Paket je zasežen

mikeyoak

Don't buy from me
Resident
Joined
May 15, 2024
Messages
9
Reaction score
9
Points
3
Okej. s tem imam nekaj izkušenj, odvisno od tega, kje se nahajate. Če se je to zgodilo v ZDA, mi lahko pošljete DM
 

Regis Kimble

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 28, 2023
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
Havaji imajo razvpito strogo carino; nekdo, ki sem ga poznal, je prinašal steroide iz Združenega kraljestva in je vedno pustil paket teden dni na vhodnih vratih ali v njihovi bližini z napisom vrni pošiljatelju.
Nekoč so takoj po dostavi opazili moškega, ki je sredi belega dne parkiran v kabrioletu bral časopis. Paket je samo odložil in na kratko "pospravil hišo".
Uro pozneje so potrkali uslužbenci ameriške pošte in lokalne policije ter vprašali, kaj je v paketu. Na srečo je ta oseba že videla, da je bil paket odprt, In, ga ni poskušala odpreti.
Paket so mu vrnili in rekel jim je, da ni zanj, naj ga pošljejo nazaj tistemu, ki ga je poslal. Za nekaj črk je spremenil tudi svoje ime: John Smith namesto Jason Simmons.
Verjetna možnost zanikanja!
 

Nexgen

Buying through escrow
New seller
Language
🇪🇸
Joined
Jul 12, 2023
Messages
19
Reaction score
125
Points
28
Deals
6
Pošiljal sem pakete z 2 metama veliki je imel 4 kg, vendar je čudno, da od desetih primerov samo polovica prispe in ni zasežena prispejo normalno, vendar ko jih odpreš, je vse uničeno ne vem, ali to počne carina ali stranke same, ki delajo to potegavščino

V Avstraliji se mi to pogosto dogaja

Ali se je še komu zgodilo kaj podobnega, ker je čudno, če so imeli zvezne agente po vsej hiši
 

magnesium_sulphate

Moderator in Lithuania section
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
19
Solutions
1
Reaction score
21
Points
3
Pozdravljeni,

dajte mi nekaj konteksta in vse vam bom razložil. Odvisno od države, vendar mislim, da imam dovolj izkušenj z večkratnim ukvarjanjem s takimi stvarmi.
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Kolega, upam, da je vse v redu in vaše dobro
🍀👋🤠
In če lahko posodobite, kakšne posledice ste dobili..
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Mislim, da ste v redu, saj tega niso našli pri vas, mislim, da lahko vedno vse zanikate in rečete, da niste nikoli ničesar naročili. Nekomu ni težko naročiti stvari na vaš naslov in na vaše ime. Če bo šlo tako daleč, izbrišite vse vrste dokazov, s katerimi ste bili v stiku. In samo zanikati, zanikati, zanikati. Kot sem rekel, če bo šlo tako daleč in se boste iz tega izvlekli, ne mislite, da so prenehali preučevati zadevo. Od tega trenutka naprej morate biti ves čas previdni.
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
36
Reaction score
25
Points
18
Pred kratkim so se mi izgubile tri od petih pošiljk; vseh pet je bilo mednarodnih v EU (brez zunanje carine). Vse tri izgubljene pošiljke so uporabljale nacionalne poštne storitve, od dveh, ki sta bili dostavljeni, je bila ena dostavljena prek nacionalnih poštnih storitev, ena pa prek zasebnega kurirskega podjetja. Ponovno poslana naročila prav tako niso bila uspešna. Razen če so pošiljatelji slabo skrili in so bile pošiljke ustavljene v državi izvora, na tej točki menim, da je moj naslov na črni listi, kjer sortirni centri filtrirajo mojo pošto zaradi pregleda. Nikoli nisem prejel nobenega obvestila o zasegu, ne od poštnega podjetja ne od organov pregona.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Od začetka avgusta imam pošiljko, ki sedi med sedeži nekje verjetno kakih 5 milj od mene lol. Sranje je bilo občutljivo na temperaturo in svetlobo, zato jo imam za izgubljeno, vendar je po enem mesecu še vedno navedena kot "na poti". Črni seznam je bolj verjeten scenarij. Imam še eno pošiljko, ki se približuje, če je na tej stopnji ustavljena ali "zamrznjena", bom menil, da je naslov, ki sem ga uporabljal, zgorel in se premaknil naprej.

