Question izdelajte zdravilo iz stvari, ki jih imamo doma

noxdiv

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 27, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Zanima me, ali kdo pozna kakšna zdravila, ki jih je mogoče izdelati doma, s stvarmi, ki jih imamo doma, ali s stvarmi, ki jih lahko kupimo, vendar so lahko dostopne. vem, kako narediti nekaj stvari, na primer narediti kokain s crackom, ki ga zmešamo z zdravilom in borovo kislino, in tudi raztopino za spajkanje proti razlitju z acetonom, vendar me zanima, ali kdo pozna kaj drugega, kar bi lahko naredil doma?
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
To je nemogoče, potrebujete osnovo, iz katere boste delali sintezo zdravil, naftoil indol je osnova večine sintetičnih kanabinoidov, naftoil indol lahko sintetizirate precej enostavno, verjemite mi, naftoil indol očitno izhaja iz običajnega indola.

Sinteza:

1. Mešani raztopini indola (1000 g) v CH2Cl2 (15 litrov) dodamo SnCl4 (2000 ml) v enem samem odmerku.
2. Po odstranitvi ledene kopeli smo zmes 30 min mešali pri sobni temperaturi, nato pa smo suspenziji v majhnih obrokih dodali 1-naftoilklorid (1627 g) in nato nitrometan (10 litrov).
3. Mešanico smo pri sobni temperaturi mešali 2 uri.
4. Po ohlajanju z ledom in vodo (20 litrov) smo zmes filtrirali, da smo odstranili anorganske oborine, organsko snov pa smo ekstrahirali z etil acetatom (15 litrov).
5. Organsko fazo smo posušili nad Na2SO4 in koncentrirali pri zmanjšanem tlaku, da smo dobili izdelek v obliki kristalinične trdne snovi.

Enostavnih 5 korakov.

Vem, da to ni iz domačih stvari, ker je to nemogoče.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
V vodi lahko zmešate sladkor in kvas, pustite, da fermentira, in destilirate alkohol. Če želite doma iz stvari izdelati druge droge, potrebujete doma predhodne sestavine za droge.
 
Top