RC bölümüne nasıl erişebilirim?

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,735
Deals
1
Erişim için forumda aktif bir katılımcı olmanız gerekmektedir. RC bölümünde en değerli çalışmaları yayınlıyoruz. Örneğin, yasal bir kannabinoidin sentezi (WoW!).
Forumun en aktif kullanıcıları bir başkasına davetiye verme hakkına sahip olacak.
Davet için başvurularınızı buraya yazın.

Last edited by a moderator:

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Reaction score
48
İndol bazlı olmayan kannabinoidler için sentezleri olduğunu doğrulayabilirim, bu da onları Almanya'da, madde karşıtı grup yasaları olan İsviçre'de yasal hale getirecektir - potansiyel olarak "madde karşıtı yasası" olan herhangi bir ülkede yasaldır, dolayısıyla bu kannabinoidler muhtemelen dünya çapında yasaldır

Field7

Don't buy from me
Resident
Reaction score
20
Hayır. ABD'de, İlaç Analogları Kontrol Yasası (1986?), ördek gibi yürüyorsa, ördek gibi konuşuyorsa, ördeğin izomeriyse, ördeğin esteriyse veya bunlardan herhangi biri olarak ilan ediliyorsa veya bunlardan herhangi birine benzer bir etkiye sahip olarak temsil ediliyorsa... o zaman bir ördek olduğunu söylüyor. Yasadışı bir ördek. Bu, sadece "bu bir kannabinoiddir ve sizi uçurur" gibi bir şey söyleyerek maddenin yasadışı hale getirildiği anlamına gelir. Analog yasaları o kadar geniş kapsamlı ve yoruma (ya da suistimale) açık ki, bu yasalar kapsamında teknik olarak zaten yasadışı olan henüz düşünülmemiş kimyasallar var. ABD dışında analog yasaları olan başka ülkeler de var.

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Reaction score
25
Bu bölüme erişim talep etmek istiyorum. Derin bir bilgi birikimim ve birçok görüşüm var, bu yüzden orada faydalı olacağımı düşünüyorum. Tamam, teşekkürler.

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Reaction score
30
Bir kişinin RC bölümüne erişiminin nasıl sağlandığını merak ediyorum? Bir hesap gibi sadece verilmediğini fark ettiğimden beri bunu düşünüyorum.

Cranston

Don't buy from me
Resident
Reaction score
44
Alpha-PiHP'im var.
Yüzleri yemeye başlamadan önce RC Bölümüne erişim sağlamalıyım.

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Reaction score
138
Deals
8
RC bölümüne erişim elde etmek için yeterince aktif miyim?

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
42
RC kurulu için uygun muyum? Deneyimlerimin çoğu orada ve orada sunabileceğim daha çok şey olduğunu düşünüyorum

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Reaction score
138
Deals
8
RC bölümüne erişmek istiyorum

th3pri3st

Don't buy from me
Resident
Reaction score
2
Sentetik kannabanoidler hakkında daha fazla bilgi edinebilmem için RC bölümüne erişim izni verilmesini çok isterim. Sonunda küçük ölçekte bir satıcı olmak istiyorum

mynameisunkown

Don't buy from me
New Member
Reaction score
6
Katılmak istiyorum, kannabinoid tedarikçim tutuklandı, ürünü tekrar elime almak için bir tavşan deliğine girdim :)

micheldctor

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Reaction score
5
iyi akşamlar, rc'ye erişmek istiyorum, sizi keşfettiğimden beri hayatım değişti... selamlar

Plantguy

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Reaction score
0
Merhaba bu site harika bir süredir buradayım ve eski hesabımı kaybettim artık mevcut değil rc sayfasını hiç görüntüleyemedim umarım bir Davetiye alırım !!!

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Reaction score
43
Deals
1
Merhaba. rc bölümüne erişim istiyorum. Elimden geldiğince katkıda bulunmak istiyorum. Gerekirse işin diğer yönleri hakkında içerik ekleyerek de katkıda bulunabilirim.

opioidman

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
RC bölümüne erişmek istiyorum, önümüzdeki ay çıkacak yeni RC opioidleri hakkında bilgi sahibiyim. Ayrıca opioid RC oyununda derin bir deneyime sahibim. Im 40 / merkez avrupa

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
153
Henüz erişebilir miyim? Bir süredir buradayım ve makul miktarda düzgün gönderilerim var