MDP2P v MDMA brez metilamina (kopirano s spleta)

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
350, poskusite s 400 grami, boste videli, kako toplo postane, gramov na 10L. Spomnim se, da sem moral napolniti vrečko z aluminijasto folijo, približno 2/3 je bilo 25L/30L belo vedro s pokrovom. To je bilo navsezadnje preveč folije, potrebujete manj, vendar morate preveriti, koliko manj sem pozabil gramov. na 200L boben, lahko uporabite tudi 100 ne bo šlo gor.
Če želite ujeti hlape metilamina, naredite mehurček v kanistru HCL in nato v vodi.

10L je postalo 12L s ph 12 z BMK (metamfetamin s prosto bazo)

Reakcija gre na glavo samo, če uporabljate alu iz supermarketov, dobite alu iz trgovin sisha iz laboratorijskih trgovin, ki je GOSTEJŠI.

Psst zamenjajte živo srebro z galijem, enostavno se lahko destilira in vse spojine lahko ponovno uporabite, poleg tega ni strupen in zelo enostavno se reaktivira s HCL 37 in rekristalizacijo.
 

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Ali galij pripravite v klorid ali lahko uporabite nitrat? Videl sem nekaj člankov o ga/alovih redukcijah. Ali je kdo to že poskusil? Super bi bilo, če se mi ne bi bilo treba ukvarjati s tako strupenimi hlapi in nato z odstranjevanjem odpadkov.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Naj galij reagira s HCL (v vodni raztopini). Izginjanje galija pomeni, da se pretvori v klorid.
Nato ga zamrznite, morda z acetonom za morebitno umazanijo, ali pa ga posušite s kuhanjem.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Jordan Belfort, prosimo, navedite vire, iz katerih izhaja, da bo galij deloval. V preteklih letih sem to vprašanje na spletu videl neštetokrat in na vsakem mestu, povezanem s kemijo, je bilo navedeno, da ne deluje s p2p ali mdp2p. Ni tako "selektiven" do reduktivne aminizacije kot živo srebro, živo srebro dejansko igra vlogo v reakciji, iirc, ne le odstranjuje zunanjo plast aluminija.

Poleg tega je nitrometanska pot uporabna v majhnem obsegu, vendar, kolikor vem, ni dobra za povečanje obsega. Poiščite "baal+55 gallon drum" na vespiary, mislim, da je stara nit, kjer je fant to povečal, in to ni tako velik volumen za 55 galonski boben. Obdela 500 gramov ketona I, kar je v bistvu 200-litrski reaktor... in reakcije tukaj potekajo veliko gostejše
Razpravljajo o tem, da je uporaba metilamina za tvorbo imina, nato pa redukcija, nekaj podobnega kot 5-krat bolj "gosta" oziroma zahteva 5-krat manjšo stekleno vodo.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Povedal vam bom, zakaj mora biti za redukcijo nitrometana vaša temperatura vroča, in dovolj Al, ker mora prav tako reducirati nitrometan.

Nitrometan se ne bo reduciral na metilamin in na metanol. Če ne boste uporabili vode in boste uporabili metanol, bo sam zavrel, zato ga premešajte in reagirajte. Sam sem uporabil 0,8 l nitrometana na 1 l bmk in končal z 12 l baze pri ph 12.

Glede galijevega klorida sem bil prepričan, da deluje, dokler nisem spet prebral, da ne bo deloval, vendar sem ga prejšnji teden naročil in naj bi kmalu prispel in potem bom sam opravil test. Obstajajo zgodbe, ki pravijo, da bo, in zgodbe, ki pravijo, da ne bo.
Galijev klorid nastane iz aluminijevih nanodelcev. Zdi se, da ti nanodelci povzročijo reakcijo. Če iz nekega razloga živo srebro opravi prenos elektronov ali karkoli sem prebral, kar galij morda ne, bi moral obstajati primeren katalizator, s katerim bi še vedno lahko izvedli zelo eksotermno reakcijo z nestrupenimi materiali.

Na primer Grignardova reakcija (BREZ alkilirnega sredstva, kot je jod) ne bi smela reducirati nitrometana v metilamin, vendar se to zgodi, glej priponko. V majhnem kozarcu 200ML naredim 1/4 ali 1/5 p2p (ne merimo) in nastavim reakcijo. Glede na vire na internetu je za pretvorbo nitrometana v metilamin običajno potrebno močnejše redukcijsko sredstvo.
 

