Question Kako lahko opustim uživanje kristalnega metamfetamina?

Douda

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2023
Messages
31
Reaction score
21
Points
8
Končno sem spoznal, da sem odvisnik od kristalnega metamfetamina. Največkrat lahko zdržim 2 tedna brez kajenja kristalnega metamfetamina, a ko spet vzamem 1 udarec. je spet na začetku.

Včasih sem kadil vsak dan, nazadnje sem izgubil službo, zdaj imam novo službo, zato sem se učil iz svojih preteklih napak, te dni kadim enkrat ali dvakrat na teden, vem, samo da se spopadem s pritiskom v službi.

Sinoči sem pogledal v ogledalo in videl, da so moji zobje začeli rjaveti, in pomislil sem, da če se moji zobje začnejo gniti, kako za vraga je moje telo videti v notranjosti?

Kakršen koli nasvet, kako se popolnoma znebiti drog?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Na forumu imamo v temi o zmanjševanju škode psihiatra. Resnično priporočam, da to objavite tam in preverite, ali vam lahko doktor svetuje. Prosim, uporabite ta vir. Za to so tukaj
 

mantax

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 31, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
samo začnite si umivati zobe vsaj trikrat na dan, ne bodo porjaveli, in za začetek dodajte zobni pasti sodo bikarbono, samo začnite skrbeti zase, vitamini, minerali, higiena, nekaj kozmetike in videti boste normalno
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Pozdravljeni, prosimo vas, da v skupnih delih uporabljate angleški jezik.
 

mantax

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 31, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Žal mi je, to je posledica samodejnega prevajanja v brskalniku Chrome in sem že izgubil
 

mantax

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 31, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
samo začnite si umivati zobe vsaj trikrat na dan, ne bodo porjaveli, in začnite z dodajanjem sode bikarbone v pasto, samo začnite skrbeti zase, vitamini, minerali, higiena, nekaj kozmetike, in videti boste normalno. tako naj bi bilo
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
samo začnite si umivati zobe vsaj trikrat na dan, ne bodo porjaveli, in začnite z dodajanjem sode bikarbone v pasto, samo začnite skrbeti zase, vitamini, minerali, higiena, nekaj kozmetike, in videti boste normalno
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Najpomembnejša stvar pri opuščanju katere koli droge je, da ne pridete iz svojega življenjskega prostora. Prenehajte z vsemi, ki imajo stik z določeno drogo ali pravzaprav z vsako drogo. Ne bodite v družbi, kjer se bodo droge uporabljale ali celo omenjale. Biti morate sami ali z nekom, ki nima stika z njo. In zapomnite si, da je vse v možganih, ni vam treba uporabljati nobene vrste drog, da bi bili srečni. Pustite svojim možganom, da si opomorejo. Veliko sreče, verjamem vate.
 
Top