4-MMC ve gerçekte ne elde ettiğiniz.

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Reaction score
97
Gordon Ramsay ve @Heineken ile 4-MMC hakkında sohbet ederken test ve kalite konusu gündeme geldi, ben de bulduklarımın bir kısmını yakalamak için bu başlığı açmak istedim.

Bu maddeyi satan birçok satıcıda bulunan kalite, görünüm ve his, doku ve kuruluktaki büyük çeşitliliğe bakıldığında, insanların neye bulaştıklarını anlamakta zorluk çekmeleri şaşırtıcı değildir.

Ayrıca bu (ve 3-MMC) ile ilgili çok az gerçek tıbbi araştırma vardır, bu nedenle dozaj, L50 ve diğer birçok önemli faktör büyük ölçüde bilinmemektedir.

Bazı test istatistiklerine bir göz atalım:
CLEARNET BAĞLANTISI

Örnek İsimMaddeRasyon/MiktarlarTarihKonum
Aktif İçerikler
Toz
Olarak satılır: 4-MMC / Mephedrone
  • 4-CMC
30 Haziran 2023
(Test tarihi: 15 Haziran 2023)
Viyana, Avusturya
Toz
  • 4-CMC
30 Haziran 2023
(Test tarihi: 01 Haziran 2023)
Viyana, Avusturya
Toz
Olarak satılır: Mephedrone / 4-MMC
  • 4-Metilmetkatinon
  • Metamfetamin
  • Tanımlanamayan
15 Haziran 2023
(Test tarihi: 01 Nisan 2023)
Viyana, Avusturya
Beyaz Toz
Kod 384JGS
Olarak satılır: 3-MMC
  • Metilmetkatinon
  • 1
09 Haziran 2023Çevrimiçi
Tan Tozu
Kod 10241
Olarak satılır: 4-MMC
  • Chloromethcathinone
  • 1
30 Mayıs 2023Çevrimiçi
Donkey Kong
DK
Olarak satılır: MDMA / Ecstasy
  • MDMA
  • 4-Metilmetkatinon
  • 27.30 mg
  • 5.90 mg
19 Mayıs 2023
(Test tarihi: 21 Şubat 2023)
Zürih, İsviçre
Beyaz Toz
Kod JB3MMC
  • Metilmetkatinon
  • 1
17 Mayıs 2023Çevrimiçi, Kanada
Kirli Beyaz Toz
Kod 86JLS
  • Metilmetkatinon
  • 1
28 Nisan 2023Çevrimiçi, Hollanda
Kirli Beyaz Toz
Kod X3s01
  • Metilmetkatinon
  • 1
11 Nisan 2023Çevrimiçi, Hollanda
Beyaz Toz
Kod IHN18
  • Metilmetkatinon
  • 1
10 Mart 2023Çevrimiçi
Toz
  • Dipentilon
28 Şubat 2023
(Test tarihi: 01 Şubat 2023)
Viyana, Avusturya
Toz
  • 4-CMC
30 Ocak 2023
(Test tarihi: 10 Ocak 2023)
Viyana, Avusturya
Beyaz Kristal Toz
Kod: gnos1
  • N-sikloheksil Metilon
  • 1
23 Aralık 2022Çevrimiçi

Sadece 4-MMC içeren 2023 girişi aldım.

Yukarıda da görülebileceği üzere, bu kadar küçük bir numunenin test edilmesi için gönderilmesi bile, numunelerin yeterli bir kısmının iddia ettikleri gibi olmamasıyla birlikte ÇOK BÜYÜK varyasyonlara yol açmaktadır.

Ev reaktif testlerinin bu bileşiği izole etmek için kesin bir yol bulması gerekmektedir, çünkü hem bu bileşik hem de birçok varyasyonu, özellikle MDMA, amfetamin ve metamfetamin ile karıştırıldığında potansiyel risk oluşturmaktadır.

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Reaction score
680
Deals
65
Durum tam olarak bu!

Şimdi bu resimleri yayınlarken herhangi bir isim takmak veya diğer tedarikçiler hakkında kötü konuşmak niyetinde değilim. Ancak Archetyp'in en iyi satıcılarından gelen bu resimleri paylaşarak, bu satıcıların hiçbirinin ürünlerini uygun bir şekilde temizlemediğini veya bu ürünü doğru bir şekilde tanıtmadığını söyleyebilirim.

