Potrebujem pomoč pri svoji prvi sintezi MDMA. PROSIM

togeter

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Pozdravljeni,
tudi jaz sem svoj prvi mdma opravil prek nabh4,
po destilaciji mdma freebase pri 160c (moj vakumski vir je precej šibek) sem nato dobil jasno brezbarvno olje na?
btw sem poskusil plin hcl in dobil kristal, ki je videti zelo jasen (beli crytsal)!
po testu rezultat 200mg brez recrytalbut im občutek učinek je šibek.
Zato zdaj ne vem, kateri postopek je napaka. Ali mi lahko kdo potrdi, da je brezbarvna barva mdma freebase pravilna? ali lahko razbijem freebase pri 160c disilaciji?
Ali obstaja možnost, da sem v mdma freebase pustil metilamin freebase, nato pa je reagiral s hcl, da bi tvoril methylamine.hcl, ki ga vsebuje moj izdelek? morda po destilaciji ni metilamin ostal?
Ali naj mdma freebase ponovno sperem z nečim, da ga očistim?
Prosim, pomagajte mi.
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Mdma fb mora biti brezbarvna in med segrevanjem do 160c ni možnosti za poškodbo molekule mdma.
Mislim, da v mdma nimate metilamina, raje bi verjel v pmk) Kakorkoli, metilamin ima specifičen vonj, ki vas ne bo zmotil. To ni vonj po janežu, ampak po "gnili ribi".
Ali vaš mdma hcl spremeni barvo (postane rjav/črn med segrevanjem - izpostavljen na viru toplote več kot 1 uro? V erlenmajerico lahko postavite mdma hcl + vodo v razmerju 1:1 na vir toplote in jo pustite 1 uro, da vidite, kaj se dogaja. Bučka mora biti odprta!
 
Last edited:
View previous replies…

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
NaOH morate pripraviti v vodi, 20 % m/m je v redu. To pomeni, da je 20 g NaOH + 80 g vode.
Na začetku morate poznati natančno maso teh 20 %. Na primer 20 g skupaj.
Nato raztopite sol v vodi in v majhnih obrokih dodajajte 20 % NaOH, dokler PH ne doseže vrednosti 11.
Zdaj lahko ugotovite, koliko g 20 % raztopine je bilo porabljenih, in ocenite molsko maso vaše soli.
 

lucas_cash

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 30, 2024
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Ali ste od začetka uporabljali olje pmk ali prah pmk? ali lahko vnesete korake, ki ste jih naredili, da bomo videli, kje je šlo narobe
 
View previous replies…

togeter

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Uporabil sem vosek pmk! sem prepričan, da je destiliran mdp2p pravilen, ker že poznam vonj mdp2p

Im sledite temu koraku:

Mislim, da sem morda naredil kakšen korak narobe.
- Po končani reakciji (končajte mešanje 2h po dodajanju nabh4), potem sem ugotovil, da moj reaktor ni dovolj velik, da bi vseboval vso vodo za pranje ("- Dodajte vodo in nadaljujte z mešanjem v 5 min"), zato sem samo dodal vodo z manj kot prostornino metode btcboss veliko ( bil sem stvar, postopek vode za pranje ni pomemben)
- Nato sem dodal dcm za ekstrakcijo, vendar je dcm dobil jasno barvo.
- Mislim, da sem nekaj naredil narobe, lahko vse vržeš v odtok.
- Potem sem naredil nekaj raziskav in ugotovil, da se fb raztaplja v metanolu, metanol pa se meša z vodo! in da moram dodati več vode, da se iz metanola naredi fb, da ga ujamem v dcm.
- ja, ko sem dodal več vode, sem začel dobivati dcm na dnu z večjo barvo, kot da vsebuje freebase.
- potem sem vse pridobljeno destiliral in dobil čisto olje pri 160 stopinjah Celzija.

* Ali lahko dodam dcm, preden ga sperem z dovolj vode, je neumno :cry:
* Ali lahko kaj pride v dcm, preden ga voda spere? :cry:
 
Last edited:

lucas_cash

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 30, 2024
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Mislim, da ste med pranjem izgubili svoj fb.
Če ste pravilno opravili postopek z NaBH4.
Potem bo vaše olje fb zaradi NaBH4 postalo težko. Zato boste med pranjem in dodajanjem dcm videli, da se bo vaše olje ločilo od vode.
Olje bo padlo na dno, ostanek umazane vode pa bo ostal zgoraj. Na ta način boste vedeli, da ste fb pripravili pravilno.

