Ephedrine veya Pseudoephedrine'den metamfetamin sentezi

RWG13

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Reaction score
7

Merhaba, rehber için teşekkürler.
Toluen yerine beyaz ispirto kullanmak mümkün mü?

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Reaction score
35
Polar olmayan herhangi bir çözücü işe yarayacaktır. Sudan daha ağır veya daha hafif olmasına bağlı olarak, birleştirildiğinde çözeltinizin Aquias katmanının üstünde mi yoksa altında mı olacağını size söyleyecektir. Doğru katmanı çıkardığınızdan emin olmak istersiniz!

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Reaction score
35
Pardon, "Su ile iyi karışmayan polar olmayan HERHANGİ bir çözücü işe yarayacaktır" demek istemiştim. Beyaz ispirto ile ne kastettiğinizden emin değilim, "beyaz gaz" veya Coleman kamp yakıtı gibi mi demek istiyorsunuz, o zaman cevap evet. En az kalıntı bırakanı seçmeye çalışacağınız için en iyi çözücü değildir, ancak kesinlikle işe yarayacaktır.

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
26
Dürüst olmak gerekirse, zavallı fosforu boşa harcamak yerine fosforik asit ve NaI'den yapılan HI kullanın. Bir sorum var, alüminyum fosfor yerine kullanılamaz mı, çünkü yerinde AlI3 oluşturacak ve daha sonra su ile reaksiyona girerek HI oluşturacaktır.
2Al+3I2> 2AlI3; 2AlI3 +3H2O> Al2O3+6HI: . birisi bunu araştırmalı, işe yarayıp yaramadığını merak ediyorum, eğer yararsa büyük bir yükseltme, erişilebilirlik ve maliyet olacaktır. prosedürü biraz değiştirmeniz gerekebilir.
Ayrıca konseptin küçük bir kanıtı olarak bununla bir miktar metil iyodür yapmayı deneyeceğim, kesinlikle meth lol yapmıyorum

Last edited:

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
26
muhtemelen daha sonra bu konuda yeni bir başlık açacağım

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
5
Şekil 17'de neden sodyum sülfat yıkanıyor?

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
5
Kalsine sodyum sülfat şu anlama gelir

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
5
Hidrojen klorür eklediğimde hala beyaz tortu olup olmadığını sorabilir miyim? Sorun nedir? Teşekkür ederim

catalyst4232

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
1
Bu noktaya kadar her şeyi doğru yaptıysanız, ilk tahminim polar olmayan çözücünüzde protonlamadan önce giderilmesi gereken nem olduğudur. Mevcut herhangi bir nem hcl'nizi çözecektir

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
5
Rehberliğiniz için çok teşekkür ederim hocam

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
5
Toluen, susuz sodyum sülfat ile kapattım ve 12 saatten fazla kuruttum. Neden hala su var?

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
26
Sodyum sülfat sadece bir dereceye kadar kurutur, ayrıca daha önce oldukça ıslaksa, oldukça fazla ihtiyacınız varsa, sadece sülfat ile önceden kurutun ve sonra sodyum ile daha fazla kurutun ve ihtiyacınız olduğunda sadece yok edin.
Sanırım bir gringard yapıyorsunuz, çünkü diğer birçok durumda buna ihtiyaç duyacağınızdan şüpheliyim.

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
5
Öğretmenim, hidrojen klorür eklediğimde beyaz tortu oluşmuyor mu acaba? Sebebinin ne olduğunu biliyor musunuz?

pugzarmyl

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
9
Bu çok az iyot değil mi? Diğer tariflerde genellikle 1 g efedrin başına 2 g iyot kullanıldığını gördüm.

Bmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Reaction score
1
Posting di thread 'Sintesis Metamfetamin dari Efedrin dengan Menggunakan I2 dan H3PO2' http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...edrine-by-using-i2-and-h3po2.10423/post-68374
C2GyEk4Igb