Question Homogena mešanica prahu

Skinny_Pete_

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 22, 2022
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni, želim zmešati mdma v prahu in maltodekstrin za stiskanje tablet.
Veliko sem prebral in ugotovil, da je res težko dobiti popolnoma homogeno mešanico prahu. Želim, da bi tablete vsebovale natančno količino 100 mg mdma v vsaki... morda je lahko majhna razlika, recimo 5 mg, vendar želim, da so na splošno skoraj enake. Ali je kdo poskusil nekaj dni mešati v krogličnem mlinu in ali bo ta metoda dobro zmešala praške. Razmišljal sem o raztapljanju maltodekstrina in mdma v toplem acetonu, da bi dobil kašo kot teksturo, nato pa nekaj minut mešal v mešalniku, nato pa mešanico prelil v plitvo ploščato ploščo in počakal, da aceton izhlapi. Ali bo ta metoda zagotovila dobro mešanje?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Pozdravljeni, za izdelavo homogene praškaste mešanice morate dobiti enako velikost delcev.
Obe snovi morata imeti približno enako topnost. Niste prepričani, da bo ta način rešil vaše vprašanje.
 

Skinny_Pete_

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 22, 2022
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni, hvala... Ali bo kroglično mletje s steklenim ali keramičnim medijem za recimo 24 ur omogočilo, da bodo mdma in drugi neaktivni ingridienti imeli enako velikost delcev ? Ali je po mletju potrebno dodatno mešanje?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Težko odgovorim, ker z njimi nimam izkušenj. Predvidevam, da je očitno potrebno dodatno mešanje.
 
Top