Ali obstaja razlog, da se za amfetamine raje uporabljajo sulfatne soli

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Aceton sem zmešal z žveplovo kislino
V njem ni nečistoč, je odličen izdelek
 
View previous replies…

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
Ne, ima prav, to je ta bela vrsta žilavega sranja. ne zdi se, da se raztaplja v vodi. Če dovolj dolgo pustiš žveplo v acetonu v visokih koncentracijah, postane tudi rdeče.... vsaj pri meni se je tako zgodilo...
 
View previous replies…

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Dolgo sem poskušal dobiti mešanico acetona in žveplove kisline za soljenje in edini način za preprečevanje nastanka mesilatov (rdeče barve in groznega vonja) je bil, da sem uporabil zamrzovalnik hladnega acetona in kisline, vendar je tudi ob največji previdnosti po določenem času (nekaj ur) postal rdeč. Moje izkušnje potrjujejo besede w2x3f5, da je mešanica žveplove kisline in IPA veliko boljša za soljenje.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Amfetamin monofosfat je treba pripraviti s titracijo v vodi, želeni ph je 5 do 6. Monofosfata ni mogoče pripraviti v alkoholu, saj ko bazi v alkoholu dodamo fosforno kislino 75 ali 85 % ni pomembno, tako kot je ali v alkoholu, pride do točke, ko se ves amfetamin kar naenkrat spremeni v žvečilni mehurček in ne sprejema več kisline. Tako imate mešanico polifosfatov. To maso iz žvečilke ni težko posušiti in se brez težav posuši, lahko jo zaužijemo in ni slaba, ne pa tudi monofosfatov.
Monofosfat, ki ga lahko naredite tako, da bazi v nepolarnem topilu dodate vodo in nato razredčeno fosforno kislino ter nato iz obeh zmešate sveto sranje, ima to prednost, da je veliko bolj topen v vodi kot polifosfat in tudi bolj kot sulfat. Ta večja topnost pomeni boljšo biološko razpoložljivost in ima nekoliko hitrejši začetek delovanja kot druge soli. Le karbonatna sol naj bi jo premagala, vendar je nikoli nisem poskušal pripraviti.

Ko naredite monofosfat v vodi, se zgodi nekaj, kar vas bo najprej zmotilo: Ko boste dodali fosforno kislino, boste najprej opazili, da iz raztopine pada sol, kar vas bo razveselilo. Ko pa dodate še več kisline, se naenkrat vsa sol razblini! - spet izginila! Za razliko od žveplove kisline, kjer je to slabo, je pri fosforni kislini točno to, kar si želite, saj želite tisto z najboljšo topnostjo v vodi. To dobite pri ph 5 do 6 in po ločitvi in izhlapevanju vode.

Rdeče obarvanje, ki se pojavi ob dodajanju prevelike količine kisline, ni posledica kisline ali amfetamina, temveč nečistoč, predvsem P2P in rahlo bazičnih nečistoč, ki so prišle v procesu. P2P gre lepo skozi parno destilacijo in postopke A/B, saj je amfoteren v prisotnosti baz in kislin, posebej z bazami, recimo, da postane nenadoma vodotopen v veliko večjem obsegu.
Zares čista amfetaminska baza ne spremeni barve ne glede na to, koliko kisline dodate. Z nobenim od protokolov po reakciji, ki sem jih videl tukaj, se ne proizvaja resnično čista amfetaminska baza, zato branje o problemu spremembe barve (iz rožnate v rdečo) sploh ni presenečenje.
 
View previous replies…

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
To je v nasprotju s postopkom, navedenim v Enciklopediji farmacevtske proizvodnje, ki uporablja alkohol, vendar se popolnoma ujema z vsemi mojimi praktičnimi opažanji. Sol tudi v IPA izgine iz vode v H3PO3, kar se zgodi, ko preneham dodajati kislino. Prav tako je lepo videti, da po vseh teh desetletjih še vedno objavljaš.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Aceton deluje veliko bolje, iz njega se izcimi dobra trdna sol, brez smrka. Osebno sem to preveril leta 2005)))
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Kar zadeva p2p in barvanje, bom podprl. to je res. Nečistoče p2p in njegovih derivatov dajejo barvo zaradi stranskih produktov, to velja tudi za sinteze p2np in p2p, amin po frakcijski destilaciji v visokem vakuumu se pri uporabi presežka kisline ne obarva, čista baza amina je popolnoma brezbarvna in prozorna.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
No, možno je, da lahko monofosfat naredite v acetonu, nikoli nisem rekel, da je metoda, ki sem jo opisal, edina.
Toda iz radovednosti, zakaj "veliko boljši"? Po mojem mnenju je kvečjemu vprašanje osebnega okusa, kateri metodi dajemo prednost.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
enostavna priprava in izolacija, aminofosfati so zelo slabo topni v acetonu, enostavno suhi.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Lepo razložite, zakaj z dodajanjem H2PO4 aminski bazi v acetonu NE dobimo monofosfatne soli. Ker bo teamin odpadel kot bolj netopna sol, sestavljena iz fosfatov, sestavljenih iz ene molekule ohfosforne kisline in več molekul amina, ta sol ne bo več reagirala ne glede na to, koliko H3PO4 boste dodali.
Monofosfat pomeni natančno eno molekulo amfetamina na eno molekulo fosforne kisline in tega ni mogoče doseči z opisano metodo.

