Şimdiye Kadarki En İyi İkame Triptaminler Listem.

Sony2xl

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
Sübstitüe Triptaminler

4-PO-DMT (Psilosibin)
4-HO-DMT (Psilosin)
4-HO-MET (Metocin)
4-HO-DET (Etosin)
4-HO-MiPT (Miprocin)
4-HO-DiPT (Iprocin)

Bu konuda ne söyleyebilirsiniz?

Novator

Resident
Reaction score
799
Bu triptaminler hakkında ne bilmek istiyorsunuz? Örneğin benim favorim 5-MeO-DMT. Terapötik potansiyeli inanılmaz. IMHO, bu triptamin aşırı dozda dissosiyatif etkinin istenmeyen sonuçlarını ortadan kaldırır ve beyin aktivitesini geri kazandırır (dengeler). Algı ve zihin için yeniden başlatma.
Ancak herhangi bir triptamin, esrarla birlikte kullanılırsa HPPD riskini artırır. Kendinize iyi bakın 🤞

Sony2xl

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
4-AcO-DMT (Psilacetin) hakkında ne biliyorsunuz ve en iyi tüketim kombinasyonu neyi amaçlayabilir?

Remarque11

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Tüm zamanların en sevdiğim kitabı! Psilosibin mantarına en yakın olanı ama mide bulantısı yok. Stoklarım tükendi. Bir satıcı arayışındayım. Eğer bir tane biliyorsanız, lütfen bana bildirin. Teşekkürler!

View previous replies…

Remarque11

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Ben burada yeniyim. Tüm bu girişimin ayrıntılı bir aldatmaca olduğu konusunda hala biraz paranoyağım. Bağlantısını verdiğiniz adreste tek bir gönderi ve sıfır anlaşma varken Boomshankar'dan nasıl alışveriş yapıyorsunuz? Geçmişte onlardan sipariş verdim (Empire Market günleri) ancak çıkış dolandırıcılığı dalgasından bu yana neredeyse tüm saygın satıcılarla bağlantımı kaybettim...

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Reaction score
97
Ondan diğer pazarlarda alışveriş yapıyorum - buraya katıldığımda pazar yoktu, sadece bilgi paylaşımı vardı.
Bu, Boomshankar'dan satın alabileceğiniz Nemesis pazarına bir bağlantıdır (sondaki kod bir referans kodudur, böylece satın alırsanız küçük bir ipucu alırım) (orada /u/boomshankar'dır)
http://nemesis555nchzn2dogee6mlc7xxgeeshqirmh3yzn4lo5cnd4s5a4yd.onion/r/7deefgpaap

Bohemia ve Archtype'da da varlar (/u/boomshankar)

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Reaction score
97
@Remarque11

Eğer archtyp'de değilseniz - lütfen benim yönlendirme kodumu da kullanın :)

Archtyp yönlendirme bağlantısı

Bu çok güzel olur teşekkürler :) (sadece /register?referral=M3oxY2'nin göz attığınız soğana eklenmesi gerekir. Soğanı daunt.link'ten veya herhangi bir yerden alın, tüm bu kimlik avı olayına dikkat edin)

Remarque11

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Teşekkürler! Şaşkınım, TOR'da gezinme konusunda açıkça berbatım. Piyasaların devrinin bittiğine ikna olmuştum. Her seferinde çıkış dolandırıcılığı ile sonuçlanırsa kim risk almak ister? Ve siz bana bir değil, iki sağlıklı piyasa olduğunu mu söylüyorsunuz? Canım cehenneme...
Eğer sevgili 4-Asetoksi-DMT'mi elime geçirebilirsem sana <3 borçluyum.
Mutlu trippin'ler!

