Question Homojen Toz Karışımı

Skinny_Pete_

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
Merhaba, tablet basımı için mdma powded ve maltodekstrini karıştırmak istiyorum.
Çok şey okudum ve mutlak homojen toz karışımı elde etmenin gerçekten zor olduğunu öğrendim. Tabletlerin her birinin tam olarak 100 mg mdma içermesini istiyorum... belki 5 mg gibi küçük bir fark olabilir ama genel olarak neredeyse eşit olmalarını istiyorum. Bilyalı değirmende birkaç gün karıştırmayı deneyen var mı ve bu yöntem tozları iyi harmanlayacak mı? Bulamaç gibi bir doku elde etmek için maltodekstrin ve mdma'yı ılık asetonda çözmeyi, ardından birkaç dakika blenderde karıştırmayı, ardından karışımı sığ düz bir tabağa dökmeyi ve aseton buharlaşana kadar beklemeyi düşünüyordum. Bu yöntem bana iyi bir harmanlama sağlayacak mı?

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,732
Deals
1
Merhaba, homojen bir toz karışımı yapmak için aynı partikül boyutunu elde etmeniz gerekir.
Her iki madde de yaklaşık olarak aynı çözünürlüğe sahip olmalıdır. Bu yolun sorununuzu çözeceğinden emin değilim.

Skinny_Pete_

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
Merhaba, teşekkürler... Diyelim ki 24 saat boyunca cam veya seramik ortam ile bilyalı öğütme, mdma ve diğer inaktif ingridientleri aynı partikül boyutuna getirir mi? Ve öğütmeden sonra ek karıştırma gerekli mi?

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,732
Deals
1
Bu konuda hiç deneyimim olmadığı için cevap vermekte zorlanıyorum. Ek bir karıştırmaya ihtiyaç olduğunu varsayıyorum.