İlk MDMA sentezim için yardıma ihtiyacım var. LÜTFEN

togeter

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Merhaba,
Ben de ilk mdma'mı nabh4 üzerinden yaptım,
mdma freebase'i 160c'de damıttıktan sonra (vakum kaynağım oldukça zayıf) berrak renksiz yağ elde ettim?
btw hcl gazini denedi̇m ve çok berrak görünen kri̇stal elde etti̇m (beyaz kri̇stal)!
Test ettikten sonra 200 mg'ı yeniden kristalleştirdim ama etkisinin zayıf olduğunu hissediyorum.
Yani şimdi hangi işlemin hata olduğunu bilmiyorum. Birisi bana mdma freebase renksiz renginin doğru olduğunu doğrulayabilir mi? yoksa freebase'i 160c disilasyonda kırmış olabilir miyim?
Metilamin freebazı mdma freebazda bırakmış olma şansım var mı, daha sonra ürünümde bulunan metilamin.hcl oluşturmak için hcl ile reaksiyona giriyor mu? distilasyondan sonra metilamin kalmamış olabilir, değil mi?
Temizlemek için mdma freebase'i tekrar bir şeyle yıkamalı mıyım?
Lütfen bana biraz yardım edin

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
36
Deals
11
Mdma fb renksiz olmalıdır ve 160c'ye kadar ısıtıldığında mdma molekülüne zarar verme şansı yoktur.
Mdma'nızda metilamin olduğunu sanmıyorum, pmk'ya inanmayı tercih ederim) Her neyse, metilaminin karıştırılmayacağınız özel bir kokusu vardır. Anason kokusu değil, "çürümüş balık" kokusu.
Mdma hcl'nizin rengi değişiyor mu (ısıtıldığında kahverengiye/siyaha dönüyor mu - ısı kaynağına 1 saatten fazla maruz kalıyor mu? Mdma hcl + suyunuzu 1:1 oranında şişedeki ısı kaynağına koyabilir ve neler olduğunu görmek için 1 saat bekletebilirsiniz. Şişe açık olmalıdır!

Last edited:
View previous replies…

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
36
Deals
11
NaOH'ı suda hazırlamanız gerekir, %20 ww tamamdır. Yani 20 g NaOH + 80 g su.
Başlangıçta bu %20'nin tam ağırlığını bilmeniz gerekir. Örneğin toplam 20 g.
Daha sonra tuzunuzu suda çözün ve PH 11 olana kadar küçük porsiyonlar halinde %20 NaOH eklemeye başlayın.
Şimdi kaç g %20 ww çözeltisi tüketildiğini bulabilir ve tuzunuzun molar ağırlığını tahmin edebilirsiniz.

lucas_cash

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
9
En başından beri pmk yağı mı yoksa pmk tozu mu kullandınız? Nerede yanlış gittiğini görebilmemiz için attığınız adımları yazabilir misiniz?

View previous replies…

togeter

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
pmk wax kullandım! damıtılmış mdp2p'nin doğru olduğuna eminim, çünkü mdp2p'nin kokusunu zaten biliyorum

Bu adımı takip ediyorum:
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/methamphetamine-synthesis-from-p2p-by-nabh4-reduction-medium-scale.600/#post-9603

Yanlış yaptığım bir adım olduğunu düşünüyorum
- Reaksiyon bittikten sonra (nabh4 ekledikten 2 saat sonra karıştırmayı bitirin), reaktörümün yıkamak için tüm suyu içerecek kadar büyük olmadığını fark ettim ("- Suyu ekleyin ve 5 dakika boyunca karıştırmaya devam edin"), bu yüzden sadece btcboss yönteminin hacminden çok daha az su ekledim (yıkama suyu işleminin önemli olmadığını düşünüyordum)
- Sonra ekstrakte etmek için dcm ekledim ama dcm berrak bir renk aldı
- Sanırım yanlış bir şey yaptım, her şeyi boşa harcayabilirim
- Sonra biraz araştırma yaptım, fb'nin metanolde çözünebileceğini ve metanolün suyla karışabilir olduğunu fark ettim! ve dcm'de yakalamak için metanolden fb yapmak için daha fazla su eklemem gerekebilir.
- evet, daha fazla su ekledikten sonra, altta daha fazla renkle dcm almaya başlıyorum, sanki serbest baz içeriyormuş gibi
- Bundan sonra, tüm özütü damıttım ve 160c'de berrak yağ elde ettim

* Yeterli su ile yıkamadan önce dcm ekleyebilir miyim aptalca :cry:
* Su ile yıkanmadan önce dcm'ye bir şey gidebilir mi :cry:

Last edited:

lucas_cash

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
9
Sanırım yıkarken fb'nizi kaybettiniz.
Eğer NaBH4'ü doğru yaptıysanız.
NaBH4 nedeniyle fb yağınız ağırlaşacaktır. Yani yıkarken ve dcm eklerken yağınızın sudan ayrıldığını göreceksiniz.
Yağ dibe düşecek ve kalan kirli su yukarıda kalacaktır. Bu şekilde fb'yi doğru yaptığınızı bilirsiniz.

