• Willkommen im Germany Teil des Forums. Denken Sie daran, dass das Posten von Kontakten (Jabber, Telegram, Signal und andere) zu einem permanenten Verbot führen wird! Wenn Sie sich entscheiden, etwas zu kaufen oder zu verkaufen, ohne ein Treuhandkonto zu benutzen und Geld verlieren, können wir Ihnen nicht helfen.

Dead Drop Almanya'da Ölü Damlalar - Hangi Şehir?

The best city for dead drops?

• Berlin

Votes: 12 23.5%
  • Hamburg

Votes: 5 9.8%
  • Köln

Votes: 11 21.6%
  • Frankfurt am Main

Votes: 4 7.8%
  • München

Votes: 8 15.7%
  • Stuttgart

Votes: 5 9.8%
  • Düsseldorf

Votes: 2 3.9%
  • Leipzig

Votes: 1 2.0%
  • Dortmund

Votes: 2 3.9%
  • Essen

Votes: 1 2.0%

• Total voters
    51

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Reaction score
680
Deals
65
Hey Breaking Bad Topluluğu

Ölü damlanın ne olduğunu bilmiyorsanız, burayı okuyun: Ölü Damlalar

Her tür ürün için ölü damlaları nereden almak istediğinizi merak ediyorum. Anket ürünle ilgili olmaktan ziyade konumla ilgilidir.

Oyunuzu ankete bırakmaktan çekinmeyin, eğer bölgeniz/şehriniz burada değilse görüşlerinizi yorum bölümüne bırakabilirsiniz

Selamlar,

Gordon

dr.window

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Reaction score
8
Tam olarak nasıl anlaşılması gerekiyor? Saf istatistik olarak mı yoksa bir anlaşma olarak mı? Aksi takdirde Heisenberg'in çalışmaları boşa giderdi.:)

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Reaction score
680
Deals
65
Her seferinde bir şey :D

dr.window

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Reaction score
8
:) Jaja tamam Benim köşem tamamen eksik.....sadece hangi şehri alacağımızı düşünün.....En azından "duyduklarımdan" orada da çok fazla müşteri olduğunu biliyorum....
Hannover/Brunswick

BuddahBrot

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Ben Köln'ü seçtim ama Kuzey Ren Vestfalya'nın tamamı da mükemmel olurdu. Birçok büyük şehir birbirine yakın. Araba, otobüs ve tren için iyi altyapı bağlantıları. :)

psychedeliclab

Don't buy from me
Member
Reaction score
1
Almanya'da çok sayıda fırsat var, ne kadar kırsal olursa o kadar iyi - burada benim bölgemde aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda nesne ve yer var

dr.window

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Reaction score
8
Kırsal kesim sizin için nerede? Benim için de benzer, ama o zaman alıcı da bulmalı.

psychedeliclab

Don't buy from me
Member
Reaction score
1
Ddorf civarında çok sayıda eski binanın bulunduğu bir bölgeden geliyorum. Elbette büyük şehirlerin dışına çıktığınızda çok sayıda eski çiftlik ve nispeten bozulmamış kırsal alanlar bulacaksınız. Ama bence yeterince dikkatli bakarsanız ve Berlin'in merkezinde değilseniz, güvenli bir yer olarak uygun olan pek çok yer bulacaksınız. Ayrıca birçok eski bina ve sığınak gibi yerleri gösteren şehir kaşifi haritasını da kullanabilirsiniz.

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Reaction score
680
Deals
65
Geocaching hakkında da düşünmem gerekti. Önceden tasarlanmış saklanma yerleri ve dolayısıyla genellikle saklanmak için iyi olan alanlar içeren sonsuz harita var!

Dr.sins

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Nürnberg
Burada ünlü olmak ve rapçi olmak istemezsiniz. Sessiz ve karanlıkta çalışırız. İlgiye ya da hayranlara ihtiyacımız yok, sadece avrolar önemli. Bu yüzden buradan hiçbir rapçi çıkmıyor, hepsi sisteme başarıyla entegre olmuş durumda. Yalla buraya Dead Drop'u gönderdi çünkü biz seçilmeye uygun değildik.

MrStash

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Belki inanmayacaksınız ama Nürnberg'de çok büyük bir uyuşturucu sektörü var. Burada çok para kazanabilirsiniz. Bana kalırsa, özellikle de opiyatlar ve ölü damlalarla.
Birçok bağımlıyla konuştum ve çoğu sipariş verecekti ama posta çok öngörülemez. Günlerce gecikirse ve tüm para teslimatta kalırsa o zaman berbat olur. Bu yüzden çoğu insan bunu yapmıyor.
Ancak malzemelerini bir damladan hemen alabilselerdi, tamamen farklı görünürdü. Her zaman vakti olmayan satıcıdan bile daha iyi.

DrGodMan

Don't buy from me
Resident
Reaction score
3
:)
Kuzey Denizi yarımadasında Jeve , WHV , Leer what ever

micheldctor

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Reaction score
5
iyi günler, İspanya'da bir soru, siz de ölü damla yapmak ister misiniz? Ben ilgileniyorum

QWERTZ8888

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Bittefeld Leipzig Krostitz Delitzsch - sonsuz talep olmadan

wareyyk

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Benim de ilk aklıma gelen Berlin'di, ancak orada taksilerle rekabetin çok büyük olduğunu ve müşteriler için daha kolay olduğunu düşünüyorum. Örneğin Köln'de de durum aynı. Telegram'da bir dakika aramanıza gerek yok ve nakit para karşılığında doğrudan kapınıza getirecek 20 kişi var.