• Vítejte v české sekci fóra. Nezapomeňte, že zveřejňování kontaktů (jabber, telegram, signal a další) bude mít za následek trvalý ban! Pokud se rozhodnete něco koupit nebo prodat bez použití escrow a přijdete o peníze, nebudeme vám moci pomoci.

Methamphetamine Recept na češki način

Methamphetamine

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Pozdravljeni, prosim strokovnjake, da tukaj napišejo natančen postopek "češke poti" Mislim, da bo to zanimivo za več ljudi 😉
 

Hypnou

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 1, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
😅 Mapy.cz ali SimpleX chat 😄
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Ók tak simplex chat by šel
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
View previous replies…

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Da, dobil sem ga z zemljevidi... Toda simpleks je šifriran klepet. Torej razumem, da se zadevna oseba boji....
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
40
Reaction score
29
Points
18
Se bojite objaviti besedilo na anonimnem forumu, kjer ga boste verjetno tako ali tako objavili pozneje? Morda pa se motim, vseeno pa vas prosim, da ga delite, po možnosti javno.
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Zakaj bi torej pisal o simpleksu? Ne glej....
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
40
Reaction score
29
Points
18
Mislim, da imaš prav, o tem nisem veliko razmišljal. Držim pesti in upam, da ga boš pozneje objavil tukaj.
 

ruen

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Joined
Jul 23, 2024
Messages
11
Reaction score
6
Points
3
"Receptov je toliko, kolikor je kuharjev, in le redki kuharji naredijo isto stvar dvakrat," pravi erowid
 

shrekova.bazina

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Apr 17, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
in kaj točno pomeni besedna zveza ceska cesta? Ne vem in tudi ljudje, ki so na tem področju novinci, ne bodo vedeli.
 
View previous replies…

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
To je ime recepta, ki se uporablja na Češkem. Gre za reakcijo z uporabo rdečega fosforja, fosforne kisline in postopnega dodajanja joda. Gre za zelo hitro reakcijo, ki se na Zahodu verjetno ne uporablja veliko, tukajšnji kemiki pa je ne omenjajo. Imenuje se tudi 2x20minut.
Tu nekje so tujci razpravljali, zakaj češki meth deluje veliko bolje in drugače kot njihov.
Nekdo je tam omenil, da je to zaradi tega postopka, vendar se ta postopek, če ne poznaš natančnih korakov, kaj in kako, ne konča dobro.

In seveda, čeprav je tu nekaj ljudi, ki vedo, tega nočejo deliti, ker se pač češkost ne zanika niti v tej skupnosti....
 

JesusCrystal

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Mar 4, 2023
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
seveda ga nihče ne bo delil ... med seboj, ja ... to je naša nacionalna dediščina, če vam je to všeč ali ne ... tisti, ki ga servirajo preostali Evropi, so po mojem mnenju zajebani
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
🤣🤣 Jezus, kakšna zapuščina.
Prosim vas, preostali del Evrope gre za varno proizvodnjo. "Naš" postopek je precej nevaren, zato ga ne uporabljajo.
 

JesusCrystal

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Mar 4, 2023
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
in zato je povsod 80 % sranja... vzemite, kakor hočete... odraščal sem kot smrdeči ob flaški, bližje mi je kot karkoli drugega, ni mi vseeno... ni mi vseeno
 

ruen

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Joined
Jul 23, 2024
Messages
11
Reaction score
6
Points
3
Jestli ale nekdo zaplati adekvatni cenu tak se podelim o recepty :) a pomuzu s prvnimi krucky
 

ruen

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Joined
Jul 23, 2024
Messages
11
Reaction score
6
Points
3
Z vami bom delil še eno zabavno zgodbo. Moj prijatelj vsak teden od nekaterih učiteljev kupi približno 100 gramov za prodajo. Pravi, da je pripravljen s paro po češki metodi in da se (citiram) "filtrira skozi srebro ali kaj podobnega".
Zanimivo, sem si mislil. In šele pozneje se mi je vse skupaj posvetilo: nitroetan prek srebrovega nitrata (če ne razumete, se učite naprej, morda se boste nekoč).
"Češka para" je popoln mit, ki ga pri življenju ohranjajo strelci, kot je gospod Saytam tukaj. A dokler so pripravljeni plačati, kolikor plačajo, mi je vseeno, naj verjamejo, kar hočejo.
 
View previous replies…

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Nikomur ničesar ne plačujem... Ne vem, kaj te moti. Ti si samo Rejpal. Želel sem samo začeti razpravo o kuhanju čeških medenjakov. O tem se je razpravljalo tukaj na forumu Nemci in zahodnjaki.... V
bistvu imaš prav, da česki parno ne obstaja. Ampak tukajšnji kemiki gredo na dolge, čiste in varne postopke, ki se pri nas ne izvajajo veliko. In pogosto v Evropi izvajajo racemične metamfetamine. Pri nas delajo, laično rečeno, jodni d-met, ki smrdi kot toulen. Ki duševno deluje na povsem drugačen način.
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
40
Reaction score
29
Points
18
Nisem strokovnjak, vendar sem poskusil češko piko, kupljeno na ulici, in kristal, kupljen v darknetu, in zase lahko rečem, da sta si nebesa in zemlja, v bistvu pa o obeh stvareh razmišljam kot o dveh različnih izdelkih, saj se po svojih učinkih in lastnostih popolnoma razlikujeta. Izraz "češko parno" razumem kot čisti d-metamfetamin, narejen večinoma iz psevdoefedrina ali efedrina v razmeroma manjših količinah, ne vztrajam pri konkretni metodi, ker o tem ne vem veliko. Tega, kar karteli kuhajo po desetine in stotine kilogramov, vsekakor ne bi opisal kot češko parno, tudi če ga je skuhal sosed, saj je rezultat racemična mešanica v razmerju 50 : 50, ki s čisto češko začimbo nima veliko skupnega.
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Prav o tem govorim. Češko parno stridave se učim že 12 let. V tem času sem poskusil tudi oblake metamfetamina iz temnega spletnega.... Nikoli se ni mogel primerjati s češkim medenjakom, razen enkrat pred leti, ko so neki fantje iz Liberca prodajali kristal na darkwebu , je bil dober.....
 
Top