Ayrıldıktan sonra yağı 130°C'ye kadar ısıtabilirsiniz... tatlı kestane benzeri bir koku alacaksınız. O zaman fb'nizin hazır olduğunu anlarsınız.
Soğumaya bıraktıktan sonra. PH'ı dengelemek için HCL'den sonra aseton ekleyebilirsiniz.

Ben normalde buzdolabına koyar ve -30 dereceye kadar soğumaya bırakırım. Ama bu benim yöntemim.

Fb'nizin çürümüş balık gibi koktuğunu okudum. Bu metanol ve metilamin karışımıdır. Fb'niz sonunda neredeyse hiçbir şey gibi kokmamalı. En azından bir çeşit kestane kokusu.

Fb'nizi temizlemek için yeterince su eklememek, kristalinizin sonunda kahverengimsi görünmesine neden olacaktır. (Daha büyük bir reaktörünüz yoksa bunu parçalar halinde yapabilirsiniz veya karışımınızı büyük bir bölümünü yapmadan önce hesaplayabilirsiniz, böylece hepsi reaktörünüze sığar).

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
36
Deals
11
kestane kokusu - aynen kardeşim!!! kestanenin hafif güzel kokusu

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
36
Deals
11
mdma fb petrol her zaman ağırdır. yoğunluğu 1cm3 başına tam olarak 1.1g'dır. bu nedenle suda herhangi bir inorganik bileşik (örneğin NaCl) çözülmezse her zaman suyun altında kalır.

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
36
Deals
11
Metninizin tamamını doğru anlamamış olabilirim, ancak baz + dcm + su sisteminize bir miktar alkol veya aseton eklerseniz, alkol veya aseton her ikisine de gidecektir: üst su tabakası ve alt dcm tabakası.
Aynı zamanda, bazın bir kısmı alkolle birlikte üste (suya) gidecek ve suda çözünen diğer bileşiklerin bir kısmı dcm katmanına gidecektir. Ve bu bir felaket!!!

Diğer benzer çözücülerle karşılaştırıldığında suda oldukça yüksek çözünürlüğe sahip olduğu için dcm'yi de sevmiyorum. DCM doğru seçim değil.

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
36
Deals
11
dcm'nin su ile karışabilir olduğunu mu söyledim? dcm'nin diğer polar olmayan çözücüler arasında suda maksimum çözünürlüğe sahip olduğunu söyledim. ayrıca dcm, kemilak ve fiziksel yapısı nedeniyle eter, hekzan, perk gibi diğer polar olmayan çözücülerde çözünmeyen birçok polar bileşiği çözer.

togeter

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
@lucas_cash ama 160c'de freebase elde etmek için zaten vakum distilasyonu yaptım, freebase'ime hala metilaminli metanol alma şansım var mı?

Bir dahaki sefere metilamin ile çalışmak için bana güvenli bir yöntem verebilir misiniz, çünkü insanlar metilaminin çok toksik olduğunu söylüyor

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
26
Pororo sana cevap vermiyordum, her şeyi doğru yaparsan dibe gideceğini söyleyen o adama cevap veriyordum, cadı dcm her zaman su ile olacak

lucas_cash

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
9
Metnimi doğru okudunuz mu? Tüm bunları bir kerede bir araya getirdiğinizi söylemedim. Arada adımlar var. ayrıca hiç mdma yaptınız mı? Eğer yapmadıysanız, burada ne söylendiğini anlamıyorsunuz demektir. Eğer yaptıysanız. O zaman dcm'nin bu durumda asla asetonla kullanılmadığını biliyorsunuzdur. Ve sadece ihtiyacınız olan yağı geri kalan sudan ve içinde ne varsa ondan ayırmak için az miktarda dcm kullanılır....

lucas_cash

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
9
Eğer vakumla damıttıysanız. O zaman yağınız reaktörünüzde kalmalı ve geri kalanı buharlaşmalı ya da başka bir şişeye alınmalıydı.

Yani renksiz sıvıyı alıp onunla çalışmaya devam ettiyseniz. İçinde metilamin olan yanlış şişeyi almışsınız demektir. Bu yüzden koklamaya devam ettiniz. Çünkü fb asla renksiz değildir.

Pmk balmumunu Pmk yağına mı dönüştürdün?
İstersen bana mesaj at.

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Reaction score
10