Pmk pranja postopek pranja dcm

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Njegovo delovanje je težje, ker ga pustite sedeti s kopico rxn nečistoč in povzroči nekaj škode, o čemer sem precej prepričan.

Will pravi, da je treba mešati čez noč, vendar poskusite različna trajanja, da vidite, kaj deluje najbolje. Spet idk prahu.
 

Attachments

  • uM7lBSoW0U.jpg
    uM7lBSoW0U.jpg
    322.2 KB · Views: 420
Last edited:

Followme38

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2022
Messages
18
Reaction score
3
Points
3
To je vosek, mislim, da pride ven svetlo ja, če ga mešate pri sobni temperaturi, ne vroče, ko je vroče, se barva precej spremeni, in faza kisanja tudi drugačna, kakšen je bil vaš donos? Prav tako kot 50 % mislim, da temelji na olju, tako da 100 g voska daje 50 ml olja, plus ali minus.
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Predvidevam, da bi moral prah priti ven čistejši. Olje iz voska običajno izide zelo temno, vendar se je sčasoma metoda izboljšala in zdaj so rezultati čistejši, predvsem zaradi postopka pranja. Izkoristek je približno 60 %, vendar bi lahko bil morda višji.


Prosimo, da natančno pregledate postopek za prvi rxn.

Ali lahko objavite videoposnetek svojega novega učinka?
 
Last edited:

Followme38

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2022
Messages
18
Reaction score
3
Points
3
trikrat sem ga opral ne postane svetlejši glej sliko, preizkusil sem vse možnosti, nisem ga vakuumsko destiliral, moj izkoristek je 60 % na težo po 50 gramih prahu moja končna teža je 30 gramov, poskusil sem že štirikrat zdaj se izkoristek ne poveča mislim, da je ta novi prah veliko slabše kakovosti v primerjavi z lanskim pmk, ki je vedno izšel zlat, reakcija je v redu, vendar čez nekaj časa olje postaja vedno temnejše, koliko noja uporabite na začetku? in koliko kisline 37 % na maso voska/praška? dodajam sliko z ekstrakcijo voska na desni strani praška na levi strani, temperaturo sem vzdrževal na 78-80 stopinjah.
 

Attachments

  • OA2PMs4Hcb.jpg
    OA2PMs4Hcb.jpg
    1.1 MB · Views: 418
  • 8ORMZckYhw.jpg
    8ORMZckYhw.jpg
    146.2 KB · Views: 452
  • AqvjeCG4us.mp4
    5.1 MB · Views: 0
  • rsHnlG1wBA.mp4
    2.4 MB · Views: 0
  • l3PJy8aX1N.mp4
    3 MB · Views: 0

Gus_Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 24, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
obljubim, da sem to naredil... vendar isti rezultat... to brw umazano olje.... kaj delam narobe?
Torej... Zdi se, da imam enake težave kot veliko ljudi... z novim ETHYL GLY je težko dobiti ustrezne rezultate... imam enako težavo kot druge objave tukaj, to rjavo gosto olje, ki je videti zelo umazano... recept, ki sem ga upošteval:

-MIX 1,4 LT vode in 240 gr NaOH ter 1 kg etglyja-pmk pri 80º za eno uro
- dodajte 650 g HCL pri 80º in mešajte eno uro (ali ni preveč HCL?).
-nato separator
nato izpiranje v slanici + 2-krat izpiranje z vodo
-separator
-nato vakuumska destilacija (še ni bila izvedena, ker nisem bil prepričan, da je vse v redu)
-nato separator, to je za odstranitev kislosti (zakaj... sem že naredil slanico.... ne vem)
-nato ponovno 500 ml vode in separator
-vakuumska destilacija, dokler ne izgine vsa voda
-voila
 

Gus_Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 24, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Koliko HCL bi uporabili?
 

Bennyboy88

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2022
Messages
14
Reaction score
4
Points
3
Ali vas moti, da z nami delite svojo metodo za vosek. To je zelo cenjeno. Hvala vnaprej
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Tisti, ki jim olje potemni, poskusite stopnjo z alkalijo pri temperaturi 20*C, in sicer v 12 urah ali več.
 

Albert

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 6, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni vsi,
na forumu sem nova.
Mislim, da sem imel podoben problem.
Po hidrolizi PMK glicidata cas: 13605-48-6 eno uro in pol s HCL pri 80 stopinjah C sem olje ločil od vode v ločevalnem lijaku in nato celo noč čistil od preostale vode s zeolitom 3A.
Po končanem postopku sem PM dodal metanol in olje pustil v zaprti bučki pri sobni temperaturi več tednov.
Mešanica je postala rjava, na dnu pa lahko vidite več kristalov.
Kako dolgo lahko po vašem mnenju olje PMK hranimo pri sobni temperaturi in ali lahko stanje popravimo?
 

Albert

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 6, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Pomembno je omeniti, da je ob koncu postopka hidrolize pmk glicidata olje postalo lepo rumeno kot med in šele po nekaj tednih postalo rjavo.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Pozdravljeni. Ali ste uporabili bučko iz temnega stekla in temen prostor (na primer omaro)? Ali je bila ta erlenmajerica tesno zaprta in ni bila izpostavljena zraku?
 
Last edited:

Albert

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 6, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Šlo je za bučko iz prozornega stekla v sobi, v katero skozi okno prodira sonce (precej svetel prostor), vendar brez neposredne sončne svetlobe.
Bila je precej hermetično zaprta.
 
Top