Katero zdravilo je priljubljeno v vaši državi?

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
106
Reaction score
68
Points
28
Po vsem svetu je odgovor ALKOHOL ! Seveda.
 

marekzmarek

See my products
Seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
48
Reaction score
34
Points
18
Deals
13
Odvisno od ljudi, ki obkrožajo u na Poljskem. Veliko je uporabnikov konoplje, pa tudi metamfetamina, speeda, dxm, kodeina (sirup, tablete), kokaina, sudo
 

PavelD

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2024
Messages
29
Reaction score
15
Points
8
V Kazahstanu je mefedron/mdma/plevel/hash
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
518
Reaction score
239
Points
43
Za dovoljene droge verjetno marihuana in alkohol. Za prepovedane droge ugibam samo na podlagi svoje lokacije, vendar: metamfetamin, kokain in verjetno fent (pravi opiati so na ulici vse redkejši).
 

OperationHasj

Don't buy from me
Resident
Language
🇳🇱
Joined
May 1, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Na Nizozemskem: Hash (hasj) / trava / kokain / XTC / speed / MDMA / LSD / GHB, v zadnjem času pa je v trendu 3MMC
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
78
Reaction score
48
Points
18
Moja država ima zelo zelo suh trg, večinoma gre za amfetamin nizke kakovosti (speed), nizkokakovostno travo (zelo redko naletiš na znotraj gojeno in čisto cvetje), v redkih primerih mdma, posrane tablete XTC z zelo majhnimi količinami MDMA in, nerad to omenjam, kokain. Niti kokaina ne, bog ve, kakšna je kakovost tega sranja. Zelo žalostno je, da tukaj potrebuješ božanske zveze, da dobiš dober in močan izdelek. Običajni rekreativni uporabnik se mora pošteno potiti, da dobi drogo, ki bo zadovoljila njegove potrebe. Obstajajo dobri izdelki, vendar ne na debelo. Kot sem rekel, morate imeti dobre zveze, da bi se imeli dobro, na žalost.
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
106
Reaction score
68
Points
28
Aka: priselite se na Ibizo.
 

nord1337

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Mar 13, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
V Ukrajini plevel, hitrost, a-pvp/4mmc
 
Top