• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Breaking Bad Javna [ZDA] Skupina skupnosti BB v Messengerju Element

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Pozdravljeni kolegi iz ZDA!!! Kako je vsem danes? Zanima me, kdo vse je iz ZDA, zato si ob prebiranju tukaj vzemite trenutek časa in recite: "HVALA!!!". Lepo bi bilo zbrati skupino enako mislečih ljudi, za katere vem, da so domačini, za pošiljanje sporočil in celo morebitno prihodnje sodelovanje pri projektih, ki nas lahko zanimajo! Veselim se, da bom slišal od vseh!!!

Mir, ljubezen in ostanite varni tam zunaj!

Pseudomicrogravity-
 
View previous replies…

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Nahajam se v spodnjem 48. območju
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Sem iz ZDA.
Srednji zahod
Z zahodne obale, Kalifornije in Seattla.
Zdaj živim na srednjem zahodu
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Hej, Jesse jades, tudi sam sem v Oklahomi. Lepo te je spoznati, človek! Katere vrste drog uporabljaš, izdeluješ ali prodajaš? Katera je tvoja najljubša droga?
 
View previous replies…

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Imam staro hitrostno obsedenost. da, obstajamo. Metamfetamin kuham že približno 32 let. REI leta 93ish na območju zaliva.
Lith dop v severnem pranju.
Obožujem mdma. Pred kratkim sem bil čist 12 let in to je vključevalo 7 let, ki sem jih naredil na 10 za proizvodnjo.
Kaj se ukvarjaš?
Ne moti me občasno zaužitje opiatov. Samo ne redno. v zadnjem času dobivam te 15 mg morfinske tablete. Vržem jih v vodo, nato izvlečem lažno brizgalko in knjigo ali brizgalko v usta ter pustim, da se absorbira.
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Tudi sam sem stari bralec, ki se ukvarja s hitrostjo! Pravkar sem po približno 20-letnem premoru spet začel kuhati. V tistih časih sem izdelal veliko odličnih matematičnih izdelkov! Nikoli nisem bil v težavah zaradi drog, niti zaradi posedovanja, ker sem izdeloval le za lastno uporabo in me je bilo vedno preveč strah, da bi začel množično prodajati droge. Moja svoboda in pravica do nošenja strelnega orožja sta bili vedno preveč pomembni! Pravim, da sem star speed freak, star sem 49 let in metamfetamin redno uporabljam od svojega približno 23. leta. Sem tudi navdušen uporabnik opioidov in to že od približno 16. leta starosti. Imam zdravstveno stanje, ki mi je omogočilo dostop do velikih količin opioidnih zdravil proti kroničnim bolečinam od 19. leta starosti. Vse to se je končalo, ko je DEA napisala smernice za odmerjanje 100 mg morfinskega ekvivalenta na dan. Dolga leta sem bil stabilen na približno 300 mg ekvivalenta morfija na dan, ko pa so me zdravniki v nesreči zmanjšali na samo 100 mg na dan, sem prenehal hoditi. Dolga leta sem bil odvisen od heroina, pred kratkim pa sem prešel na opioide tipa benzimadozol in so mi zelo všeč! V zadnjem letu naročam protonitazin v vrednosti približno 300 dolarjev na mesec. Pravkar sem spet začel kuhati, kot sem že omenil, in takoj sem ram v težave z ekstrakcijo psevdoefedrina iz novih hladilnih tablet. Mislim, da danes v ZDA dodajajo PH specifične polimere, zaradi katerih je ekstrakcija s kislino A/B, ki je bila vedno moj najljubši način priprave čistega efedrina za moje kuhanje, skoraj nemogoča. V vrč sem dal 20 škatel 96 rdečih 30-mg tablet v destilirano vodo, znižal ph z dodatkom luga, nato dodal četrtino nepolarnega topila heptana, ločil topilo in ga zaplinil...... In skoraj NIČ! Ko sem preveril vsebino vrča, sem ugotovil, da se je vse spremenilo v žele! Z zdravili s časovno omejenim sproščanjem 120 mg sem imel omejen uspeh, ko sem jih zmlel in raztopil v izopropilalkoholu, nato filtriral in izparil, nato pa pred uporabo za kuhanje opral z acetonom. Toda iz škatle, v kateri bi moralo biti 2,1 grama psevdofeda, sem po ekstrakciji dobil približno 1,5 grama, nato pa po kuhanju z rdečimi in jodovimi kristali v epruveti z balonom na vrhu, ki se uporablja kot kondenzator, dobim nazaj približno gram. Slabo! Kaj pa ti, človek, ali si uspešen s sestavo hladnih tablet, ki so danes na voljo v ZDA? Imaš kakšne napotke za boljši izkoristek pri moji ekstrakciji in splošnem izkoristku na splošno? Vseeno je lepo spoznati podobno mislečega frajerja tukaj! Vesel sem, da sva se imela priložnost predstaviti! Vedno mi pride prav nov prijatelj!
