Ali je kdo tukaj poskusil IV 4-MMC mefedron?

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
41
Reaction score
29
Points
18
IV je vsekakor manj pogost RoA za mefedron 4-MMC, pri čemer sta smrčanje in oralni način veliko bolj priljubljena. Ali je kdo poskusil mefedron IV? Ali obstajajo kakšne prednosti, zaradi katerih se splača? Še posebej, ko je imel vzorec, ki sem ga dobil od podjetja BioHackers, tako prijeten vonj (ne razumem, od kod prihaja zgodba o vonju po mačjem urinu) in mehčanje na nosu, zaradi česar ga želite smrkati, ne pa se mu izogibati kot nekaterim drugim snovem.
 

TheMapleSyrup

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 7, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Pred mnogimi leti sem nekajkrat poskusil, ko se mi je zdelo, da moram doživeti vse. Moj običajni RoA je boofing, ki mu sledi oralni. Ne morem ga primerjati z mnogimi stvarmi, saj sem z injiciranjem prenehal takoj, ko so se mi žile začele zvijati, da bi se izognil igli, in medicinska sestra je to komentirala.

Hitenje je... vau. To je velik naval. Ta močan občutek traja nekaj minut, nato pa se nežno razprši do običajne izkušnje 4MMC. Če še niste uporabljali intravenozne infuzije, se prepričajte, da ste opravili raziskavo o tem, kako to storiti varno. Če spregledate injekcijo, bo veliko območje okoli mesta, kamor ste vbrizgali, otrpnilo in bo trajalo več tednov, da si opomore, zato bodite previdni.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Da, IV Cat ... is ... the cat's meow ... so to say. Rekel bi, da je verjetno veliko bolj razširjen in priljubljen, kot si morda mislite. Vedno sem sovražil vohanje mačke. Sovražil sem vonj in okus, pa tudi stvari, ki sem jih imel, so me peklenski pekli. Večina ljudi, ki jih poznam, bi jo v primerjavi z drugimi potmi raje IV. Verjetno najbolj intenzivna naglica/izkušnja, o kateri lahko razmišljam, da stoji sama po sebi. Kar zadeva intenzivnost, je tam gor z intravenoznim kokainom, vendar po mojem mnenju veliko bolj, poleg tega traja malo dlje, zato je še bolje ... lahko se umiriš in v njem uživaš. Dober je za dva odmerka, preden "čarobnost" izgine in je samo še stimulativen. Z drugimi besedami, toleranca se hitro razvije. Približno 30 minut po strelu boste višji kot mofo, pri višjih odmerkih (.25g in več) boste imeli motnje vida. 0,3-.4 je res dober odmerek, več in res ste v tem, da bi zmagali. V bližini imejte nekaj hladne vode za pitje in pleskanje po glavi (to rad počnem) - postane mi tako vroče, da začne voda iz mene izhlapevati in iz glave mi gre para.

Kakor koli že, po približno 30 minutah boste začeli padati in verjetno boste želeli približno takrat ponovno uporabiti odmerek, če lahko. Po začetnem navalu boš še uro ali dve naveličan, vendar se bo to zmanjšalo in upajmo, da boš kmalu zatem lahko zaspal. Padec ni tako slab, ne tako slab kot pri kokainu. Resnično pomaga, če imaš nekaj podvozja. Opiat, benzo, morda celo kakšen pomirjevalo - seroquel (quetiapine) in zyprexa (olanzipine) delajo čudeže za ublažitev padca in tesnobe ter omogočajo odlično izkušnjo.

V preteklosti sem opazil, da če sem nekaj dni pred uporabo mačka užival kokain, zlasti IV, je bila izkušnja bistveno manjša. Nekateri bi lahko celo mislili, da so jim prodali ležalne droge ali da preprosto ni bilo tako dobro. Enkrat ali dvakrat sem intravenozno uporabil mačka, preden sem dobil resnično polno izkušnjo, in to je bila velika razlika. Če torej lahko, si pred uporabo mačka privoščite premor, če lahko, in ta nasvet prenesite vsem, ki razmišljajo o uporabi mačka. To je skoraj kot izkušnja MDMA. Poskrbeti želite, da so vaši možgani sveži, napolnjeni in pripravljeni, da jih preplavijo čarobne snovi. V nasprotnem primeru ne izkoristi svojega polnega potenciala in je le nekakšna potrata.