Tega ne bom več poudarjal, to je moj zadnji komentar o zadevi, nimam ne živcev ne časa za to, žal.

Vse najboljše, veliko sreče in srečno kuhanje! ;)
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
To metodo sem uporabil leta 2005 in izkazala se je za odlično. to je vaša stvar, da se zgodi ali ne. To je moja praksa in več laboratorijev. Veliko sreče na vaši težavni poti. Monofosfati so za razliko od drugih fosforjevih in amfetaminskih soli zelo slabo topni v acetonu.
 

Pervitin

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
27
Reaction score
3
Points
3
Prebral sem nit in za prihodke, kar ste rekli v preprostih korakih,
Če bi imel čisto, s paro destilirano amfetaminsko osnovo, npr. 100 ml. Koliko topila potrebujem in kakšnega?
Aceton ne bi deloval, če uporabim H3PO4 in koliko fosfatne kisline moram spustiti?

ne želim, da bi mi nekdo pral umazano perilo, vendar bi mi pomagalo razumeti postopek s konkretnim primerom, hvala.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Če je vaš cilj kristalizacija, ga lahko greste mešat z acetonom ali metanolom, pri čemer bi priporočal aceton, ki ga nato pokapljate do soli z žveplovo kislino
 

Pervitin

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
27
Reaction score
3
Points
3
Hvala, torej moram čisto bazo zmešati s suhim acetonom v razmerju 1:1 in nato vanjo kapati svoj 85-odstotni H3PO4, dokler ne doseže PH 5-6? Ne razumem prispevka @OrgUnikum "Monofosfat, ki ga lahko naredimo tako, da bazi v nepolarnem topilu dodamo vodo in nato razredčeno fosforno kislino ter nato iz obeh zmešamo sveto sranje, ima to prednost, da je veliko bolj topen v vodi kot polifosfat in tudi bolj kot sulfat." Ko moram dodati vodo. Mislil sem, da voda in A-olje vplivata na izkoristek? In koliko vode?
 

Mohammed_Lee

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
44
Reaction score
8
Points
8
Pozdravljeni in najprej velika zahvala za aktivne člane tega foruma. Brez vas ne bi prišel do točke, na kateri sem!
Moj problem: dobil sem dovolj (stare) žveplove kisline za natančno eno serijo. Težava je v tem, da je sčasoma dobila rumeno barvo. Ali lahko to uporabim? (nove ne morem dobiti)
Imam pa dovolj fosforne kisline @orgUnicum:

"Monofosfat, ki ga lahko naredimo tako, da bazi v nepolarnem topilu dodamo vodo in nato razredčeno fosforno kislino ter nato iz obeh zmešamo sveto sranje, ima to prednost, da je veliko bolj topen v vodi kot polifosfat in tudi bolj kot sulfat."

Ali mi lahko poveste razmerje mešanice voda:baza in voda:phiosforna kislina? Prav tako sem dobil heksan, ali je primeren kot nepolarno topilo?

Lep pozdrav
 

Mohammed_Lee

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
44
Reaction score
8
Points
8
Imam še eno vprašanje v zvezi z mojo prvo lastnoročno izdelano serijo (verjetno ne) amfetamin fosfata in sem se odločil, da jo objavim, namesto da bi odprl novo nit. Izdelal sem ga po metodi P2NP HgCl in vse je bilo videti dobro. Amalgam; reakcija po dodajanju RM. Edina stvar, ki sem jo naredil narobe, je bil nadzor temperature med redukcijo (mislim, da sem včasih pustil, da je bilo prevroče. Toda po 24 urah sem dobil dve gladki plasti, zgornjo dekantiral in zadnji del ločil z ločevalnim lijem.
Skratka, na koncu sem dobil 85 g česar koli (iz 10 g P2NP). Če kdo ve, kaj je šlo narobe in kako se lahko temu izognem, bi bil zelo vesel odgovora. zdaj delam svojo drugo serijo, pri kateri se amalgamski del ni tako dobro obnesel (prvič s coffffegrinderjem, ki se je zlomil med postopkom.
Če ima kdo idejo o vprašanjih v mojem zadnjem prispevku: prosim, sporočite mi.. Tretjo serijo moram dokončati do ponedeljka zjutraj, ker sem jo prijavil za analizo in želim vsaj eno uspešno serijo.

thx vnaprej,
lee
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Dobili ste mešanico anorganskih soli, zato ne vidim nobene omembe, da ste uporabili alkalije, da bi dobili bazo brez aminov. Ne veste, kaj počnete, in to je nevarno.
 

Mohammed_Lee

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
44
Reaction score
8
Points
8
Ne, to naj bi bil le kratek povzetek, saj sem imel malo stresa. Sledil sem viedeoguidu in preživel ure na tem forumu, ko sem bral objave o tej sintezi. to be accured: Seveda sem mešanico dal v čašo, počakal ~20 in nato dodal raztopino NaOH, dokler nisem dosegel ph 11 (ali bi dobil 2 plasti brez alkanizacije?)
Kaj je šlo narobe?
 

Mohammed_Lee

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
44
Reaction score
8
Points
8
Ali ima kdo idejo, katera napaka bi lahko to povzročila? v katerem koraku sinteze sem naredil napako?
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Podrobno napišite, kaj ste počeli, katere reagente ste uporabljali, kaj ste opazovali. kako naj vas razumemo, če navajate majhne delčke informacij.
 
Top