Kako lahko pridobim dostop do razdelka RC?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Za dostop morate biti aktivni udeleženec foruma. V razdelku RC objavljamo najbolj dragocena dela. Na primer sintezo zakonitega kanabinoida (WoW!).
Najbolj aktivni uporabniki foruma bodo imeli pravico, da izdajo vabilo nekomu drugemu.
Vloge za povabilo pišite tukaj.
 
Last edited by a moderator:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Ustrezna aktivnost na forumu v zadostnem obsegu
Račun, starejši od 1 meseca
Ali pod komercialnimi pogoji, cena dostopa 1000 USD.
Uporabniki, ki že imajo dostop do RC, lahko potrdijo, da so informacije, ki so tam objavljene, vredne tega denarja.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Uporabnikom, ki so proizvajalci/kemiki/dobavitelji reagentov/vplivneži iz ciljne skupine, lahko omogočimo tudi dostop do razdelka RC (zanje smo pripravljeni plačati tudi oglaševanje na našem forumu).
Na splošno smo odprti za sodelovanje in v iskanju prometa, ki bi pritegnil ciljno občinstvo.
 

crackson

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 21, 2023
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Pozdravljeni, vidim, če bi lahko dobil dostop do seje RC Rad bi se veliko naučil o sintezah pogosto je aktiven na forumu in rad se izobražujem o sintezah 💥💉
 

perri

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 10, 2021
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
izkušen uvoznik/distributer iz ZDA, ki je za trenutek zunaj igre, bi rad imel dostop do dobave alfa pirov in mokastih amfetaminov. lahko prispevam svoja 2 centa o različnih temah. pravkar sem našel to mesto, menim, da me zanima raziskovanje vseh vrst, zlasti katinona in triptaminov, povezanih s stvarmi...
 

onionexpress

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 7, 2021
Messages
28
Reaction score
6
Points
3
To se sliši pošteno im zanimivo, prosim, da mi čim prej sporočite.
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18
Lahko potrdim, da imajo sintezo za kanabinoide, ki ne temeljijo na indolu, zaradi česar bi bili zakoniti v Nemčiji, Švici, ki imajo zakone proti skupini snovi - potencialno so zakoniti v vseh državah z "zakonom proti snovem", zato so ti kanabinoidi verjetno zakoniti po vsem svetu
 

Field7

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 16, 2023
Messages
19
Reaction score
20
Points
3
Ne. V ZDA Zakon o nadzoru analogov zdravil (1986?) pravi, da če hodi kot raca, govori kot raca, je izomer race, ester race ali je razglašen za katero koli od teh snovi ali predstavljen kot snov, ki ima podoben učinek kot katera koli od teh snovi ... potem je to raca. Nezakonita raca. To pomeni, da je snov nezakonita že samo s tem, da rečete nekaj takega, kot je "to je kanabinoid in od njega se boste opili". Zakoni o analogih so tako široko zastavljeni in odprti za razlago (ali zlorabo), da obstajajo kemikalije, o katerih se še ni razmišljalo in ki so po teh zakonih tehnično že nezakonite. Poleg ZDA imajo zakone o analognih snoveh tudi druge države.
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Želim zaprositi za dostop do odbora RC. Rad bi prispeval, kar vem o tehnikah in sredstvih tajne kemije, rad bi pomagal novincem pri njihovih težavah, s tajnimi kemiki z vsega sveta pa rad razpravljam o novih postopkih za izdelavo zdravil, tu sem napisal zanimiv članek

Darilo za ljubitelje skrivne kemije - nekaj knjig, za katere menim, da so primerne za vas
 

deinemudda69

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
12
Reaction score
6
Points
3
Spoštovani člani,

rad bi z vami delil nekaj informacij, vendar ne želim, da bi bile te informacije dostopne vsem na internetu.

Na tem forumu sem zelo nov, vendar sem že prispeval novo metodo za sintezo borohidrida.

Prosim, omogočite mi dostop do območja RC, da bom lahko tam objavil bolj občutljive informacije. Seveda sem tudi zelo radoveden, kaj bom našel na območju RC.

Lep pozdrav
 
Last edited:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Pošljite mi osebna sporočila z informacijami, ki bi jih radi objavili tam.
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Ta forum mi je zelo všeč, vem, da nisem dolgo časa na njem, vendar ste me videli, kako sem skoraj ves dan povezovanja bral in poskušal razumeti.

Z veseljem bi imel dostop do oddelka RC in raziskoval njegovo vsebino. Sem novinec v kemiji in resnično čutim, da sem se povezal s tem svetom, in verjamem, da bo ta forum moja nova družina @HEISENBERG
 

dekrepid

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2022
Messages
3
Reaction score
4
Points
3
Pozdravljeni, upam, da bom prinesel več kot 10-letne izkušnje, zelo bi si želel povabila v oddelek rc, prosim.
 
Top