Bitpanda safe ?

fosties

Don't buy from me
Resident
Reaction score
10
PayPal ve Bitpanda aracılığıyla BTC satın alabileceğinizi yeni keşfettim, oran ATM'lere kıyasla çok daha düşük olduğu için oradan satın almanın ne kadar güvenli olduğunu merak ediyorum.

(Çoğu insan muhtemelen BTC'yi de bu şekilde alıyor) PayPal aracılığıyla bir geri dönüş mümkün olabilir. Her şey 500€'ya ve ATM'de 70€'luk hızlı bir ücrete denk geliyor.

Şimdi soru şu: Güvende olmayı mı tercih edersiniz ama ATM'de bir kayıpla mı yoksa rahatça çevrimiçi olarak mı?
Doğrulama ilk bakışta kolay görünüyor.

Tavsiyeleriniz için gerçekten minnettar olurum!!!

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
235
Dolayısıyla bu son derece izlenebilir bir işlem olacaktır. Ben olsam bu coinleri doğrudan bir ilaç alımına göndermezdim. Eğer bu şekilde BTC satın almak istiyorsanız, kesinlikle saygın bir miksere gönderirdim. Bu fikirden daha iyisi, onları XMR ile takas etmek ve ardından satın alma işleminizi yapmak olacaktır.

fosties

Don't buy from me
Resident
Reaction score
10
Sorun süper yüksek ücretler, 500 € için yaklaşık 70 € çok fazla, özellikle de satmak istiyorsanız ...

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
235
Bozuk para almanın tek yolu ATM'ler veya paypal yöntemi mi? Bundan daha ucuz borsalar olmalı

fosties

Don't buy from me
Resident
Reaction score
10
Ne yazık ki hayır, yerel bitcoin veya satan özel insanlar yok....

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
235
O zaman zor bir durumdasınız. O zaman bir karıştırıcı kullandığınızdan emin olun.

fosties

Don't buy from me
Resident
Reaction score
10
Sanırım atm'ye sadık kalacağım çünkü karıştırma ile belki daha da pahalı olacak ...

En düşük ücrete sahip biriyle tanışabileceğiniz yerel bitcoin'i özlüyorum....

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
235
Bence bu muhtemelen iyi bir fikir. Karıştırıcılar pahalıdır ve bazıları çok az karıştırma yapar ama yine de sizden ücret alır.