Če greš na IV, ga ne "pošlješ domov", dokler ne veš, da si v tej žilici dobro. Priskrbite si lepo zastavico/register in jo preizkusite tako, da vanjo natočite kri, če jo poplavi ... potem udarite po tem sranju in se držite kot pribito! To ni nekaj, za kar bi si želeli vzeti čas in delati počasi. Zadnja stvar, ki si jo želite, je, da bi zadeli polovico, nato pa bi se morali truditi, da bi spet dobili register. Spoznajte svoj odmerek, poiščite ga in samo pošljite to mutha fucka. Vsakič uporabite novo iglo in jo dobro zavežite. Uporabi dovolj vode, da se maček ne začne kristalizirati, vendar tudi ne preveč, da bi otežil rokovanje z brizgalko. 0,05 g za 0,1 ml je po mojem mnenju dobro razmerje. Tako bo 0,5 g v brizgi za 1 cm3. Torej bo 0,3 do 0,4 približno 60-80 centov. Preden raztopino natočite v brizgalko, jo segrejte in seveda filtrirajte z vato, vendar bi se morala raztopina dobro pripraviti tudi brez nje. To je res vse, kar morate vedeti.

Ostanite varni in uživajte o7
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
vonj po mačjih sikih ni povezan z vonjem snovi, temveč z vonjem vašega znoja in urina po njeni uporabi.

in ta izjava se mi zdi 100-odstotno resnična, uporabnik absolutno smrdi po mačjem urinu.

Imam mačko, imel sem jih približno pet, zato točno vem, kako diši. vendar pa teorija o mačjem urinu ne pomeni nujno, da diši kot mačji urin, veste?

ne gre za točno enak vonj, gre za to, kako to sranje smrdi. intenzivnost in dejstvo, da se ga ne moreš znebiti.

Lahko operete oblačila in posteljnino, a vonj je še vedno prisoten. tako kot mačje sranje, težko se ga znebite, a tudi vonj je podoben.

Predstavljajte si, kaj to sranje naredi z vašimi organi.

Sama snov ima vonj po kislih kumaricah ali vaniliji ali oboje. morala bi biti brez vonja, vendar vam zagotavljam, da ne boste našli 4mmc brez vonja.

To je ena od značilnosti mefija in je ključ za njegovo prepoznavanje.

Oprostite, moja angleščina je zajebal idk zakaj, im izgublja besede in ne more najti prave..
 

ElFakkquito631

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 3, 2024
Messages
10
Reaction score
11
Points
3
Govoril si prav lepo, človek. Jaz sem Američan
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
haha ja, vem, da imam včasih težave z iskanjem ustreznih besed in moram vstaviti take, ki ne ustrezajo povsem moji misli.

Enkrat je nekdo v komentarjih rekel, da je presenečen nad mojo angleščino, in dejal, da sem pod zelo dolgim komentarjem, ki sem ga napisala, govorila popolnoma brez napak, na koncu pa sem napisala "sorry for my english its not my first language", hahah
 

TheMapleSyrup

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 7, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Da je mefedron vedno dišal po mačjih iztrebkih, je bilo včasih res. Toda ljudje so zdaj odkrili druge načine za njegovo sintezo, ki ne oddajajo nobenega vonja. Zdaj je lahko in je tudi v obliki zelo lahkega čistega belega puhastega praška brez vonja, po katerem ne smrdi nič. Še vedno je po testih FTIR čist.
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
hmm zanimivo, prvič sem poskusil letos in od takrat sem naredil kot 50gs morda.

sploh se nisem zavedal, kako zelo smrdi.
Mislim, vedel sem, da smrdim, vendar se nisem zavedal, da ga lahko ljudje vohajo z razdalje 3 m.

Kako to, da drugačen način sinteze odpravi vonj, če je sama snov enaka?

Vem, da je lahko v obliki HCl in kristalov, vendar mislim, da tudi HCl pusti vonj. o tem sem veliko prebral.

Morda torej ni mefedron?
 
