Sinteza fenilacetona (P2P) z etilglikidatom BMK

chem19

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 30, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
@G.Patton
ali lahko pls pojasnite, da je v koraku 14 "(14. Čez nekaj časa dodamo 500 ml destilirane vode in zmes nekoliko segrejemo (ne več kot 60 °C).".

Moje vprašanje je, kako dolgo je treba mešanico segrevati. (Čas trajanja) ali kakršen koli znak.
Hvala vnaprej.
 

jotoy

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 20, 2023
Messages
12
Reaction score
1
Points
3
Pozdravljeni in ali je iz tega koraka, ki ste ga stqrt, če imate prašek BMK 5449-12-7 ali novi bmk prašek na trgu zdaj?
 

chem19

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 30, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
Začel sem z dimetilformamidom, benzaldehidom, natanko tako kot v videoposnetku.
 

virus0815

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 30, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Koliko glikemične kisline BMK (natrijeva sol) potrebujem za 1 gram P2P?
 

61-50-7

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 21, 2023
Messages
29
Reaction score
11
Points
3
je majhna napaka: v prvih vrsticah ste namesto bmk navedli pmk
 

rampage

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 9, 2024
Messages
55
Reaction score
34
Points
18

Ali je razmerje med glikemično kislino BMK (natrijeva sol) in vodo 1:1, nato pa dodajte klorovodikovo kislino do ph 1?
Če začnemo z glikemično kislino BMK (natrijeva sol), ali je razmerje z vodo 1:1, nato pa dodamo klorovodikovo kislino do ph 1? nato mešanico segrevamo in mešamo 5 ur
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Pravilno
 
View previous replies…

rampage

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 9, 2024
Messages
55
Reaction score
34
Points
18
našli ta članek, ali je 80 stopinj preveč toplo? ali je 1 kg klorovodikove kisline preveč, samo dodajte, da dosežete ph1?

Kako pretvoriti prah BMK v olje (spodaj je le splošen opis postopka hidrolize, morda se boste še vedno morali obrniti na nas, če olja ne boste mogli pravilno pridobiti).
1,1 kg prahu zmešajte z 1 kg tople vode (približno 80 stopinj).
2, vstavite 1 kg klorovodikove kisline (HCL 37 %) in videli boste, da se ustvarja mehurček.
3, Mešanico mešajte eno uro in nato prenehajte.
4, Po še eni uri boste dobili plast olja svetlo rumene barve.
5, Za odvzem olja uporabite ločen lijak.
 

rampage

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 9, 2024
Messages
55
Reaction score
34
Points
18
Pozdravljeni
kot primer zmešamo 1 kg bmk glicidne kisline (natrijeva sol) in 1 ltr h2o, nato dodamo klorovodikovo kislino, da dobimo ph 1.
nato se rm segreje na 60 stopinj in dekarboksilira ob stalnem mešanju 5 ur. nato se ogrevanje in mešanje izklopita, rm pa se prenese v separacijski lijak, kjer se plasti ločijo.
Zgornja plast je p2p, če je rm še vroča, ali spodnja plast, če je rm hladna. tako bi moral biti izplen 1 ltr p2p?
 

chem19

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 30, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
@G.Patton
Kakšen mora biti pH ločene plasti v koraku 7?
saj sem imel 2 vzorca, enega sveže zbranega, ki ima pH 6 in je svetle barve 600 ml. Preostalih 400 ml, ki so bili odvzeti po dveh mesecih iz stoječe raztopine, ima pH 8, je približno 400 ml in je rahlo temne barve.
S katero raztopino naj nadaljujem. Svežo ali kasnejšo ali obe. Prosim, predlagajte. Iščem nasvet. Vnaprej se zahvaljujem.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Najprej bi vas rad pozdravil.
Njen pH na stopnji 7 ni pomemben. Uporabljate lahko oba.
 

chem19

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 30, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
@G.Patton Pozdravljeni,
potrebujem vaš blagoslov in podporo.
V koraku 6 je potrebna 30-odstotna raztopina NaOH 450 ml.
Imam pelete NaOH. Koliko teh peletov potrebujemo s koliko vode, da naredimo želeno 450 ml raztopine.
Vodite me, ker dobivam različne odgovore.
Hvala vnaprej
S spoštovanjem
 

chem19

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 30, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
@G.Patton plz help me out, how to make 30% NaOH aq solution. Ali je to 30 % w/w ali w/c. Kemikalije za kavcijo so res drage in en sam napačen korak lahko uniči celoten postopek. Plz
 
View previous replies…

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
36
Points
18
Bro your over-thinking it. Poglej v pogosto zastavljena vprašanja v laboratoriju. Patton te ne bo hranil z žlico.
 

chem19

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 30, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
@Throw-off
Bro to niso hipotetična vprašanja, I m going through process, and these are refined problems that one who is going through wl face.
Samo povej mi, ali boš v w/w in w/v dobil enako količino, velika razlika,
Drugič, ali bo potem v drugem koraku z dodajanjem HCl dosežen pH 1, ali ne bo razlike. @G.Patton je tukaj, da nas vodi. Torej bo zagotovo nahranil mene in druge. On je naš mentor.
Nisem aroganten, oprostite mi, če se vam zdi tako. Vendar resno iščem odgovor. Že dolgo desetletje se ukvarjam s kemijo. Zato vem, kako pomembna so moja vprašanja. In to ni pretirano razmišljanje
Opravičujem se, če ste zaradi teh besedil kakor koli negativno razmišljali o meni.
 

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
36
Points
18
30 g natrijevega hidroksida in 70 ml H2o.

Obstaja ogromna razlika med vodnikom in razvajanjem, ki ga od njega pričakujete. Mislim, da ste prvi kemik, ki se s kemijo ukvarja že desetletje in ne more ugotoviti, kako narediti 30-odstotno raztopino natrijevega hidroksida? Bravo, potrepljaj se po rami. Če si se zaradi hidrolize spravil v tako stanje, bi se morda moralo pravo vprašanje, ki bi si ga moral zastaviti, glasiti: "Ali je to zate?".
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Voda ima gostoto 1g/1ml, tako da lahko 1ml destilirane vode štejemo kot 1g.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Pozdravljeni
450*0,3=135 g NaOH je naloženo v čašo, dodajte tam vodo, da dosežete 450 ml tveganja.
 

chem19

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 30, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
@G.Patton Najlepša hvala. Najboljši ste. Bog vas blagoslovi. Če mi bo uspelo, bom zagotovo prispeval k vašemu projektu bb. Želim si, če bi lahko bil vaš študent eksperimentalne kemije. Še enkrat najlepša hvala.
 

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
36
Points
18
Je kdo poskusil novo olje BMK? cas 41232-97-7. Pred desetletjem ste lahko dobili BMK v prahu, naredili raztopino z metanolom v razmerju 1:1 in jo nakapali naravnost v al/hg, s čimer bi bili še isti dan pripravljeni... ali je pri vseh novih derivatih BMK potrebna hidroliza? 5449 natrijeva sol je v primerjavi z BMK stare šole zelo slaba.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Izvesti morate alkalno hidrolizo in ne kisle kot za PMK glikidate.
Ni res, da iz natrijeve soli glikidne kisline BMK ne bi mogli neposredno izdelati metamfetamina. Najprej morate pridobiti P2P.
 

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
36
Points
18
Ne trdim, da je bila to natrijeva sol, vem, da to ni bila natrijeva sol tekstura praška je bila videti popolnoma drugačne konsistence od derivata BMK 5449.
 
Top