoji celici. ko bom končal, ti bom pokazal in morda mi boš potem lahko podrobno razložil, kako to nastaviti z referenčno elektrodo in narediti prilagoditve. elektrokemija je zame nova. Kakšno referenčno elektrodo je priporočljivo uporabiti pri tej nastavitvi? Ag/AgCl?
 
Top