View previous replies…

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Ne pozabite tudi na druge analoge - mefedron, metilon, etilon itd. Opazil sem, da je metilon res močno dišal, bil rjasto oranžne barve in poskrbel za dobro izkušnjo. Etilon je bil bledo rumene barve, sploh ni imel posebnega vonja in izkušnja je verjetno trajala približno enako dolgo, vendar ni bila tako evforična ali intenzivna kot pri metilonu.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Ne vem, zakaj sem takrat dodal to anekdoto, za nazaj je nepomembna. To je bilo pred približno 10 leti in če sem iskren, nisem prepričan, kaj točno sem imel, vse, na kar sem se takrat opiral, je bil svet prodajalcev. Takrat je bilo vse naokoli kot "molly" ali "m1", različne barve, različni vonji. Bolj ali manj enak učinek, trajanje, moč itd. v različnih stopnjah. Povsem mogoče je, da je bilo to, kar so imenovali m1 ali metilon, v resnici mefedron. Po mojem spominu je vonj skoraj identičen vonju vzorca 4 mmc, ki sem ga dobil od Glitchyja.

S to snovjo sem takrat speedballal vsaj dvakrat na dan 2/3 meseca, nisem pridobil nobenih dolgoročnih zdravstvenih težav. Razen tega, da sem postal človeški skelet in da je brizga sama poškodovala tvoje žile. Ničesar nisem opazil. Imel sem prijatelja, ki si je dal po 0,5 do 0,6 odmerka (jebeno noro) ... iz kopalnice je prišel miren kot hindujska krava, se za trenutek pogovarjal z družbo, nato pa se umaknil v svoje prostore in počel bog ve kaj vse s seboj. .3 sem se počutil, kot da sem ravnokar končal tek v rokavici - zame dovolj. Kakorkoli že, po prenehanju uporabe smo po dobrem obdobju dosledne uporabe, vsaj nekaj tednov, opazili odtegnitveni simptom. Enkrat naenkrat, naključno, brez opozorila, bi vaši možgani nekako zaostali in bi morali dohiteti. Bilo je skoraj kot kihanje za vaše možgane - ali "možganski prdec"... celo jecljanje. Skoraj tako, kot da bi te zadel električni sunek. V vidnem polju se ti zabliska in tvoj vidni okvir se morda pomakne nazaj, naprej ali na stran, kar ni podobno občutku vrtoglavice... Ne vem, kaj se je zgodilo s "Poljakom", omenjenim nekaj prispevkov nižje, morda slaba serija? Z gotovostjo lahko rečem, da to ni značilno za snov(e).

Nikoli se nisem ukvarjal z njuhanjem te snovi, to sem storil le nekajkrat. Sovražim vonj in okus, poleg tega me je peklenšček peklenšček peklenšček peklenšček peklenšček peklenšček peklenšček. Enkrat sem padel s padalom. Nikoli ga nisem pihal. Intravenozno je skoraj edini način, ki sem ga uporabil za te snovi. To je način, ki ga imam najraje. Vendar nikomur ne priporočam, da se navadi na intravenozno vbrizgavanje, si iz tega naredi navado ali celo poskusi ... sranje. Pravijo, da injekcijska brizga sama po sebi postane odvisnost. To je precej odvratna navada.
 
Last edited:

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
ti tresljaji so možganski zapahi, normalna stvar po zlorabi močnih serotoninskih sproščevalcev.

nikoli se mi ni zgodilo po 3cmc, na primer, mislim, da se je zgodilo pred kratkim, vendar po zlorabi meph za 3 mesece.

To se zgodi zaradi znižanja serotonina
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Ja, nekako lahko sklepate, da so to vaši možgani, ki se skušajo na novo povezati, potem ko so se jim opekle vse sinapse ;].
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
176
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
@TheMapleSyrup Mefedron ni brez vonja. Če odprete zaprto embalažo, bo imel vonj. Od številnih dejavnikov je odvisno, ali bodo prisotni tudi drugi vonji.
 

