Al/Hg indirgeyici aminasyon (MDMA) tavsiyesi

cooked_Chef

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Herkese merhaba!

İyi eski MM yöntemiyle ilgili birkaç sorum var, ülkemdeki malzemelerin mevcudiyeti nedeniyle seçenekleri tarttım ve bu benim için en iyisi.

Sadece indirgeyici aminasyon hakkında biraz tavsiye istiyorum:

1. Güvenle kullanılabilecek en büyük MDP2P/Nitrometan karışımı miktarı nedir? MM yönteminin 25g MDP-2-P : 20mL MeNO2 gerektirdiğini görüyorum.

75g MDP-2-P : 60mL MeNO2
yapmayı düşünüyordum.
Ve ayrıca - bu özel yöntem için daha fazla tavsiye var mı?

Saygılarımla

diogenes

Don't buy from me
Resident
Reaction score
94
Merhaba, Nitroetan yerine MeNH2 kullanmamak için herhangi bir neden var mı? Eğer iyi anladıysam, nitroetan zaten MeNH2'ye dönüşüyor, bu yüzden elde edilmesi daha kolay bir alternatif olabilir.

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,734
Deals
1
Sanırım nitroMetan* demek istediniz.
Her halükarda, tek potta indirgeme yapmak mümkündür.

Last edited:

diogenes

Don't buy from me
Resident
Reaction score
94
Patton, evet, benim hatam, Nitrometan demek istemiştim. Şimdi sorunu görebiliyorum, MeNH2-HCl tuzundan bahsediyordum, bunu elde etmek kolay, ancak bir gaz olan freebase'e ihtiyacımız var, bu yüzden MeNH2-HCl'den başlarsak, o zaman onu freebase yapmamız ve laboratuvarımızı bir gaz odasına dönüştürmeden bir çözücü içinde çözmemiz gerekir. Bunu nasıl yapacağımıza dair herhangi bir raporunuz ya da tavsiyeniz var mı? Daha sonra bu MeNH2 freebase çözeltisi amalgam ve MDP2P'ye eklenebilir. Ya da MeNH2 çözeltisini MDP2P ile karıştırıp bunu amalgama eklemek mi? Üzgünüm, sadece tahmin ediyorum, şimdiye kadar bunun iyi bir tanımını bulamadım ve MDMA yapmayı hiç denemedim, ancak şimdi biraz PMK alma şansım var ve bunu kullanmanın en iyi yolunu arıyorum.

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,734
Deals
1
Metilaminsiz baz üretimi hakkında burada bir yazı yayınlamıştım.
Bu tartışmaya MDMA sentezi ile ilgili uygun konuda devam etmek istiyorum (aşağıdaki bağlantı).