RC bölümüne nasıl erişebilirim?

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,736
Deals
1
Erişim için forumda aktif bir katılımcı olmanız gerekmektedir. RC bölümünde en değerli çalışmaları yayınlıyoruz. Örneğin, yasal bir kannabinoidin sentezi (WoW!).
Forumun en aktif kullanıcıları bir başkasına davetiye verme hakkına sahip olacak.
Davet için başvurularınızı buraya yazın.

Last edited by a moderator:

TheDiscoking

Don't buy from me
New Member
Reaction score
9
Fourms/gruplara katılarak ve katkıda bulunarak RC bölümüne erişim sağlamak hala mümkün mü? Kimya hakkında çok fazla bilgim yok ama ilaçlar ve biraz farmakoloji hakkında çok şey biliyorum.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,709
Deals
666
Evet, bu her zaman önemlidir. Bu bölüme yaklaşık 20 kişinin erişimi var ve sadece 2 ya da 3 kişi bu erişimi satın aldı.

Bigskin7

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Hey, umarım yakın gelecekte rc bölümüne davet alabilirim. Yakında burada sentetik noidler hakkında daha fazla katkıda bulunabilmeyi umuyorum

TheDiscoking

Don't buy from me
New Member
Reaction score
9
Şimdiden çok şey öğrendim ve kimyayı şaşırtıcı buluyorum. Lisedeki bir dersin yanı sıra kimyada yeniyim, bu yüzden you tube izliyordum.

Bigskin

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Bu bir çeşit yeniden yayınlama, eski hesabıma erişemiyorum. Rc bölümüne katılmakla çok ilgileniyorum. Kannabinoidlerin ve diğer rc'lerin toptan tedarikinde uzun yıllara dayanan deneyime sahibim, reaktifler ve yeni sentez yöntemleri için yeni kaynaklar arıyorum ve buradaki harika topluluğa katkıda bulunmayı umuyorum

Selassi

Don't buy from me
Resident
Reaction score
53
İyi günler,
RC bölümü için başvurmak istiyorum.
Birçok farklı türde sentez yaptım, örneğin 3cmc gibi RC'lerden synth'ler de yaptım.
Bilgi paylaşıyorum, insanlara synth'lerinde yardımcı oluyorum ve burada aktifim.

c69c

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Yeni olduğumu biliyorum ve söyleyecek önemli bir şeyim olmadıkça gerçekten göndermiyorum. Lisede kimya okudum ama hemen hemen kendi kendime öğrendim ve sürekli öğreniyorum. Birçok rp / i yaptım ve iyi yaptım ve şimdi başka birçok yolun mümkün olduğunu öğreniyorum. İzin verilirse öğrenmemi ilerletmek için r / c'ye kabul edilmeyi talep ediyorum ve burada daha rahat hale geldikçe daha aktif olacağım. Plz&tyvm

Charlenedelarosa

Don't buy from me
Resident
Reaction score
4
Çok dürüst olacağım, İngiltere'ye gönderilmesi mümkün olan en güçlü kannabinoidler için gerçek anlamda dürüst bir kaynağa ihtiyacım var ...
Bu konuda çok bilgili değilim ama öğrenmeye çok hevesliyim...
şimdiden teşekkürler

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Reaction score
9
Sizinle ilişkimin başlangıcından bu yana, rc bölümüne erişmekle çok ilgileniyorum. Erişim için izninizi rica ediyorum. Şimdiye kadar bu forumdan çok fazla bilgi edindim. Bunu genişletmek için hevesliydim. Bu forum aktif olduğu sürece buraya üye olmayı çok isterim

orgasmatron

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
14
Evet, erişim hakkı elde etmek için ne sıklıkta gönderi yapılması gerektiği konusunda tavsiye alabilir miyim (yoksa bu kalite ile mi ilgili?)
Ödeme, çalışma yapmadan erişim sağlamanın bir yolu mu yoksa gerekli ama yeterli değil mi? Bana öyle geliyor ki birincisi.
Teşekkür ederim

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,709
Deals
666

Önemli olan gönderi sıklığı değil, kalitesidir. Evet, ödeme sonsuza kadar anında erişim sağlar.

Beeber

Don't buy from me
Resident
Reaction score
2
Katılmaya uygun muyum? RC'ye katılmak istiyorum
Harika platformunuz ve bilginiz için çok teşekkür ederim.

bigusdickus

Don't buy from me
New Member
Reaction score
13
RC me boys! Lütfen! Endişelenmeyin, buraya 'tarif' çalmaya gelmedim (lol), psikoaktif bileşiklere giden yeni sentetik yolların bilimiyle ilgileniyorum. O kadar havalıyım! Gerçekten!

.... katkıda bulunabilecekken neden para ödeyeyim? Bu daha değerli değil mi?