TheMapleSyrup

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 7, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Mefedron sem uporabljal že pred prepovedjo. Vsako prejeto serijo sem tudi strokovno testiral s testiranjem FTIR, ki je tukaj v Vancouvru brezplačno. Nisem organski kemik, vendar poznam več različnih načinov sinteze 4MMC. 4MMC je lahko v obliki rumenkastih kristalov. To je bil prvotni sintetizator, ki je oddajal vonj po mačjih iztrebkih. Lahko je tudi v obliki čistih belih drobcev. Ta ima nekaj vonja, vendar veliko manj kot rumenkasti. Če ste v Kanadi in naročite iz laboratorija, ki ga izdeluje tukaj, boste vedno prejeli zelo lahek, puhast, bel prah. Ta sploh nima vonja. Učinki so enaki, ne glede na to, kateri sintetizator se uporablja. Očitno je, da je vonj posledica reagenta, ki se uporablja v postopku in ki se v primeru rumenkastih kristalov ne izpere v celoti. Glede na to, da so vse originalne stvari prišle s Kitajske, to ni presenetljivo. Laboratorij, ki ga izdeluje v Kanadi, je zelo profesionalno podjetje, ki deluje že dolgo časa in izdeluje dolg seznam različnih spojin. In meph je tako čist, kot je lahko. Poleg tega je veliko dražji kot v Evropi.
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
Mefedron je lahko videti kot karkoli, odvisno od tega, kaj uporabite za njegovo kristalizacijo.

in vonj je vedno prisoten, opral sem svoj mef in še vedno je imel vonj po vanilijevih kumaricah
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Pred vsem se prepričajte, da imate čisti in neoporečni izdelek, saj ne želite, da bi kakršnakoli druga umazana rezalna sredstva šla neposredno v vaš krvni obtok.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
176
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Ne morem navesti vira, vendar se mmc/cmc ne sme uporabljati prek intravenozne infuzije, ker je zelo uničujoča za žile, ni pomembno, ali je čista ali ne
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
Vbrizgavanje CMC je samopoškodovanje in neposredna smrtna želja, kar je na meji retardiranosti.

kdor to počne, bi moral biti zaprt v izoliranem oddelku
 
View previous replies…

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
huh? wdym do sem dobil vir? vir za katere informacije?
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
41
Reaction score
29
Points
18
To je (še posebej) destruktivno za žile. Mislim, da bi medicinski strokovnjak trdil, da so vse prepovedane snovi, ki se dajejo intravenozno, uničujoče za žile, zato me zanima, ali mmc/cmc v tem pogledu izstopa.
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
No, pa malo razmislimo, kajne?

poživila
so najbolj uničujoče in škodljive snovi, to je dejstvo.

Ni organa ali dela telesa, na katerega ne bi vplivali in mu škodovali.

Nekateri od njih so v stiku s kožo, zlasti z nosom, precej jedki.
logično je, da bodo v žilah še bolj škodljive. prepričan sem, da to ne velja za vse, vendar v primeru CMC-jev to zagotovo velja.

ta snov naredi luknje v nosu, ste jo kdaj smrkali? potem ko ste poskusili 3cmc, je 4mmc kot dihanje puhastih oblakov, pravzaprav je smrčanje celo precej prijetno. tako da bo logično neverjetno škodljiva znotraj vašega srca in ožilja.

3cmc, ko vam v tekoči obliki pade v nos, vam opeče nosnice, popolnoma opeče vaše ustnice, da so temno rdeče, na poti do ustnic opeče območje med nosom in usti ter pusti rdečkaste sledi opeklin.

To sem pogosto počel dve leti, v nekem trenutku sem opazil, da v nosu nimam niti ene dlake, rane, ki jih sranje pusti v nosu ali okoli nosnic, pa se celijo precej počasi.

MMC ne razjeda kože niti nosne votline, zato domnevam, da so veliko manj hudi za žile, vendar so vseeno škodljivi, večina katinonov je takšnih, večina stimulacij je takšnih.

poleg tega se mi zdi, da se spomnim, da sem bral o IV'ing cmc'c in nekdo je opozarjal na to in rekel, da tega nikoli ne počnite, ne želim širiti napačnih informacij, ker se res ne spomnim, vendar se je v kratkem počutil zelo slabo.

Poskušal bom najti kaj o tem, vendar imejte v mislih, da boste morali to prevesti iz poljščine.
 
Top