Proizvodnja in pošiljanje NAJBOLJŠIH ZDRAVIL z DIREKCIJO in MAGNITUDO - Laboratoriji Vector

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
BREZPLAČNI VZORCI - PROSIMO, PREBERITE NASLEDNJO

V laboratorijih Vector se zavedamo, da je zaupanje nekaj, kar si je treba zaslužiti tako, da nikoli ne prelomimo besede o kakovosti našega izdelka. Zato bomo svojo hvaležnost tej fantastični skupnosti izkazali tako, da bomo začetek delovanja našega podjetja začeli z razdelitvijo nekaj brezplačnih vzorcev naših izdelkov. Našim novim strankam želimo omogočiti, da okusijo našo brezhibno storitev za stranke in naše odlično zadovoljstvo strank, tako da začnemo z razdeljevanjem naslednjih izdelkov:


(10 izbranih strank bo prejelo po 5 g vzorca)

DEXTRO-METHAMPHETAMINE CRYSTALS FOR EUROPEAN CUSTOMERS
(7 izbranih strank bo prejelo 1 g vzorca)

DEXTRO-METHAMPHETAMINE CRYSTALS FOR USA CUSTOMERS
(7 izbranih strank bo prejelo 1 g vzorca)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KAKO se lahko prijavim na nagradno igro?

(Za prijavo morate prebrati naslednje)


Da bi lahko uživali v brezplačnem vzorcu, morate izpolniti le dve preprosti zahtevi. Biti morate član tega foruma. Če je na pasici vašega profila napis "nov član", potem niste upravičeni do prejema vzorca, saj administrator vašega mnenja o našem izdelku ne bo sprejel kot veljavnega. Politika foruma o brezplačnih vzorcih namreč določa, da se vzorci lahko dajo le "članom" foruma.

Naslednji pogoj za darilo je zagotovilo, da boste pustili mnenje o uvrstitvi našega izdelka na seznam v razdelku tržnice in v temi, ki jo zdaj prebirate. Prav tako bi stranke prosil, da ne puščajo mnenj nikjer drugje na forumu razen na tržnici in v tej niti (izjeme so možne, če nas priporočate drugemu uporabniku foruma). Čeprav uživam v vaši hvaležnosti, si ne želim, da bi zaradi pošiljanja nezaželene pošte prišlo do nevšečnosti pri upravi tega foruma. Če po tem, ko vam damo vzorec, ne boste pustili ocene, se naša ekipa in drugi prodajalci morda ne bodo odločili, da vam dajo vzorce ali poslujejo z vami.

Če izpolnjujete ti dve zahtevi, vam čestitamo! Lahko prejmete vzorec! Preprosto komentirajte spodaj v tej temi in navedite, kateri izdelek bi radi poskusili (dovoljen je le en vzorec enega izdelka), in sami vas bomo DM. Ni vam treba, da nam po vašem komentarju pošljete sporočilo, saj vam bomo za vaš vzorec poslali sporočilo mi.
 
View previous replies…

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
 
Last edited:

w4ri0uiui

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 21, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Pozdravljeni, zanimal bi me brezplačni vzorec
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Kateri od mojih izdelkov vas bo zanimal?
 

Damonx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 15, 2024
Messages
11
Reaction score
1
Points
3
Hej, ali obstaja kakšna možnost, da dobim tvoj skriti paket amph in meth in aus?
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Opravičujem se, vendar ne pošiljamo v Avstralijo. Zahvaljujemo se vam za zanimanje za naš izdelek!
 
Last edited:

Damonx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 15, 2024
Messages
11
Reaction score
1
Points
3
Hvala za odgovor , poslal sem neposredno sporočilo, ali se lahko tam pogovarjamo?
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Vzorci!


Imamo samo:

5 vzorcev amfetamina

4 vzorce D-metha za stranke v EU

In 6 vzorcev D-metha za stranke v ZDA!


Prebivalci in člani, bodite hitri, preden začnemo prednostno obravnavati nove člane!