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Reaction score
97
Her şey yolunda - gelişmeye devam eden istikrarlı pazarlar var - BB Forum da yavaş yavaş bunlardan biri haline geliyor - DNM dünyası gelişmeye devam ediyor

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Reaction score
97
Bu molekülle yaptığım en iyi saykodelik yolculuk için bir formülüm var.
Onu bir dizi molekülde hippi çevirme bileşeni olarak kullanıyorum.
(Hippie flip'in bir parçası olan mantarların aksine, 4-AcO'da mantarlarla elde edebileceğiniz mide bulantısı yoktur, bu nedenle endişenin bir kısmı ortadan kalkar)

1. 10 mg 4-AcO-DMT, oral.
2. T+40 dakika - 90-120mg MDMA, oral
3. T+160 dakika - 45-60 mg MDMA, insuflated
4. T+220 dakika - 20mg 2C-B, insüflasyon (burun spreyi)

5, 6 ve 7 isteğe bağlıdır

5. Uyumaya hazır olduğumda 20 mg Ketamin, insüflasyon (burun spreyi)
6. 5+15 dakika - NN DMT vape üzerinde 1 x orta çekme
7. 6+20 dakika - NN DMT vape üzerinde 1 x orta çekme

SLEEEEEEEEP

Novator

Resident
Reaction score
799
Psilosin için bir ön ilaçtır. Bununla birlikte, psilasetin de psikoaktif olabileceğine dair bir varsayım vardır. Psilasetin, psilosin ve psilosibinin fenomenolojik etkilerini ayırt etmek için hiçbir klinik çalışma yapılmamıştır. Bu triptamini kullanmadım, 4-AcO-DMT için etkileşim bilgisi yok. Ancak kombinasyon tablosunu ("Mantarlar" konumu) kullanabilirsiniz:
QLmcROJsNB

46QpRHLVer
IqbxnBtZFl

Hank Shrader

Don't buy from me
New Member
Reaction score
9
Vay canına, 5-MeO-DMT için bir sentez var mı?

Sony2xl

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2

Novator

Resident
Reaction score
799
Bu senteze mi ihtiyacınız var?

Hank Shrader

Don't buy from me
New Member
Reaction score
9
evet eğer yapabilirsen

Novator

Resident
Reaction score
799
Yeap
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/synthesis-5-meo-dmt-from-5-meo-tryptamine.294/

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/synthesis-of-5%E2%80%90meo-dmt-via-fischer-indole.11/

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
67
4-HO-MiPT

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
67
Bu benzersiz, tamamen vücutla ilgili, sonra çikolata kahverengi 4ho / aco dipt var mutlak en hızlı zihin sikişi ama yine de bir tür boş Dipt'ten bahsetmeyeceğim bile, taşaklarım gibi kokmalı ve herkesi kurbağa insanlar gibi seslendiriyor kesinlikle bir yenilik, Sonunda 4 hos ve acos iyi özel bir şey yok yüksek dozlarda gerçekten çıldırabilirsiniz det ail'e bile girmeyeceğim oradaki herhangi bir versiyonu şahsen bizi Aco Dmt'ye getiren mutlak bir saçmalık olduğunu düşünüyorum benim istiyorum Hiç mantıklı bir doz almadım ama sonra yine hayatım boyunca hiç bu kadar sarsılmadım bulmacayı açmak gibi hellraiser'dan kutu alıntı artık oyun yok çocuk oynamak için zaman 15 dakika saf mutlulukla başlar sonra cehennemin sandalet olacağı bir yere götürür korkuyu bile açıklayamıyorum varlıkların hepsi mürekkep balığı gibi nedense güzel mürekkep balığı gibi hava başka bir boyut gibi açılıyor ve onları sonuçlandırıyor bana böyle hisseden tek kişi olup olmadığımı söyle bu ama hayatım boyunca en az 100 Gram'dan geçtim ve bir kez bile istediğim yolculuk değildi, çoğu zaman ihtiyacım olan yolculuktu, yani içeride kalabilirsem ve birini hastaneye götürmeyecek insanların etrafında olabilirsem ve burada sadece 50 mg'lık dozlardan bahsediyoruz bok 100 mg'da 2ce yapar SADECE BAHÇE ÇEŞİDİ FRAKTAL KÖRSÜNÜZ HYSTERICAL LAUGHTER bunu mxe ile bir kombinasyon olarak kullanırdık, o zaman garipleşti her neyse, bu bir övünme değil, bu gerçek bir gerçek soru, ikame edilmiş triptaminlerden herhangi birinde gerçekten iyi vakit geçiren var mı, orada bazı iyi olanlar vardı AMt 5meo hariç arkadaşımın çok farklı dozajlara sahip olduğunu öğrendim Yeterince devam ettim