Posta yoluyla ilaçlar

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
354
alüminyum bunu daha şüpheli hale getirmez mi? o zaman bir şey sakladığınız çok açık. ama bilemem, daha önce hiç ilaç postalamadım.

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
28
Birçok kişi alüminyumun X ışınlarını engellemeye yardımcı olduğunu söylüyor ama ben bunun bir efsane olduğunu düşünüyorum
Kurşun, 11400kg/m³ yoğunluğu nedeniyle X ışınını engellemeye yardımcı olur, ancak alüminyum sadece 2700kg/m³'e sahiptir, bu yüzden işe yaramaz olduğunu düşünüyorum
sadece uyuşturucu sarmak için iyi

Pororo

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Reaction score
35
Deals
11
Saçmalık! Alüminyum folyo röntgeni engellemez.
Uyuşturucunuz organik moleküllerden oluşan bir yığındır. Organik, x-ışını üzerinde metalden farklı görünür ve ayırt edilebilir.
x-ışınını engellemek istiyorsanız, uyuşturucunuzu benzer bir organik enveronmentin içine daldırarak masum bir şey gibi görünmesini sağlamalısınız. ancak bu noktada duruyorum çünkü kendi gizli yöntemlerimi ifşa etmek istemiyorum.

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
28
!!! Bu bilgiyi sadece şimdi buldum, bu yüzden biraz test yapın ve kendi araştırmanızı yapın Uyuşturucunuzu veya başka bir şeyi yok ederseniz sorumlu değilim !!!

Kalay, antimon, tungsten, bizmut X ışınlarını engellemek için iyidir ama kimse bunu uyuşturucuyu saklamak için kullanmaz, bu yüzden daha iyi bir şey buldum;

Bir şirket hastanelere X ışınlarını engellemek için kaplama yapıyor.
Baryum sülfat kullanıyorlar, bunu ucuza satan bir Fransız web sitesi buldum (15€/5kg)
(sentez için kullanabileceğiniz başka ucuz kimyasallar da satıyorlar)

Kendi kaplamanızı yapmak için 5 kg baryum sülfat ve 2 litre su kullanın

!!! Kuru kaplama kırılabilir mi bilmiyorum, bu yüzden paketinizi lekelemeden önce deneyin !!!

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
86
Araştırma için TEŞEKKÜRLER @HewHiSt, çok takdir ettim! Bugün bu şirketle iletişime geçeceğim.

Fransızlar şimdi benim için birçok kez bir debriyajda geliyor lol

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
235
Köpekler için vakumlu mühürlemeden başka ne olabilir bilmiyorum. Ayrıca paketin dışının da normal göründüğünden emin olun derim. Gönderici adresini bir işletme gibi gösteriyorsanız, paketin de öyle görünmesini sağlayın. Elle yazılmış adresler olmasın. Keskin olsun. Adresiniz sahte bir ikametgahtan ise öyle görünmesini sağlayın.

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
235
Mantarlar yemek pişirmek için de kullanılıyor, değil mi? Hoş geldin hediyesi olarak örnek bir kurutulmuş çorba paketi ile sahte bir aşçılık kulübü hoş geldin mektubu yazın

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
879
Bu aslında harika bir fikir. Her yerde durum farklıdır ama Amerika Birleşik Devletleri'nde tek bir yasadışı mantar yoktur. Bir mantar, uyuşturucu testi pozitif çıktığında yasa dışıdır. Bulundurmakla suçlanabilmek için yasanın mantarlara el koyması ve test etmesi gerekir. Neredeyse tüm önemli mantar insanlarını tanıyorum ve size söyleyeyim, Polisler, avukatlar, hakimler. Doktorlar. Hiçbiri mantarları tanımlama konusunda bir halta yaramaz ve onları sık sık utandırırım.

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Reaction score
30
Bazıları belki de paket almaya ihtiyaç duyduklarında ve bunun sonucu ne olduğunda güçleniyor mu ...

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
879
Her zaman insanların kendi araştırmalarını yapmalarını ve posta röntgeninden geçmelerini savunuyorum. Gümrük röntgeni ECT. Google görsellerde ya da her ne kullanıyorsanız. Bundan bahseden bir hikayenin 20 paragrafını okuyun. Bunu kendim yaptıktan sonra, bir X-ray cihazından geçiyorsa, postada uyuşturucu saklamanın çok zor olduğuna kesinlikle inanıyorum, bu yüzden sahte olsanız iyi olur
EZDJ3yk6B2

KnFMmE53xz

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Reaction score
21
Hedef ülkeye göre değişir. Ancak iyi paketleme ve küçük miktarlar başarı oranınızı büyük ölçüde artırır.