Od 20. avgusta do 23. avgusta bomo na dopustu. Po 19. avgustu ob 14:30 UTC +2 ne bomo več sprejemali naročil. Po 23. avgustu bo naša trgovina spet odprta za naročila
. :)
 

LederLappenNiere90

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jul 5, 2024
Messages
30
Reaction score
21
Points
8
Hej, ekipa VectorLaboratoiers Team [Sir], tukaj kone ny pregled vaše slavne amfetaminske paste. Prva pošiljka gre zelo hitro 2 dni po tem, ko ste mi povedali, da je bil na poti do mene, to je super! Dobil sem standardno pošto z lažnim pošiljateljem, ki je zelo diskretna in v Evropi najboljša metoda. Dobil sem 5,147 g amfetaminske paste. Konsistenca je oljnata in mokra na krožniku ali stekleni posodi, razmazana v 5 minutah, pripravljena za rezanje. Prva nosu gori 7 od 10 scala, vendar zelo kratka, ko se izpere v grlu id ni goril. Vonj je dober, mešanica starega cvetja z vonjem po aminu, enak vonj začutite, ko odprete strojno opremo za računalnik. Trajanje je 10 do 12 ur, odvisno od tega, koliko ste ga vzeli. Njegova zelo jasna glava Amphetamin visoko, brez blata možganov afterX ur. Prihaja počasi, vendar postaja močnejši od ure [čista] . Do trenutka, ko pride fck im so uppy😎. Normalen odmerek je zelo osredotočen in popoln za opravljanje več časovnih stvari, dobro se prilega v vsaki dnevni situaciji. 90% dobre stvari, zelo dobra podpora hitra pošiljka. 100 Trusty. Všeč mi je ta Amphe in bom zagotovo naročil več, everyobe bi moral to storiti, ker se ti prodajalec zagotovo vedel, kaj potrebuje dobra stranka. Tudi ljudje, ki so to vzeli, da bi imeli odličen večer s tem, da je sranje kokoš občutek iz slabih stvari. Kind Regards Frankstone.
 
Last edited:

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Najlepša hvala za pregled! Veseli me, da vas zanima naročilo več :)

. Zelo bi vam bil hvaležen tudi za pregled moje ponudbe, kadar koli boste imeli čas, še enkrat hvala za podrobne povratne informacije.
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Za zdaj ne bomo več sprejemali naročil, saj jih zaradi kratkega dopusta, ki se začne od jutri do 23. avgusta, ne bomo mogli poslati.

Od 24. avgusta dalje bomo naročila sprejemali kot običajno!
 

acidbitch1312

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jun 14, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Rad bi dobil vzorec amfetamina, vem, da sem nov član, vendar je bila zadnja drugačna hitrost, ki sem jo dobil, nekako slaba, tvoja je videti obetavna, zato bi bilo lepo poskusiti. in im nov član tukaj, vendar aktiven v temnem spletu nekaj let
Pozdravi iz Avstrije
 

longinfornow

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 8, 2023
Messages
13
Reaction score
6
Points
3
Pozdravljeni iz ZDA , zanima me ketamin, naj pustim pregled na strani izdelka ali kje drugje?
 

longinfornow

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 8, 2023
Messages
13
Reaction score
6
Points
3
vaše cene so zelo dobre, želim preveriti kakovost, ali je v redu, če testiram in pošljem slike, nič posebnega, samo tipičen komplet za testiranje drog, ki preverja, ali ne gre za kakšne druge droge.
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Pozdravljeni, v prihodnosti bomo izvedli promocijo vzorcev ketamina. Trenutno smo na dopustu, zato ne moremo več sprejemati naročil ali česar koli pošiljati, zato bomo, ko se vrnemo 23. septembra, spet lahko sprejemali naročila :)
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Pozdravljeni, ali lahko dobim vzorec d-metha?
 

cifer

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 22, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Hej, rad bi testiral D-Meth. živi v EU.
 
Top