• Vítejte v české sekci fóra. Nezapomeňte, že zveřejňování kontaktů (jabber, telegram, signal a další) bude mít za následek trvalý ban! Pokud se rozhodnete něco koupit nebo prodat bez použití escrow a přijdete o peníze, nebudeme vám moci pomoci.

Methamphetamine Recept na češki način

Methamphetamine

ruen

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Joined
Jul 23, 2024
Messages
11
Reaction score
6
Points
3
Z vami bom delil še eno zabavno zgodbo. Moj prijatelj vsak teden od nekaterih učiteljev kupi približno 100 gramov za prodajo. Pravi, da je pripravljen s paro po češki metodi in da se (citiram) "filtrira skozi srebro ali kaj podobnega".
Zanimivo, sem si mislil. In šele pozneje se mi je vse skupaj posvetilo: nitroetan prek srebrovega nitrata (če ne razumete, se učite naprej, morda se boste nekoč).
"Češka para" je popoln mit, ki ga pri življenju ohranjajo strelci, kot je gospod Saytam tukaj. A dokler so pripravljeni plačati, kolikor plačajo, mi je vseeno, naj verjamejo, kar hočejo.
 
View previous replies…

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
41
Reaction score
29
Points
18
Nisem strokovnjak, vendar sem poskusil češko piko, kupljeno na ulici, in kristal, kupljen v darknetu, in zase lahko rečem, da sta si nebesa in zemlja, v bistvu pa o obeh stvareh razmišljam kot o dveh različnih izdelkih, saj se po svojih učinkih in lastnostih popolnoma razlikujeta. Izraz "češko parno" razumem kot čisti d-metamfetamin, narejen večinoma iz psevdoefedrina ali efedrina v razmeroma manjših količinah, ne vztrajam pri konkretni metodi, ker o tem ne vem veliko. Tega, kar karteli kuhajo po desetine in stotine kilogramov, vsekakor ne bi opisal kot češko parno, tudi če ga je skuhal sosed, saj je rezultat racemična mešanica v razmerju 50 : 50, ki s čisto češko začimbo nima veliko skupnega.
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Prav o tem govorim. Češko parno stridave se učim že 12 let. V tem času sem poskusil tudi oblake metamfetamina iz temnega spletnega.... Nikoli se ni mogel primerjati s češkim medenjakom, razen enkrat pred leti, ko so neki fantje iz Liberca prodajali kristal na darkwebu , je bil dober.....
 
Top