Attachments

  • u3RbzgUZwG.mp4
    444.9 KB · Views: 0
  • e67BYsHtnz.mp4
    1.6 MB · Views: 0

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Zelo pozorno bom spremljal to temo. Zelo me zanima možnost uporabe galija.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Za galij ne bi zadrževal diha
 
View previous replies…

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Lahko sem optimist. 😂 Vendar imam vaš način razmišljanja, če bi bilo to mogoče, bi bilo verjetno že nezakonito.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Da, vem, zato je moj grignard reduciral na metilamin, čeprav tega ne bi smel storiti, in celo naredil magnezijeve hidroperokside, kar bi lahko bil tudi razlog, da je reakcija enantioselektivna. In če ni, bi moral dodati kislino, da bi se sprostil hidroperoksid tam, kjer bi to moral biti sposoben storiti.

To je iz vakuumskega bmk.

Kaj drugega?
 

Attachments

  • 4Zt1qNUxmj.jpg
    4Zt1qNUxmj.jpg
    790.4 KB · Views: 93
  • D1QKBgnP2R.mp4
    28.2 MB · Views: 0

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Gospod, niti malo ne dvomim o vas, vendar bi bilo morda bolj konstruktivno, če bi ustvarili novo temo s predstavljenimi ugotovitvami in natančno zapisanim postopkom? To bi me več kot zanimalo.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Bratje, razočarati vas moram.
Zdi se, da je za razliko od živega srebra potrebno zunanje segrevanje, potem gre veliko bolje
Ustvarja metilamin in vodik. Zato predvidevam, da bo reduciral tudi alkoholno skupino, saj je to nitro skupino težje reducirati kot aceton
Glej zadnji videoposnetek, zdaj začne reagirati.
 

Attachments

  • jhxsIZmDnu.jpg
    jhxsIZmDnu.jpg
    721.6 KB · Views: 89
  • 8rYBAKGWcN.jpg
    8rYBAKGWcN.jpg
    471.6 KB · Views: 89
  • 5kITEcWqjw.mp4
    9.4 MB · Views: 0
  • wAbl1Hxd8o.mp4
    25.8 MB · Views: 0

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Okej, torej ne gre za ustvarjanje eksotermne reakcije? Ne razumem, kako bi lahko zunanje segrevanje predstavljalo težavo? Nadaljujte.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Dodal sem nekaj jodovih kroglic, zaradi katerih reakcija poteka bolje, kar se je v tem primeru tudi zgodilo.
Aluminijasta folija je debela 0,030. Naslednjič bom uporabil tanjšo, ker želim, da moje reakcije vrejo, sicer se nitrometan ne razgradi in je namenjen mešanju.


Pridobil bom svež film, kako deluje zdaj, uporabil sem šibek ultrazvok, da bi razbil debel mofo aluminij.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Zdi se, da je reakcija končana

Pustim jo stati čez noč in jutri jo prekuham, da se posuši/izklopi.

Tudi ta galijev klorid je zelo kisel, pH je konstanten 1 ali 2. Pri segrevanju na 140 stopinj Celzija ga jutri naredim 7.
 

Attachments

  • LhrZ2pC1VE.mp4
    47.4 MB · Views: 0

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Galium ne deluje. Obdobje.

Slike so tukaj:

Samo povejte, ko ščipate stvari iz dobro znanih virov informacij in jih povežite z njimi, ali pa bom to storil jaz in zaradi tega boste videti malo - no, saj veste kako.
 
View previous replies…

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Nitro skupine je težje reducirati kot aceton, kar bomo videli pozneje. Predlagam, da ne sklepate stav
 
View previous replies…

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Za to si oglejte sciencemadness.org, to je bilo že stokrat preizkušeno invse so na začetku tako zelo navdušeni, pozneje pa se realnost poglobi in to pove, da to ne deluje.

Zmanjševanje acetona? Hu? Ali imate kakšen načrt, kaj se dogaja pri takšni reakciji? Nitrometan je btw zelo zelo enostavno reducirati in to je mogoče storiti z najbolj običajnimi in veliko bolj neobičajnimi redukcijskimi sredstvi. Najpreprostejša, popolnoma brez recepta in veliko cenejša kot galij sta cink in kislina, kot sta ocetna ali mravljinčna kislina. S tem se nitrometan reducira v metilamin s skoraj 100-odstotnim izkoristkom. SnCl2 - tinklorid enako.

