aaronstevens (valentino cartel)

Status
Not open for further replies.

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Reaction score
681
Deals
65
aaronstevens Duyduğuma göre aaronstevens hesabının arkasındaki ana kullanıcı tutuklanmış, neden bu konuda henüz bir duyuru yok? Bence topluluğunuz bilmeli ya da belki de herkesin tahmin etmeyi bırakması için gerçeği ortaya çıkarmak istersiniz.

E-posta listenizi eski e-postanızın ele geçirildiği konusunda uyardınız, ancak BB'de bu gerçek hakkında bir şey söylemiyordunuz. E-postayı tüm alıcılara bir kerede göndererek tüm müşterilerinizi birbirlerine doxxediğinizi fark ettiniz mi? En azından posta adresleri. Müşterilerinizin hassas verilerine nasıl davrandığınız gerçekten kötü görünüyor.

Belirsizliğin bu gibi durumlara olumlu katkı sağladığını düşünmüyorum. Ortaya çıkın ve neler olup bittiğini açıkça belirtin.

BB, aaron işleri netleştirene kadar bu gibi durumlar için ticaret yasakları getirmeli!!! Anlaşmalar emanet dışında olsa da, bu hesabın ana sahibinin sözde tutuklanmış olması, oynanmaması gereken bir durumdur.

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Reaction score
30
Harika, tutuklanmış. Umarım her şeyi ifşa edemez, WTF. 4 hafta boyunca 25 boktan asit tableti kullandım, bunu aklım almıyor! Hala beni kazıklamayacak bir cid satıcısına ihtiyacım var! SADECE DM Lütfen

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Reaction score
16
Bu adamdan alışveriş yapacak kadar aptal olan varsa kazıklanmayı hak ediyor demektir. "100 g sipariş ettim ve sadece 98,5 aldım" sahte şikayetleriyle kendini kurnaz sanıyor. Birden fazla hesap kullandığını görmek çok kolay

dark9999

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
na kardeşim yasal olarak 100g sipariş ettim 91.5g aldım, sonra ona bundan bahsettim ve geri kalanını yeniden göndereceğini söyledi. 2 gün sonra postadan 7g aldım, bu yüzden ona 1.5g eksik olduğunu söyleyerek mesaj attım, bana asla geri dönmedi.
100g H sipariş ettim hiç gelmedi. takip edilmesi gerekiyordu hiç takip almadım. sürekli ona mesaj atıyorum cevap yok. amcık gibi görünmek istemiyorum ama evet kolada toplamda 1.5g eksikti kulağa sahte bir şikayet gibi geliyor ama gerçek bu. bugün valentino cartel'den e-posta aldım ama geri ödeme istiyorum. %50 yeniden gönderim yapmaya istekliler ama ben buna dayanamıyorum. Onunla ilk kez iş yapıyorum. hesabım sahte görünüyor çünkü burada yeniyim. sorunu çözmedikçe onlardan satın alacağımı sanmıyorum ve eğer yaparlarsa neden onlarla tekrar denemiyorsunuz? hatalar olur bunu anlıyorum. karanlık ağa güvenemezsiniz, ancak herkes bir ekranın arkasında olabilir.

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
28
H'sinin resimleri çok iyi görünüyordu ama neyse ki bana cevap vermeyi bıraktı
FQB5cF0UvK

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Reaction score
16
Bu durumların "tamamen saçmalık" olduğu sonucuna varmak istiyorum! Bu davranışı daha önce gördüm ve bana da yapıldı, bu yüzden bir alıcı olarak bile anlayabiliyorum. Bazen parazitleriniz ve gevşek vidalarınız olur. Alıcı ve topluluğun görevi, bu durumu not etmek için inisiyatif almak ve devam ederse modaya uygun bir şekilde rapor etmektir. Her durum dikkate alınmamalı, bazı liderlerin kanalları aracılığıyla incelenmeli, daha sonra gerekirse bir yöneticiye yükseltilebilir. İyileştirilmesi gereken şeyleri ele almak veya dolandırıcı olarak yakalamak için yanlış anlamaları, fesatlıkları ve engelleri dikkate almalısınız. Ben şahsen burada herhangi bir dolandırıcı tanımıyorum, en azından platform çalışanları değil.