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Oh! pravkar sem opazil, da ste ista oseba, ki sem jo videl izdelovati in prodajati MDMA na BB! To je super, brat! Pravzaprav sem naletel na tvoje ime v drugem razdelku in ti poslal DM z vprašanjem, kakšno ponudbo bi mi lahko dal za gram tvojega sranja, če ti obljubim, da ti napišem temeljito recenzijo? Nikoli nisem imel priložnosti poskusiti mdma bro, vendar sem si to vedno želel! Mislim, da v krogih, v katerih sem se gibal, ni lokalnega vira zanjo. Ampak vseeno, navedite mi dobro ceno in bom naročil zdaj in pustil poglobljen pregled vašega izdelka, ko prispe!
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Oh, še nisem omenil, da sem odraščal tudi na zahodni obali! Rodil sem se v Oregonu, odraščal v Marysvillu v NorCal, pred približno 10 leti pa sem se preselil v Oklahomo in si kupil nekaj nepremičnin. Zato stavim, da imamo veliko enakih izkušenj in odnosov!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
V teh dneh je na voljo zdravilo Sudafed 12 ur, generična oblika, ki jo ponuja Wal-fed. Izgledajo kot paracetamol, so podolgovati in beli, 120 mg, 20 kosov. V njih ni nič hudega. Pseudo, škrob. In glazura
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Hej,
pravkar sem videl, da ne moremo povedati, kje imamo druge oblike komunikacije. Vesela sem, da sem to videla, ker bi to storila brez razmišljanja. Na oglasu imam svoje podatke. če bi se radi pogovarjali brez tega vmesnika. Vedno bom zahteval uporabo spremstva tukaj na bb, vendar sovražim pošiljanje besedil
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Če vas torej prav razumem, ste kupili vse te predhodnike in večino od njih prežgali, ko ste se učili izdelovati MDMA? In verjamete, da veste, kaj počnete zdaj, in da bi imeli boljše rezultate? Ste imeli samo eno uspešno sintezo? In iz nje ste dobili nekaj unč dobrega MDMA? Ali imam vse v redu? Prekleto, zvenim, kot da se obnašam kot drek, ko to berem nazaj, ampak v resnici ni tako! Samo pojasnjujem, ali sem razumel, kar ste mi povedali. Vsekakor občudujem tvojo odločnost in slog! Dude, ti si človek!
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Ali mi lahko kdo to razloži. Kakšen je namen elementa messenger?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Uporabljam ga za klepet
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Kot da je to popolnoma ločena aplikacija zunaj spletnega mesta bb? Razumem, da je šifrirana in varna? Pred nekaj tedni sem jo poskušal nastaviti, dobil sem cel kup napak in obupal. Sprašujem se, ali je vredno mojega časa.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Tudi sam sem imel težave. Mislim, da jih ima veliko ljudi.

Zato bom rekel, da ni tako aktiven kot forum. Če ga lahko vzpostavite, je super, vendar idk, koliko vam manjka, če tega ne storite. Mislim, da to ni res velik problem
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Potrebujem pomoč in nasvet v zvezi z opsec v nas.
Na tem mestu imam oglas za prodajo mdma. Nekdo me je kontaktiral in prosil za nakup nekaj gramov. kakšne so možnosti, da nas bodo fedi poskušali aktivno dobiti?
Rekel je, da ne bo uporabljal bbgate escrow becaue its a Scam. dejal je, da bo uporabil drugačen onion escrow. Rekel sem mu, naj ga najde, in mi poslal informacije o escrow.com.
Za uporabo tega escrow se moram registrirati in želijo informacije, kot so zakonite resnične informacije. slika licence, bančni račun, številka socialnega zavarovanja....
Ko to pišem. Zavedam se, kako se sliši, da je najverjetneje fed in me nastavlja. seveda bo družba za skrbništvo sodelovala z LE. Mislim, da ne potrebujem nasveta, razen da mi poveste, ali imam prav v svojem razmišljanju.
 