Z "redukcijo acetona" verjetno mislite na redukcijo imina, ki nastane pri kondenzaciji metilamina in fenilacetona (ali katerega koli ketona ali aldehida). Ta imin se reducira v amin in to je želeni proizvod.

Kakor koli že, bolj smiselno je, da to storite v dveh korakih, recimo najprej zmanjšate nitrometan do metilamina in filtrirate vse nastalo sranje, nato pa metilamin uporabite skupaj z izbranim ketonskim spojilom za tvorbo imina in ga zmanjšate do amina. To lahko storite v petkrat manjših posodah in brez strahu, da bi reakcija izbruhnila do stropa, poleg tega dobite na splošno boljše izkoristke.

Dobro je videti, da nekdo eksperimentira, vendar je boleče vedeti, da samo zapravlja svoj čas.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Ali obstajajo tudi poročila, v katerih dodajajo jodove kroglice in nekaj NaCl ?🍒

jutri potrdim
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Delovalo je, preveriti moram, kakšna bi bila optimalna razmerja.
Morda reakcija ni bila tako ekstrotermična, ker ni bilo toliko alkoholne skupine, s katero bi lahko reagirala.
Prav tako moram omeniti, da so se mehurčki, ki jih dobimo z živim srebrom, pojavili šele zelo počasi, dokler nisem dodal jodovih kroglic in za mešanje uporabil ultrazvok.
Predlagam, da dodate mešanje.

Pravkar sem opravil preizkus okusa in sem dobil defiantno visoko

Večino sem naredil na oko;
350MLish ali 450 umazan p2p (vendar je bil putted na pH 7).
Kot 100 gramov galijevega klorida (reakcija se ni začela)
Ob stiku z metanolom neposredno ustvarja plin HCL.

Dodal sem približno 1L 50/50 azeotropa nitrometan/metanol.
Dodal sem malo soli. nastajal je metilamin, vendar brez mehurčkov, kot je bilo pri živem srebru.

Z dolgim močnim ultrazvokom in jodom (dodal sem tudi dovolj na oko, da je bil samo test).

lol Postajam res visoko, ne morem niti iz svoje besede Zdi se, da je pol stereoselektivno, moram testirati več.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Reakcija ni potekala, kot bi morala, ampak je bila talina bmk ne vacuüm vidite sami

Vonj okus in hlapi so dobri. Vendar moram priznati, da dvomim, da je reakcija potekala pred lugom. Vendar se uporablja ne vakuum b nisem prepričan, ali lugi opravljajo prenos elektronov.

Ena stvar je gotova, pod temperaturo tališča galija ne naredi sranja niti z jodom. Informacije vzemite, kot želite
 

Attachments

  • fW6OegodYk.mp4
    5.5 MB · Views: 0
  • ZfQhWNKejy.mp4
    9.8 MB · Views: 0
  • kQoVpn1R20.mp4
    8.7 MB · Views: 0
  • nmI0H9xgUp.jpg
    nmI0H9xgUp.jpg
    791.5 KB · Views: 85

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Reakcija s čistim lugom je bila dobra. Aluminij je vsekakor reagiral drugače kot običajni aluminij.

Preizkus okusa me je spet spravil ob živce. Diši kot živosrebrna baza becore. Fotografija je bila začetna bmk, ki je bila temna, vendar bistra.

Reakcijska mešanica je bila 50/50 nitro/metanol kot 100gr galijevega klorida preveč, vendar se ni začelo in dovolj folije za topilo. Topilo je bilo 0,003, zato je morda bolje uporabiti tanko folijo.
Da se začne, moraš mešati in segrevati do 35 stopinj Celzija, potem vidiš, da gre počasi.

Dodan je bil tudi jod, da bi se počasi mehurčki delali. Zdaj bodite previdni, da ni bilo veliko ketonske ali acetonske skupine bmk, s katero bi lahko reagirala. Pred tem je bilo 400 GR živega srebra na 10L b, tako da spet bodite previdni, ko bo bolje, da počasi dodajate bmk.
 

Attachments

  • Xz95dlPfmV.jpg
    Xz95dlPfmV.jpg
    512 KB · Views: 82
  • 3tyiHY6cwC.jpg
    3tyiHY6cwC.jpg
    1.2 MB · Views: 90
  • QSG4HRzA0k.jpg
    QSG4HRzA0k.jpg
    492.1 KB · Views: 83
Top