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Reaction score
30
Bu bana gönderilen boktan asidi açıklıyor, kardeşim (Aaron) WTF

tegritycantbebought

Don't buy from me
Resident
Reaction score
16
Başka bir adam LSD yüzünden hastaneye gönderildiği için kendinizi "şanslı" sayın

View previous replies…

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Reaction score
30
Kardeşim WTF cidden mi? Benimkini daha önce test ettiğim için yusufçuk değil LSD olduğunu biliyordum. Adamlar okuduğum mesajlardan birçok insanı üzdü. En azından her şeyi açıklaması gerektiğini düşünüyorum!

Adam asitten dolayı iyi miydi?

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Reaction score
681
Deals
65
Cut'ın bu konuda bilgisi var, sanırım henüz daha fazlasını duymadık!

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Reaction score
20
Müşterimin müşterisi, ekran görüntülerinden daha fazla yardım etme yeteneğine sahip değildi, "kurban" bir partide satılan bir kişiydi. bu temel testler gibi test ettiler ve LSD olarak çıkmadı, garip bir şekilde renk değiştirdi ama 25E veya benzeri yönde. kurban iyi olduğu ve aaron yasaklandığı için üzerinde daha fazla zaman harcamadım

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Reaction score
681
Deals
65
Bu dram ne kadar üzücü olsa da, IMO'yu geride bırakmanın zamanı geldi :(

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Reaction score
30
Kardeşim, 25 tabletlik bir saçmalıktan vazgeçmelisin. Bunu okuyan biri gerçek 225mic sekme gönderiyorsa veya daha güçlü bir şekilde gönderiyorsa, DM, dolandırıcılar ve yalnızca ESCROW siparişlerine tabi olan herkes. Dolandırıldığımı ve dolandırıldığımı yeni öğrendim! Ona asitle uğraşmamasını, hiç hoş olmadığını söyledim. Onun 225mik tabletlerinden 8 tanesini şeker gibi yedim!!!!!

Dr. X

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
18
5 hafta önce aaron'dan 0.5 g DMT sipariş ettim ama sonra stollen session hesabıyla ilgili mesaj geldi ve yenisine mesaj attım, gönderdiğini ve yaklaşık 2 hafta içinde alacağımı söyledi. 3 hafta bekledim ve ona mesaj atmaya karar verdim, asla cevap vermedi ve DMT yok, ona verdiğim sevkiyat adresinde 2 kez polis görünmesini bekliyorum. Ama sanırım ikinci kez polis Gordon'un MDMA'sının bedava örnekleri için geldi. Ve emin değilim çünkü benim ülkemde polis daha ciddi davranıyor ama burada bu başlıkta gördüğüm kadarıyla tutuklanmış... MDMA ve DMT'yi farklı isimlerle sipariş ettim ama gönderim adresi birbirinden 1 metre uzaktaydı. Bu sevkiyat adreslerine artık erişimim olmaması iyi oldu.

Amsterdam Business

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
o çocuklar,

Dürüst iş istiyorsanız ve dolandırılmak istemiyorsanız. Birlikte iş yapalım İlçemden en iyi ürünlere sahibim, A yağı, mdma ve stoktaki diğer ürünler.
Seçeneklere çok açığım, sadece bana mesaj atın.

Andersdagaz

Don't buy from me
Member
Reaction score
2
Yakın zamanda bir şey alan oldu mu? Bir hafta içinde geleceğini ve takip edebileceğimi söyledi. Sonra "bu kadar küçük bir paket için takip vermediklerini" söyledi. Bu arada ben ABD'nin doğu yakasındayım. Bu 7 Ekim'den. Neden bir süre daha e-postalara cevap vermeye devam ettiğini merak ediyorum.

V€ctor Company

Don't buy from me
Resident
Reaction score
7
Aaron şu anda hala anlaşma yapıyor ve insanlara cevap veriyor mu?

View previous replies…

Andersdagaz

Don't buy from me
Member
Reaction score
2
17 Ekim'den beri yanıt vermedi. Yeni bir e-posta gönderecektim. Hatta belki başka bir adresten. Ama bu gerçekten bir aldatmacaysa ne işe yarayacak.

Aaron

Don't buy from me
New Member
Reaction score
12
Sizden bahsettiğimi düşündüren nedir?

Status
Not open for further replies.
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.