Dobesedno vsakdo lahko naroči pošto vsakomur, tako da je to pravna zmešnjava, kakor koli gledate na to. Pravne zmešnjave so drage, razen če vas nekdo želi spraviti v slabo voljo (in prepričan sem, da boste zelo hitro vedeli, če je tako), je zanje rešitev "ustavitev nadaljnjih dejavnosti", ker je to najcenejša možnost.

Kdo danes nima sovražnikov? Je jebeno leto 2024, petletniki hodijo naokoli z iPhoni. Po vsem, kar kdo ve, so naslovi, ki jih izberem, preprosto ljudje, ki jih preprosto res ne maram in mi je fino, da se z njimi zajebavam.

Toliko 9-5 M-F dronov okoli, izberite in počakajte na poštarja, da odide, in si vzemite svoje sranje. Poskusite izbrati naslove tehnofobov, saj ne bodo imeli zvoncev ali kamer. Spremljajte strani NextDoor (SocialMedia) na svojem območju. Starejši ljudje radi govorijo o "sumljivih dejavnostih", ki se dogajajo v njihovih popolnih, dragocenih domačih krajih. Menim, da je to odlična informacija o tem, kaj počnejo moja lokalna policija in "budni državljani".

Preprosto ostanite varni, za mene pomeni biti pameten in raziskati in vse bo v redu.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Kot je dejal KurtV,raziskujte in zbirajte informacije, kjer koli lahko. Imam skrito kamero, ki vidi vse poštne službe, ki se vozijo skozi, in za kraj, kjer sem, imamo iste dostavljavce 6 dni na teden in vsak dan vozijo skoraj natančno ob istem času. Seznanite se s temi stvarmi, potem pa, če opazite karkoli, kar bi lahko bil znak. Uporabljam različne naslove sosedov, vendar še vedno spremljam vse, kar je nenavadno. Vendar je na podeželju lažje, ko se skozi vas pripelje nekaj ali nekdo, ki ni običajen. Enkrat sem imel paket, ki je prišel z dvodnevno zamudo zaradi "zamude usps", in morda ni bilo nič, vendar sem za vsak slučaj potem ta naslov zažgal. Imam tudi eno osebo, ki sprejema pošiljke za določeno ceno, tja pošiljam vsa večja naročila. Imajo le še toliko časa, da živijo, tako da imajo, kar zadeva njih, zelo malo za izgubiti, dokler jim dajem nekaj dobrot, so srečni, kolikor se le da. Poznam tudi fanta, ki vsako leto novembra in decembra dela z ups. Pomaga več voznikom pri dostavi in lani je spoznal super voznika, ki pomaga tudi zdaj. Dude mu sporoči, ko je naročilo oddano, in voznik bo pazil na paket z določenim imenom in naslovom, ga skeniral kot dostavljenega in ga odnesel domov, dude pa ga bo nato pobral. To je eden najboljših načinov dostave, kar sem jih še videl, saj vas 100-odstotno umakne z radarja, voznik pa nima nobenih skrbi. Če se paket zasede, bo o tem obveščen, ker je na njegovi poti, paket pa je poslan na naključno ime in naslov na njegovi običajni poti, tako da nima nobene povezave z nikomer. Prepričati se morate le, da vaš prodajalec pošiljko pošilja s to določeno storitvijo, sicer bo kdo v pošti doživel veliko presenečenje.
 

biocandys

Don't buy from me
New Member
Language
🇪🇸
Joined
Sep 1, 2024
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
V Španiji pošiljajo tajno policijo. Ni jim mar za količino. Ampak JE, ker vedo, da imajo nekaj operativnih
 

biocandys

Don't buy from me
New Member
Language
🇪🇸
Joined
Sep 1, 2024
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
Samo pakete, ki prihajajo iz hola da, ker hočejo zajebavati narcoesesd iz holande.
 
Top