Question evdeki̇ malzemelerden i̇laç yapmak

noxdiv

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Evde sahip olduğumuz veya satın alabileceğimiz ancak kolayca erişilebilen şeylerle evde yapılabilecek herhangi bir ilaç bilen olup olmadığını bilmek istiyorum, ilaç ve borik asitle karıştırarak kokain yapmak gibi bazı şeyleri nasıl yapacağımı biliyorum ve ayrıca asetonla sıçrama önleyici bir lehim çözeltisi, ama merak ediyorum evde yapabileceğim başka bir şey bilen var mı?

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Reaction score
21
Bu imkansızdır, ilaç sentezi yapacağınız bir temele ihtiyacınız vardır, naftil indol çoğu sentetik kannabinoidin temelidir, naftil indolü oldukça kolay sentezleyebilirsiniz, bana güvenin, naftil indol açıkça normal indolden gelir.

Sentez:

1. CH2Cl2 (15 litre) içinde karıştırılan bir indol (1000 g) çözeltisine tek bir porsiyonda SnCl4 (2000 ml) ilave edildi.
2. Buz banyosu çıkarıldıktan sonra, karışım oda sıcaklığında 30 dakika karıştırıldı ve ardından süspansiyona küçük porsiyonlar halinde 1-naftoil klorür (1627 g) ve ardından nitrometan (10 litre) eklendi.
3. Karışım oda sıcaklığında 2 saat karıştırıldı.
4. Buz ve su (20 litre) ile söndürüldükten sonra, karışım inorganik çökeltileri uzaklaştırmak için süzüldü ve organik malzeme etil asetat (15 litre) ile ekstrakte edildi.
5. Organik faz Na2SO4 üzerinde kurutuldu ve ürünü kristal bir katı olarak vermek için düşük basınçta konsantre edildi.

Kolay 5 adım.

Ev yapımı olmadığını biliyorum, çünkü bu imkansız.

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
411
Şeker ve mayayı suda karıştırabilir, mayalanmaya bırakabilir ve alkol damıtabilirsiniz. Evdeki malzemelerden başka ilaçlar yapmak istiyorsanız, evde ilaç öncüllerine ihtiyacınız vardır.