Mefedron lahko obstaja kot dva izomera, R in S.

4synergy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2024
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
Izomera R in S sta kemijsko podobni, vendar ne enaki molekuli. Z drugimi besedami, ni nujno, da se R-izomer zdravila obnaša enako kot S-izomer istega zdravila, ko ga oseba vzame. Lahko bi rekli, da je vsak izomer kot drugačno zdravilo.

Gregg in Baumann (2014) sta dokazala, da je S-izomer mefedrona bolj serotonergičen, kar bi mu podelilo podobne lastnosti kot MDMA; medtem ko je znano, da je R-izomer bolj stimulativen.

Prekurzor mefedrona je 2-bromo-4'-metilpropiofenon, kar pomeni, da so sinteze, ki jih izvajamo, racemične (50/50).

Correct
?

Zdaj imam naslednja vprašanja:

- Kako lahko proizvedemo samo enega od obeh izomerov?

- Ali bomo zagotovo proizvedli 4-MMD ali 4-MEC (To me čudi, ker Dr. Zee (izraelski kemik, zaslužen za odkritje mefedrona leta 2004) jasno pravi, da mefedron pri kristalizaciji ne tvori riževih fragmentov). ?

- Ali smo prepričani o perkurzorju, ki prispe ?


- Moje stranke so opazile razliko med preizkušenimi mefedroni, pri nekaterih je bil zadetek močnejši, pri drugih mirnejši in bolj obvladljiv. Ali je ta razlika lahko odvisna od izomera?
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
50
Points
28
Ni načina, da bi določen izomer proizvedli namenoma.

Razlika, ki jo stranke opazijo, je lahko kakršnakoli. Od nastavitev in duševnega stanja pri uporabi do majhnih razlik v proizvedenih serijah.
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
mislim, da lahko. samo uporabite Gringardovo pot, začenši z m metil benzaldehidom. sicer bi lahko uporabili metodo meta directiong ig, vendar bi to še vedno povzročilo količine sledov drugih 2 izomerov, prav tako pa bi bilo precej dolgočasno.
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
50
Points
28
Obstajajo metode, kot je oksidacija določenega metilefedrina, vendar afaik nobena, pri kateri nastane samo homohiralna spojina.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Metadirektor usmerja molekulo le, da se pripne na 3 ali 5 položaj fenila. Za spremembo kiralnosti molekule potrebujete radikalsko reakcijo ali reakcijo drugega reda, ki s povratnim napadom obrne kiralnost,
Če uporabimo kiralni prekurzor, bomo dobili kiralni rezultat, če je uporabljeni metil efedrin 1s,2r, potem bo 100 % R(D)
 

DavidNichols

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 7, 2023
Messages
22
Reaction score
19
Points
3
Obstaja vsaj 5 preprostih načinov za izdelavo določenega enantiomera, vendar ni razloga za to. S-Meph je trapast antidepresiv, R-Meph je vir zabave, vendar le skupaj povzročata zloglasno evforijo in zasvojenost. Nastanitev in duševno stanje imata skoraj ničelni učinek na delovanje mefedrona, vendar imajo različne osebe različne idiosinkrazije.
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
56
Reaction score
26
Points
18
ste vzeli oba sama, da ste lahko podali to izjavo?
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
56
Reaction score
26
Points
18
Kaj je 4-MMD?
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
280
Reaction score
82
Points
28
4metilenometkatinon oziroma mefedron mija mija mija
 
Top