Sinteza metamfetamina iz efedrina ali psevdoefedrina

RWG13

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Mar 26, 2024
Messages
15
Reaction score
7
Points
3

Pozdravljeni, hvala za vodnik.
Je mogoče namesto toluena uporabiti beli alkohol?
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Uporabno je katero koli nepolarno topilo. Glede na to, ali je težje ali lažje od vode, boste vedeli, ali bo v kombinaciji nad ali pod plastjo Aquias vaše raztopine. Prepričajte se, da izločate pravo plast!
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Oprostite, želel sem reči: "Vsa nepolarna topila, ki se ne mešajo dobro z vodo, bodo delovala. Nisem prepričan, kaj mislite z white spirit, ali mislite kot "beli plin" ali taborniško gorivo Coleman, potem je odgovor pritrdilen. Ni najboljše topilo, saj želite izbrati takšno, ki pušča najmanj ostankov, vendar bo zagotovo delovalo.
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
pošteno zapravljanje ubogega fosforja je samo uporaba HI, narejenega iz fosforne kisline in NaI. imam eno vprašanje, ali bi aluminij lahko deloval kot nadomestek za fosfor, saj bi ustvaril AlI3 na mestu samem, ki nato reagira z vodo in tvori HI.
2Al+3I2> 2AlI3; 2AlI3 +3H2O> Al2O3+6HI: . nekdo bi moral to preučiti, kar me zanima, če to deluje, če da, bi bila to velika nadgradnja, dostopnost in stroški. morda bo treba nekoliko spremeniti postopek.
Kot majhen dokaz koncepta bom poskusil narediti nekaj metil jodida z njim kot nadomestkom, a deffo ne bom delal metamfetamina.
 
Last edited:

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
prolly tudi gon narediti novo nit o tem kasneje
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Zakaj se natrijev sulfat umiva na sliki 17
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Kalciniran natrijev sulfat se nanaša na
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Ali lahko vprašam, ali še vedno ni bele usedline, ko uvedem vodikov klorid? V čem je težava? Hvala.
 

catalyst4232

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Če ste do te točke vse naredili prav, je moja prva domneva, da imate v nepolarnem topilu vlago, ki jo je treba pred protonizacijo odstraniti. Vsaka prisotna vlaga bo raztopila vaš hcl
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Najlepša hvala za vaše napotke, učiteljica
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Toluen, sem zaprl z brezvodnim natrijevim sulfatom in ga sušil več kot 12 ur. Zakaj je v njem še vedno voda
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
Natrijev sulfat ga posuši le do neke mere tudi, če je bil prej precej moker, ga potrebuješ precej, id ga samo predsuši s sulfatom, destiliraj ga in ga nato dodatno posuši z natrijem in ko ga potrebuješ, ga samo destiliraj.
domnevam, da je to za gringard, saj dvomim, da ga boste potrebovali v večini drugih primerov.
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Učiteljica, ali vas lahko vprašam, ali ni bele usedline, ko uvedem vodikov klorid? Ali veste, kaj je razlog za to?
 

pugzarmyl

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 9, 2024
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Ali ni to premalo joda? Videl sem, da drugi recepti običajno uporabljajo 2 g joda na 1 g efedrina.
 

Bmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
Objava v temi 'Sintesis Metamfetamin dari Efedrin dengan Menggunakan I2 dan H3PO2' http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...edrine-by-using-i2-and-h3po2.10423/post-68374
C2GyEk4Igb
 
Top