Question Step on it!!!!

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Zato še nikoli nisem zasledil, da bi kdo posebej objavil to, kar bom povedal tukaj.

Moj prijatelj ima opravka z nekaterimi strankami, ki poskušajo od njega za smešno nizko ceno dobiti veliko več, kot je vredno. Vedno znova se pritožujejo, kot da je kriv on in ne oni, ker ga skušajo prevarati.

Ta moj prijatelj je omenil, da to ni prvič, da so se tako obnašali, in da je tega že naveličan. To ga je razjezilo do te mere, da bo zmanjšal količino MDMA, ki jim jo je dajal, samo zato, ker se ne nehajo pritoževati, koliko dobijo za spodobno ceno.



Moje vprašanje je, kakšno je dobro razmerje in kateri so dobri kandidati? Razmišljal je o K ali metamfetaminu, vendar nisem prepričan o razmerju, do katerega bi ga moral razredčiti, ali o tem, kaj deluje najbolje farmakološko. Prav tako si želim, da bi ga videl stopiti na to z minimalno izgubo potence, če ne s povečanjem. Nazadnje bi raje, da se nihče ne poškoduje zaradi nepravilno zmešanega razmerja, ki ga nekdo da.

Preprosto sem utrujen od tega, da slišim, kako se moj prijatelj pritožuje nad nevednostjo svojih strank, in iskreno bi naredil to, kar počne on, če bi bil v njegovih čevljih.
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
102
Reaction score
64
Points
28
Ne zmanjšujte! Ni smiselno! Samo pički režejo sranje!
 

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Povejte to ljudem, ki poskušajo prevarati ljudi

Trdim, da ste samo pički, ki poskušate od ljudi izvleči več denarja, kot so vredni


Hej, pravkar sem ugotovil, da si iz Južne Amerike, in razumem, zakaj imaš to stališče, zdaj je način, kako ljudje v Južni Ameriki režejo stvari, milo rečeno grozen, in to ni to, kar poskušam narediti tukaj, dobesedno poskušam zmanjšati izdelek ene stranke zaradi tega, kako sranje so kot ljudje
 
Last edited:

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
In zakonitost Kaj bi storili, če bi ugotovili, da vas vaša stranka igra kot violino?

Kako to ni smiselno? Vem, da to ni moralno v redu, vendar ljudje, ki jim to počnem, niso normalni in si to sami želijo s stvarmi, ki jih počnejo ljudem
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Ljudje pričakujejo, da bo morda v stisnjeni tableti, če pa jo prodajate kot čisto, mora biti čista. Nad katero ceno se pritožujejo?
 

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Nisem želel plačati 500 za 12g mdma smh
 

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
No, jaz ne živim s temi bedaki, ki so pravzaprav nekaj mest čez

Vse, kar vem, je, da sem se vozil na tistem 600 za ključne stvari do določenega roka in mislim, da so se poskušali pogajati med mano in drugim prodajalcem, vedoč, da je rok

Ampak vidim vašo točko, iskreno mislim, da sem naredil to nit iz jeze bolj kot karkoli drugega, vendar še vedno želim vedeti, kako to storiti pravilno, ker ne bom to storil večini ljudi, vendar če mislim, da je nekdo prevarant ali lažnivec katere koli vrste, želim vedeti, kako to storiti, ne da bi jih poškodoval

Verjeli ali ne, zelo se zavzemam za zmanjševanje škode in okrevanje, vendar ko vidim nekaj ljudi, ki si sploh ne želijo okrevati, samo poskušajo vzeti denar iz mojega žepa, me to ne razveseli in ne želim jim dati nič dobrega, to vam povem
 

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Poleg tega so znani lepaki in prevaranti, ki so z mano dobro poslovali, dokler se niso odločili, da me bodo poskušali pankersko obračunati

Imeli bi približno 3.500 dolarjev dobička, medtem ko bi jaz pri poslu zaslužil komaj 200 dolarjev
 
Solution

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Idk morda bi morala tvoja prijateljica potem le prekiniti vezi. To se ne sliši kot dober posel
 

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Ja, absolutno je in vedel sem, da bom dobil sranje za to, ampak iskreno, nekateri ljudje so vredni prodajanja stopnjevane stvari

Če bi nekdo prevaral vašega prijatelja in več drugih ljudi v tem enem mestu, ali se ne bi poskušali na ta način okoristiti?
 
View previous replies…

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Mislim, da bi ga lahko precej visoko porezali in jim ga prodali. Ko bodo sunili, jim povejte, da imate novega dobavitelja. Mogoče bodo potem šli drugam. Ne vem, nikoli nisem bil v takšni situaciji.
 

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
No, cenim dejanski odgovor, na koncu jim ga bom lahko dal za tisto, kar sem mislil, hvala bogu, da je ta celotna kriza preprečena, vendar je vseeno dobra informacija, ko veš, da imaš opravka z lopovi
 

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Preden kdo vrže še kakšno oglasno homo, utihnite in zapustite temo.

Postavil sem vprašanje za ljudi, ki želijo odgovoriti nanj, ne pa za skupino pedrov, ki mi želijo povedati, kaj naj naredim

Edit: Zavedel sem se, da je kritika bolj iz mesta skrbi za ljudi, vendar to niso vaši povprečni ljudje

So nevarni so slabo poslovanje za dobesedno vsakogar in njihova morala ni ravno nekaj, čemur zaupam, večkrat so me poskušali manipulirati in jaz sem samo rezal njihov paket nikogar drugega
 
Last edited:

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Dajte ga v prodajo tukaj za 50 dolarjev na gram in za težave s pošiljanjem pošte zaračunajte 10 dolarjev več od dejanske poštnine. Ali kaj podobnega, vendar bi to morali zlahka iztržiti.
 

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Beseda, zagotovo bom poskusil, če mi ne bo uspelo, da se to zgodi drugje

Imel sem ga na 90/g, vendar je bilo neverjetno sranje pošteno, razumem, da bi lahko prodal ceneje, vendar nisem kupoval tako težkega v razsutem stanju, poleg tega sem dobesedno izračunal dobiček moje stranke in celo razdelil 3 načine, ki so me daleč presegli in so to vedeli

Ampak cenim, da bom, če ne morem narediti nobene čarovnije se zgodi
 
Top