Bizi nasıl duydunuz? Bu bizim için önemli.

L3thmode

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
Derin internette Kannaboid sentezi hakkında bir şeyler okuyordum ve beni buraya getirdi! Bu forumda paha biçilmez bilgiler bulduğuma çok sevindim! 🫡

TryHard4Ever

Don't buy from me
Member
Reaction score
9
Merhaba.
BB forumunu birkaç yıl önce linux işletim sistemime TOR'u ilk yüklediğimde buldum. İlk gördüğüm web sitesini hatırlamıyorum. Ama aramamın .onion site listesi bağlantıları olduğunu hatırlıyorum

İlk başta bunun bir bal küpü olduğunu düşündüm çünkü her şey çok açıktı. Sonra clearnet bağlantısını gördüm ve bu beni korkuttu. Ama yıllar sonra hala burada olduğunuzu ve emanet hizmetini kullandığınızı görüyorum. Şimdi burası ToR'daki tek yer imi sitem. Bize burayı verdiğiniz için teşekkürler. Buraya ev sahipliği yapmanın ve burayla ilgilenmenin paraya mal olduğunu biliyorum ve mümkün olan en kısa sürede para kazanmaya başladıktan sonra size bağış yapacağıma veya gelirimin bir yüzdesini yapacağıma söz veriyorum. Sizler harikasınız.

TryHard4Ever

Don't buy from me
Member
Reaction score
9
Çift mesajım için özür dilerim. Muhtemelen bozuk İngilizcemi görüyorsunuzdur. Bunun nedeni ana dilimin Romence olması. Bu arada BB'yi kullanan tüm Romanyalı topluluğa büyük bir alkış.

alchemedes

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
YouTube'da yayınladığınız orijinal bb videolarında. Sonra Hamilton Morris senin hakkında bir yorum yaptı ve ben de araştırmaya başladım.

Paylaşmak istediğim çok şey var ama bu kanallar çok geniş.

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
236
Sanırım bir süre önce Dread'de bir reklamınız vardı? Gerçi ben yeni bakmaya başladım

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
64
Bağlantıyı forum listesinde darknetlive'da buldum

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Reaction score
65
youtube uzun zaman önce
ve şimdi burada chemhacker topluluğumuza fentalight'ı getiriyorum

vis

Don't buy from me
Resident
Reaction score
102
Sizi uyuşturucu ararken buldum, o zamanlar çok fazla gizli ve karmaşık olduğunuz için çok fazla kontrol etmedim, sizi unuttum. RC-Scene'de bağlantı olarak yeniden keşfettim, o zaman olgunlaşmıştı, ilaç bulma vb.

StormManPan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
7
RC Scene'de satıcıları tararken sizi buldum. O zamanlar ürün teklifleri içeren 2 veya 3 sayfa vardı. BB'deki gelişim inanılmaz ve ben de daha sık bilgi katkısında bulunmaya başlayacağım. Polonya'dan nasıl yardımcı olabilirim

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,712
Deals
666
Foruma izleyici çekmeyi amaçlayan her türlü yardım memnuniyetle karşılanır ve teşvik edilir.

• Like
Reactions: vis