Bugünlerde satılan, 'saf' Mephedrone olduğunda, temelde temizlenmemiş Mephedrone tozu veya safsızlık veya çözücü içeren kristallerdir.

RtbvXeycul
JD5kpGoJF4
NAPX3jS8Wk
PfGtS8FcAJ
PSj3HP16ht
Pwf4CM6Buj

Mephedrone doğru kullanıldığında güzel bir ürün olabileceği için bunu görmek üzücü. Karşılaştırma olarak temiz Mephedrone tozu ile temiz kristallerin bir resmi, korkunç pazar durumunu daha iyi anlamak için yardımcı olacaktır :(

S0rcbBIp4u
UPHUCL6vB2
NnRdBgc2xI

Yine, Amfetamin Macunu'nda olduğu gibi, satıcıların ürün kalitesini önemsemediği ve tüketicilerin daha iyisini bilmedikleri için bunu kabul ettiği bir pazar durumumuz var.

Yukarıda paylaştığım gibi resimler sadece kötü ürün kalitesi anlamına gelmiyor, sağlığa zarar ve daha kötü şeyler anlamına geliyor...darkweb'de bu gibi şeyler yasaklanmalı.

View previous replies…

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Reaction score
97
Bu kristaller muhteşem!
3-MMC kristalleri gibi - sadece güzeller, onları ezmek her zaman utanç verici haha.

Ama evet, bu doğada bulduğumuz genel kalite hakkında çok şey anlatıyor.

View previous replies…

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Reaction score
680
Deals
65
Bence 4MMC ile hedef ürünü kabul edilebilir bir şekilde üreten kolay yollarla çalışma tuzağına düşmek kolaydır. Sentez sırasında biraz temizlikle, özellikle de pudralarda, sonuç çok daha iyi olacaktır. Resimlerden yola çıkarak, bu satıcıların hiçbirinin ürünü temizlemek ya da uzun ve temiz bir kristalizasyon süreci yürütmek için zaman ayırmadığını düşünüyorum. Sadece hızlı satmak istiyorlar

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Reaction score
97
Hızlı sat... Bu beni rahatsız ediyor.
Başka bir gruptaki biri geçen gün saygın bir satıcıdan ISLAK LSD BLOTTERS aldı.
Muhtemelen etil alkoldü, ama yine de, hala alkolle dolu bir kurutma kağıdını bir müşteriye nasıl gönderebilirsiniz, LSD tam olarak yerleşmeyecek, müşterinin ne aldığına dair hiçbir fikri yok, herkes kaybediyor.

Tanıdığım kimyagerlerin çoğu standartların altında mal satmak istemiyor, bu yüzden de ürünü uzatan satıcılar/aracılar oluyor... iç çekiyorum.

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Reaction score
680
Deals
65
Evet haklısınız, LSD hakkında duyduklarım korkunç.

Kimyasal ilaçlarla çalışırken saf maddeleri yalnızca iyi kalitede satmak çok önemlidir.
Bu yapılmadığında sonuçları korkunç olabilir

Günümüzde pek çok satıcı aynı zamanda üreticidir, çünkü ilaç üretimi bilgisi sadece kimyagerler için mevcut veya anlaşılabilir bir şey değildir.

xile

Don't buy from me
Resident
Reaction score
51
Fizikçiler de süreçleri anlar, ancak uzmanlık bilgisinin yeniden işlenmesi gerekir😅.

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
61
Sanki sizi takip ediyormuşum gibi hissediyorum, çünkü ne zaman bilgi arasam kendimi sizin gönderilerinizden birinde buluyorum 🤔

Evet! Bu resimler tam da aradığım şeydi. Bir süredir Mephedrone denemek istiyordum. İlk başta yapacaktım ama evimin mutfağında bromla uğraşmak istemediğime karar verdim. Bu yüzden satın almaya karar verdim. İlk olarak buradaki satıcılardan birinden 2 g aldım. Aldığım şey hiçbir işe yaramadı. Tüm 2 gramı bitirdim ve başım bile ağrımadı.

Daha önce Archetyp'e bakıyordum, bu yüzden bu resimleri daha önce görmüştüm. Bir sürü listeye baktım, yemin ederim bir tanesi p2p gibi görünüyordu.

