Dead Drops için Yeni Web Sitesi

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
86
Dead Drops için kendi bölgemde bir site inşa ediyorum. Seçimler yaklaşırken muhtemelen çok kazançlı bir plan geliştirdim. Kurulumumu bir QRCode'a bağlanacak bir Bağış Sayfası ile test etmek istiyorum. Dead Drop sistemi QRCode etiketleriyle aynı şekilde çalışacak, bu yüzden Bağış planımı sistemimin bir testi olarak çalıştırmak istiyorum.

Hala saçma sapan veritabanı sorunlarıyla uğraşıyorum, üstesinden geleceğim. Rehberlik aradığım şey, banka / kredi kartını yakalayacak, btc'ye dönüştürecek ve cüzdanıma gönderecek API'yi kurmak. Şu an itibariyle bunu yapmanın tek yolu sadece bir btc cüzdan adresine sahip olmak ve insanların nasıl yapılacağını bildiklerini / zaten kriptoya sahip olduklarını ummak ki bu da tabanımın çok büyük bir bölümünü dışarıda bırakacak ve şemayı muhtemelen değerinden daha fazla sorun haline getirecek.

Herhangi bir öneriniz var mı? Benzer bir şey yapan var mı? Eğer varsa tak-çalıştır tarzı bir şey harika olurdu.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,706
Deals
666
Bir süre beklemenizi öneririm. Ölü damlaları satabileceğiniz, kurye ile teslimat için sipariş verebileceğiniz bir pazar yeri geliştirdik bile. Ne olursa olsun. Her şeyi hallettik. Kendi laboratuvarınıza yatırım yapsanız daha iyi olur.
Bu projeyi bu yıl başlatacağız.

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
62
Deals
13
Bu pazar yeri projesi kulağa umut verici ve ilginç geliyor. Bazı kırsal bölgelerde de hizmet verecek mi? Haritanın dışındayım, mevcut haritaya göre HIDT alanlarının yakınında bile değilim ki bu iyi bir şey. Ayrıca birçok büyük üniversite kentinin yakınında yaşıyorum ancak genellikle bu tür şeyler yalnızca büyük şehirlere yardımcı oluyor. Program benimki gibi bölgelere yardımcı olabilecek mi?

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
86
Şimdilik çeker ocağıma odaklanacağım!

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Reaction score
73
Bu harika olurdu, özellikle de Çin'den daha büyük miktarlarda sipariş almak mümkün olsaydı.

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
86
Daha önce de söyledim ve tekrar söyleyeceğim, Teşekkürler Reuters...!

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
62
Deals
13
Belirli bölgelerde özel bir kurye elemanının olması çok fazla zahmetten kurtaracaktır. Harika çalıştığını gördüğüm 1 Rural seçeneğim var, yakın bir arkadaşım belirli bir rotası olan bir fedex teslimat sürücüsü. Bir paket sipariş edildiğinde satıcının fedex kullandığından emin oluyoruz ve şoförüm rotasındaki çoğu yeri bildiği için 2 veya 3 adres seçiliyor ve sadece şoförün bildiği belirli bir isim veriliyor, Paket kamyona yüklendiği sabah tarayıcısında ismi ve adresi görecek. Rotasını normal şekilde sürdürür ve bölgeye vardığında paketi teslim edildi olarak tarar, ardından öğle yemeği kutusuna koyar ve işten sonra eve götürür. Arkadaşım da gidip paketi alıyor. Bu yöntemin herhangi biriyle tek bağlantısı, çeşitli şekillerde çözülebilen kargo etiketi/posta ücreti. Bölgenizde ups, fed ex veya başka bir servis için teslimat yapan bir arkadaşınız varsa, bu iyi bir gönderim ve teslim alma yöntemi olabilir