• Welcome to the Canada section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, there is nothing we can do to help you.

Buy BB'nin Kanadalı arkadaşları var mı?

Conduct any deals through escrow or you will lose money!

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
86
Kanada'da bağlantılar arıyorum, A: çünkü Kanada'yı Amerika'dan daha çok seviyorum. B: Kanada'ya Meksika'dan çok daha yakınım. Ve C: burada kimse bana reaktif göndermiyor!

Gönderebileceğim bir adres nihai hedefim ama bağlantı tabanımı genişletmem gerekiyor.

Birbirimize nasıl yardımcı olabiliriz? Burada, Amerika'da yardımcı olabileceğim bir şey olursa bana haber verin, ister bir sevkiyat adresi olsun, ister sizin bir sebepten dolayı alamadığınız ama benim alabileceğim başka malzemeler, bunun gibi şeyler. Eminim "bir şey" burada yasal olmalı ve orada olmamalı?

Kısa bir hikayeyle kapatacağım: Bir keresinde liseden arkadaşımla Alaska'dan Kanada'ya gitmiştik. Hayatımda yaptığım en iyi yolculuktu! Durduğumuz her yerde hoş sohbetten başka bir şeyle karşılanmadık. İlk durduğumuzda ve ayaklarımı ilk kez Kanada toprağına bastığımda, gördüğüm en mutlu köpek koşarak yanıma geldi ve beni sevip karnımı okşamasını istedi. Bir yeri ilk kez deneyimlemek için ne harika bir yol! WalMart'taki karşılayıcılar bile daha kibardı (Arkadaşımın bir kutu Kraft Yemeğine ihtiyacı vardı! Aradan en az on yıl geçti ve o kutu hala onda haha)

Edmonton'da bir gece durduk, bir gün geri dönüp orada gerçek iş yapmam gerektiğini söylediğimi hatırlıyorum, iş patlıyordu, her yerde yeni binalar yükseliyordu, o delicesine büyük alışveriş merkezi yeni açılmıştı ve gelişiyor gibi görünüyordu, şaşkına döndüm, hemen aşık oldum. O gece bir bara gittik ve Kanadalıların tanışabileceğiniz en sıcak, en hoş sarhoşlar olduğunu keşfettiğime inanıyorum. Bizimle konuştular, bizi sohbetlerine dahil ettiler ve hepimiz çok fazla ortak noktamız olduğunu fark ettik. Gerçekten hayatımın en güzel gecelerinden biriydi, geri dönmek için sabırsızlanıyorum!!!. OHHHHH CAAAANNNNADAAAAA

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
86
Eğer burada benim tarafımdan yazıldıysa, kafam iyi demektir, sitemdeki aktivitenin yavaşlamasını izleyerek ne zaman kuruduğumu anlayabilirsiniz haha

quiteintricate

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
1
haha

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
86
Bugün çok şey paylaştım, bugün inanılmaz şeyler var, TESADÜF mü?! Bence değil ;)