En azından şimdi kar tanesi gibi kristaller aramam gerektiğini biliyorum, bu yüzden teşekkürler.

Ayrıca, tüm satıcılar AB'de gibi görünüyor. Bu, ABD'de birinin çabucak zengin olabileceği türden bir ürün gibi görünüyor. Özellikle de kaliteli bir ürün yaparlarsa insanlar ne olması gerektiğini bilir. Sadece bunu yapmak bile var olan küçük rekabeti ortadan kaldıracaktır.

View previous replies…

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Reaction score
680
Deals
65
Haha, gönderilerde size yardımcı olabildiğime sevindim :D

Bence bu ürünü iyi kalitede üretebilen herkes başarılı bir iş için hazırdır çünkü pazar hala oldukça küçük ama hızla büyüyor!
Şu anda yüksek kaliteli bir ürünle kalabalığın arasından sıyrılmak çok kolay

Heineken

Don't buy from me
Member
Reaction score
55
Hayır her vücut saf cristal yaptı bir ürün premium yapmak isteyen bazı% insanlar çok laboratuvar yapımı kirli ürün hızlı ve ucuz satmak istiyorum....

Heineken

Don't buy from me
Member
Reaction score
55
Hayır her vücut saf cristal yaptı bir ürün premium yapmak isteyen bazı% insanlar çok laboratuvar yapımı kirli ürün hızlı ve ucuz satmak istiyorum

Heineken

Don't buy from me
Member
Reaction score
55
4mmc sentezi çok basittir ancak çoğu üretici için anlaşılmazdır. görebildiğiniz kadarıyla, en büyük sorun temizliktir, laboratuvarlar bunu önemsemez, ancak miktar ve bunu yapmanın en hızlı ve en ucuz yolu hakkında. başka bir sorun da kristalizasyon da çok basittir, ancak nl veya pl veya de'deki çoğu laboratuvar için büyük bir sorundur. Kalite=fiyat.

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Reaction score
680
Deals
65
Çoğu 4MMC'nin kalitesinden bağımsız olarak kilo başına 5 bin dolara satıldığını görüyorum, bu nedenle piyasanın şu anda farklılaştırmaya çalıştığından şüpheliyim.

Video kılavuzlarından elde edilen sonuçların neye benzediğini ve başkalarının neler sunduğunu gördüğümüzde, BB yönetiminden bu resimlere / videolara yaklaşacak kristalleri hiç görmedim ve satılan tüm ürünlerin yukarıda gösterildiği gibi küçük bir kaliteden olması üzücü.

View previous replies…

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Reaction score
97
3-MMC'yi sadece şu güzel cam benzeri kristallerle görmüştüm...

Heineken

Don't buy from me
Member
Reaction score
55
benzen ile gerçek saf ve iyi 4mmc yaptığınız sadece 1 video iyidir neden çünkü asit attığınızda milf beyaz renkli sıvı almanız gerekir, o zaman ürünün içinde bok almazsınız. sadece asetonu yıkamak ürünün içindeki tüm pisliği yıkamak için yeterli değildir

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
Piyasadaki tüm farklı tarifler ve insanların eğitimsiz veya laboratuvar ekipmanı olmadan gizli bir şekilde bir şeyler üretmesi nedeniyle, bu adamlardan bazıları 4 mmc yapmaya çalışırken 3 mmc yaptıklarını bile bilmiyorlar. İstikrarlı bir karbonatlaşma, doğru pozisyona yönlendirme ve saf bir ikame elde etmek için gereken bilgi miktarı..... Çok fazla. Bir ketona para yönlendirmek zordur, ketonlar meta yönlendiricidir. Bildiğim kadarıyla herhangi bir sübstitüe aromatik ketonun saflığını %92'nin üzerine çıkarmanın bir yolu yok. Bu, buzdağından bir torba buz almak gibi bir şey. Bence katyonlar da bu şekilde, aldehitler de aynı nedenle sorunlu. Kimya cesaret kırıcıdır.

MMCHAMSTER

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
13
Bu forum harika, aslında aramayı bıraktım ama burada umut görüyorum.
Ve evet, son iki yıldaki Darknet olayı tamamen saçmalıktı. Biliyoruz.