• Welcome to the Australian section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, there is nothing we can do to help you.

Cocaine MDMA Methamphetamine Iščete zanesljivega dobavitelja za Avstralijo.

Wiggingthefukoutman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 1, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
iščem solidnega dobavitelja za mdma, kokain, met in ekstazi ali tablete 2-cb v Avstralijo Pripravljen sem leteti v tujino, da bi se srečali iz oči v oči, da bi zgradili trden poslovni odnos.
z veseljem se bom pogajal o zelo razumni ceni, da zagotovim varen prevoz izdelka pripravljen sem tudi razdeliti na vse carine, ki jih imate ali lahko pridobite kot uslugo za pomoč sebi in moji ekipi.
zelo profesionalno denar najprej miselnost vsi želimo uživati življenje in bi veliko raje dolgo gladko poslovanje nato kratek neorganiziran nered kot nekateri krogi.
prosim, obrnite se na mene, če ste v kakršno koli pomoč, bomo dobili nekaj v delih.
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
64
Points
18
Zgradimo tovarno 2C-B za Avstralijo!
 

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Ali imate kakšen avstralski trg darknetov? Ali imate kakšne prodajalce darknetov v avstraliji? Če da - mi v PM sporočite, kako naj jih najdem.
 

cylencia

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 30, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
ne obstaja trg samo za Avstralijo, za katerega vem, vendar je na dreadu dobra skupnost avstralskih prodajalcev. nekaj stvari lahko najdete tudi tukaj, kot so bute, dimetokain in tianapentin
 

peaks

See my products
Seller
Language
🇳🇱
Joined
Mar 7, 2024
Messages
26
Reaction score
38
Points
18
Deals
51
Še vedno iščete ??
 

3mmc4cmceuropa

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 12, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
neverjetno miselnost moj prijatelj. hmu govoriti bolje
 
Top