• Welcome to the Australian section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, there is nothing we can do to help you.

Cocaine MDMA Methamphetamine Avustralya için sağlam bir tedarikçi mi arıyorsunuz?

Wiggingthefukoutman

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
Avustralya'ya mdma, kokain, meth ve ecstasy veya 2-cb hapları için sağlam bir tedarikçi arıyorum Sağlam bir iş İlişkisi kurmak için yüz yüze görüşmek üzere yurtdışına uçmaya hazırım.
Ürünün güvenli bir şekilde taşınmasını sağlamak için çok makul bir fiyat üzerinde pazarlık yapmaktan mutluluk duyacağım Ayrıca, sahip olabileceğiniz veya kendime ve ekibime yardım etmek için bir iyilik olarak kazanabileceğiniz herhangi bir gümrüğe dağıtmaya istekliyim.
çok profesyonel para i̇lk zi̇hni̇yet hepi̇mi̇z sadece hayatin tadini çikarmak i̇sti̇yoruz ve bazi çevreler gi̇bi̇ kisa düzensi̇z karmaşadan çok uzun düzgün i̇şler yapmak i̇sti̇yoruz.
herhangi̇ bi̇r yardiminiz olacaksa lütfen beni̇mle i̇leti̇şi̇me geçi̇n, bi̇r şeyler yapacağiz.

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Reaction score
64
Avustralya için 2C-B fabrikası kuralım!

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Reaction score
13
Avustralya darknet pazarınız var mı? Avustralya'da herhangi bir darknet satıcınız var mı? Evet ise - lütfen onları nasıl bulacağımı PM'de bana bildirin.

cylencia

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Bildiğim kadarıyla Avustralya'ya özel bir pazar yok, ancak dread'de Avustralyalı satıcılardan oluşan iyi bir topluluk var. ayrıca burada bute, dimethocaine ve tianapentine gibi bazı şeyler bulabilirsiniz.

peaks

See my products
Seller
Language
🇳🇱
Reaction score
38
Deals
51
Hala arıyor musunuz?

3mmc4cmceuropa

Don't buy from me