View previous replies…

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Imate prav. Ne uporabljajte tega spremljevalca. Obstajajo tudi drugi. Vendar bom moral pogledati. Fairtrade je bil moj najljubši, vendar idk njihov status zdaj
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Če kdo meni, da je naš sistem hrambe prevara, naj zapusti forum. Če kdo napiše, da je naš sistem escrow prevara, naj mi pove, kdo in kje, in takoj ga bom prepovedal.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Ofc je prevara. Uporabite lahko storitev BB Escrow. Posel zaščitimo pred kakršno koli prevaro.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Razumel sem. šlo je le za nesporazum. ali pa je to fed, ki dela preiskavo. karkoli že je, ne bom kršil anonimnosti in to je tisto, kar nam naredi to odlično spletno mesto. pravzaprav vztrajam, da bom še naprej uporabljal escrow tukaj, tudi ko se bo izkazalo, da je stranka zaupanja vredna. ne glede na vse gre provizija za escrow v bbgate. Dokler ne dobim dovolj prodaje, da bi dejansko doniral za spletno stran, lahko nadaljujem s podporo prek depozita. kar zadeva celotno prevaro, lahko dam povezavo, ki jo je navedel, če koga zanima. to je neka stran, ki pravi, da ima seznam vseh spletnih strani s čebulo, ki so prevara. bbgate je naveden, njegov naslov je mrtva povezava in del prevare pravi forumska prevara. wtf je forumska prevara? Prepričan sem, da je pravi kupec in da je nameraval opraviti posel prek te družbe za hrambo. prekinitev povezave, ki smo jo imeli, je bila, da je bil večkrat prevaran, ko je poskušal kupiti. Imel sem enako izkušnjo, zato ga razumem. Druga polovica ali odklop je, da nisem prepričan, ali je dea ali fbi ali karkoli. morda je. če je, bi bil to dolgoročni del preiskave. Prepričan sem, da več držav delovnih skupin opravlja preiskave. vsakdo, ki misli, da smo pod radarjem, se slepi. tako da, kakšna razlika je to?. dokler se držim stroge opsec, sem tako dober, kot bom dobil, ali je ta je fed ali ne. odgovor je bil, da mu samo pošlje gram. kakovost izdelka je izjemna. če je kupec in se boji, da bi ga oropali, bo poskrbel, da bom dobil plačilo, da bom še naprej imel dostop. in lahko plačilo usmerim upam prek depozita tukaj. razumem malo več o opsec in kaj storiti z denarjem. treba ga je prenesti in spremeniti v monero, nato nazaj v uporabno kriptovaluto. na tej točki lahko prenesem na osebni račun. Upam, da mi bodo administratorji tukaj dovolili, da uporabim escrow, čeprav je bila pošiljka zaključena. to bi bilo zagotovo najvarnejše. prav tako lahko pustim denar tukaj, da ga prenesem na kitajskega prodajalca, da pridobim več surovin. win win. porabil sem čas za razlago sistema tukaj in je razumel. razlaga je bila zapletena razlaga postopka, ki ga uporabljamo za escrow, in ne verjamem, da sem kdaj videl nesrečno stranko, ki je uporabila escrow. veliko jokajočih serij, ki so mislile, da je prihranek 5 odstotkov dobra ideja. potem pridejo jokati o tem, da jih je nekdo oropal. lol. Naveličan sem poslušanja tega starega sranja in nameravam vsem, ki poročajo o prevarah, povedati, da so se prevarali sami. Jaz, za eno cenim to spletno mesto, depozit in še posebej naše trdo delo administratorjev. tam je redko veliko časovni zamik med potrebo po vnosu od administratorja in pridobivanje rezultatov. zdi se, da so vedno na voljo. Želim ohraniti svoj status prodajalca in pridobiti status zaupanja vrednega prodajalca. Vem, da je moj izdelek na mestu, in če lahko dosežem svoj cilj za ponavljajoče se kupce, bom imel lepo stransko delo.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Da bo jasno, ne priporočam varovanja, ki zahteva kyc, kot je vse, kar ste našli na escrow.com. Ne govorim o bbgate
 
Top