Po ločevanju lahko olje segrejete do 130 °C ... začutili boste nekakšen sladek kostanjev vonj. Potem veste, da je fb pripravljen.
Ko ga pustite, da se ohladi. Lahko dodate aceton in nato HCL, da izenačite PH.

Običajno ga dam v hladilnik in pustim, da se ohladi do -30 stopinj. Ampak to je moja metoda.

Prebral sem, da vaš fb smrdi po gnili ribi. To je mešanica metanola in metilamina. Na koncu naj bi tvoja fb dišala skoraj tako, kot da ne diši nič. Vsaj nekakšen kostanjev vonj.

Če ne dodate dovolj vode za čiščenje fb, bodo vaši kristali na koncu videti rjavkasti. (Če nimate večjega reaktorja, lahko to naredite po delih ali pa preden naredite večji del mešanice, izračunate njeno količino, da se bo vse skupaj prileglo reaktorju.)
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Dišava kostanja - točno, brat!!! lahkoten čudovit vonj kostanja
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
mdma fb nafta je vedno težka. njena gostota je natanko 1,1 g na 1 cm3. zato vedno ostane pod vodo, če v njej ni raztopljenih nobenih anorganskih spojin (na primer NaCl).
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Morda ne razumem pravilno vsega vašega besedila, vendar če v sistem baza + dcm + voda dodate nekaj alkohola ali acetona, potem bo alkohol ali aceton prešel v oba: zgornjo plast vode in spodnjo plast dcm.
Hkrati bo del baze skupaj z alkoholom prešel v zgornjo plast (voda), del drugih spojin, topnih v vodi, pa v plast dcm. In to je katastrofa!!!

Tudi meni dcm ni všeč, saj je v primerjavi z drugimi podobnimi topili precej dobro topen v vodi. DCM ni prava izbira.
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
erm mate, če dodamo dcm v vodo, bo vedno šel na dno
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
ehm, kolega, ali sem rekel, da se dcm meša z vodo? rekel sem, da ima dcm največjo topnost v vodi med drugimi nepolarnimi topili. prav tako dcm zaradi svoje kemijske in fizikalne strukture raztaplja veliko polarnih spojin, netopnih v drugih nepolarnih topilih, kot so eter, heksan, perc itd.
 

togeter

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
@lucas_cash vendar sem že izvedel vakuumsko destilacijo, da bi dobil prosto bazo pri 160c, obstaja kakšna možnost, da še vedno dobim metanol z metilaminom v svojo prosto bazo?

Ali mi lahko kdo poda varno metodo za delo z metilaminom naslednjič, ker ljudje pravijo, da je metilamin zelo strupen
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
@Pororo wasnt replying to u was replying to that dude that said if u do everything right it will go to the bottom witch dcm always will with water
 

lucas_cash

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 30, 2024
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Ali ste pravilno prebrali moje besedilo. Nikoli nisem rekel, da vse te stvari naenkrat seštejete. Obstajajo vmesni koraki. prav tako ste kdaj naredili mdma? Če ne, potem ne razumete, kaj je bilo tukaj rečeno. Če ste ga naredili. Potem veste, da se dcm v tem primeru nikoli ne uporablja z acetonom. In le majhna količina dcm se uporablja za ločevanje olja, ki ga potrebujete, od preostale vode in vsega, kar je v njej....
 

lucas_cash

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 30, 2024
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Če ste ga vakuumsko destilirali. Potem bi moralo vaše olje ostati v vašem reaktorju, ostalo pa bi moralo izhlapeti ali ga zajeti v drugo bučko.

Če ste torej vzeli brezbarvno tekočino in nadaljevali delo z njo. To pomeni, da ste vzeli napačno bučko, v kateri je bil metilamin. Zato ste ga še naprej vonjali, ker fb ni nikoli brezbarven.

Ali ste vosek pmk spremenili v olje pmk?
Dm me, če želiš.
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
Top