Question Kristal meth'i nasıl bırakabilirim?

Douda

Don't buy from me
Resident
Reaction score
21
Sonunda kristal meth bağımlısı olduğumu fark ettim. Kristal metamfetamin içmeden en fazla 2 hafta geçirebiliyorum ama bir kez aldığımda tekrar başa dönüyorum.

Her gün sigara içiyordum, sonunda işimi kaybettim. Şimdi yeni bir işim var, bu yüzden geçmiş hatalarımdan ders aldım, Bu günlerde haftada bir veya iki kez sigara içiyorum, sadece işteki baskı ile başa çıkmak için biliyorum.

Dün gece aynaya baktım ve dişlerimin kahverengiye dönmeye başladığını gördüm ve kendi kendime düşündüm, eğer dişlerim çürümeye başlıyorsa, vücudumun içi nasıl görünüyor?

Uyuşturucuyu tamamen bırakmaya nasıl başlayacağıma dair bir tavsiyeniz var mı?

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
235
Forumda zarar azaltma başlığında bir psikiyatristimiz var. Bunu oraya göndermenizi ve doktorun size tavsiye verip veremeyeceğini görmenizi gerçekten tavsiye ederim. Lütfen bu kaynağı kullanın. Onlar bunun için buradalar

mantax

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
sadece dişlerinizi günde en az 3 kez fırçalamaya başlayın, kahverengiye dönmeyecekler ve başlangıç olarak diş macununuza karbonat ekleyin, sadece kendinize bakmaya başlayın, vitaminler, mineraller, hijyen, bazı kozmetikler ve normal görüneceksiniz

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,732
Deals
1
Merhaba, lütfen ortak bölümlerde İngilizce dilini kullanın.

mantax

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
Üzgünüm, Chrome'daki otomatik çeviriden kaynaklanıyor ve ben zaten kayboldum

mantax

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
sadece dişlerinizi günde en az 3 kez fırçalamaya başlayın, kahverengiye dönmeyecekler ve macuna karbonat ekleyerek başlayın, sadece kendinize bakmaya başlayın, vitaminler, mineraller, hijyen, bazı kozmetikler ve normal görüneceksiniz. böyle olması gerekiyordu

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
235
sadece dişlerinizi günde en az 3 kez fırçalamaya başlayın, kahverengiye dönmeyecekler ve macuna karbonat ekleyerek başlayın, sadece kendinize bakmaya başlayın, vitaminler, mineraller, hijyen, bazı kozmetikler ve normal görüneceksiniz

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
49
Herhangi bir ilacı bırakırken en önemli şey, yaşam alanınızdan çıkmamanızdır. Belirli bir ilaçla veya aslında her ilaçla teması olan herkesi kesin. Uyuşturucunun kullanılacağı ya da hatta adının geçeceği bir ortamda bulunmayın. Yalnız ya da uyuşturucu ile teması olmayan biriyle birlikte olmalısınız. Unutmayın ki her şey beyinde biter, mutlu olmak için herhangi bir uyuşturucu kullanmak zorunda değilsiniz. Bırakın beyniniz iyileşsin. İyi şanslar, sana inanıyorum.