Kristal Mephedrone için en basit tarif

RWG13

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Reaction score
7
Bu yöntemi 2b4m'yi 2b3c olarak değiştirerek 3-cmc için uyarlamak mümkün mü?

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Reaction score
23
allah aşkina neden bu saçmaliği yapmak i̇sti̇yorsunuz çünkü bunu kendi̇ni̇z i̇çi̇n yapmadiğinizi çok i̇yi̇ bi̇li̇yorum.

i̇nsanlari zehi̇rlemeyi̇ birakin ve 4mmc veya 3mmc gi̇bi̇ i̇yi̇ bi̇r madde yapin, hatta 2mmc bi̇le yapin ama bu klorlu kedi̇leri̇ rahat birakin.

Size söz veriyorum insanlar 1000 kat daha fazla memnun olacak ve daha fazla 4mmc için geri gelecekler

RWG13

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Reaction score
7
Klorlu katinonlar, klorlu amfetaminler ile aynı değildir. Welbutrin 3 klorlu katinondur ve insanlar bunu yıllarca günde 200-300 mg miktarlarda tüketmektedir.
3-cmc'nin toksisitesi hakkındaki tüm spekülasyonlar 4-kloramfetaminin nörotoksisitesine dayanmaktadır. Ancak 4-CA serotonin nörotoksisitesine neden olur çünkü MDMA gibi güçlü bir serotonin salgılatıcıdır ve nörotoksisite mekanizması aynıdır, ancak daha güçlüdür.
MDMA serotonini %900 oranında artırır
4-CA %1100
Ve her ikisi de 4-5 saat dayanıyor
3-CMC serotonini 30-45 dakika boyunca %300 artırır.
Başka aptalca sorunuz var mı?

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Reaction score
23
evet, bi̇r sürü saçmaliktan bahsedi̇yorsunuz çünkü ben nörotoksi̇si̇te hakkinda bi̇r şey söylemedi̇m, hele serotoni̇n toksi̇si̇tesi̇ hakkinda.

Bunu nereden çıkardığınızdan emin değilim, ayrıca klorlu amfetaminler hakkında da bir şey söylemedim, garip.

Herhangi bir toksisite hakkında bir şey söylemedim bile, doğrudan sonuçlara atladınız.

wellbutrin uzun zamandır piyasada ve iyi araştırılmış bir ilaç, aksi takdirde ilaç olmazdı.

wellbutrin ayrıca sitotoksik değildir, 3cmc ise tam bir zehirdir. bok burnunuzda delikler açar (sitotoksisitenin bununla ilgili olmadığını biliyorum ama yine de) ve şu nörotoksisite hakkında.

Henüz kanıtlanmamış olsa da doğru olması gerektiğine inanıyorum, 3cmc ile bir gece HPPD'mi bir ton daha kötüleştiriyor ve görüşümü bir haftadan fazla bozuyor, MDMA'dan daha fazla serotonin salgılayan 4mmc'de 2 gün tıkınırken görüşümü 2 gün daha kötü hale getiriyor ve 3cmc'den daha az bozuyor.

ayrıca dopamin için toksik olmalı çünkü etkileri parkinson hastalığının erken belirtilerine benziyor, titrek uzuvlar veya titreme, titrek nefes, sessiz konuşma, bozulmuş hafıza, bozulmuş yürüme ve koordinasyon, sert duygusuz yüz, kambur durma... ve aldıktan sonra birkaç gün sürüyor.

3cmc'nin nörotoksisitesi üzerine çalışmalar henüz yapılmadı, bu yüzden bu %100 doğru değil. klorlu amfetaminlere yapılan bu benzetme hiçbir şeyi kanıtlamaz veya kanıtlamaz.

aptalca bir sorum var, 3cmc'nin NÖROTOKSİK DEĞİL KAUSTİK/TOKSİK olduğu gerçeğini çürütecek misiniz?

Okumayı öğrenin ya da hemen sonuca varmayın.

"zehi̇rleme" i̇le kastetti̇ği̇m organlar ve hücreler i̇çi̇n son derece zararli ve toksi̇k olduğu

WalterFan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
6
Bu sentezden daha yüksek verim elde eden var mı?

WalterFan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
6
Bu yazıyı tamamen takip ederek bu kadar yüksek verime ulaşabileceğinizi mi söylüyorsunuz yoksa herhangi bir hile var mı? NMP konusunda hala biraz kafam karışık, metilasyondan sonra hemen asitlendirmeli miyim yoksa NMP eklemek gerekli bir kısım mı? Eğer gerekliyse, o zaman senteze ne yapar? Sadece merak ediyorum.

RWG13

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Reaction score
7
Bu tarif methcathinone/ethylcathinone için uyarlanabilir mi?
Sadece 2b4m yerine 2b-propiophenone ve etilkatinon durumunda metilamin yerine etilamin koyarak?

WalterFan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
6
Sadece bir kez yaptım, metilen çözeltisini kendim yaptım, bunun için soğuk damıtılmış su kullandım, sonra benzen ile 2b4mp'ye ekledim, bir şekilde katmanların ayrıldığını görebiliyorum, kimse bana yardım edebilir mi? Çünkü bir sonraki adımda suyla yıkıyorum, sonuçta sonuç çok az, korkarım ürün üst organik katman yerine su katmanında kaldı

61-50-7

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
12
Eğer gerçekten metilen ise ve bir yazım hatası değilse, o zaman ondan asla ürün elde edemezsiniz; çözeltiye metilamin eklemeniz gerekir ve bu sadece reaksiyon tamamlandığında meph benzen içinde çözülür, 2B4M polardır, bu yüzden suda çözünür, reaksiyonun gerçekleştiği yer burasıdır

View previous replies…

WalterFan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
6
Üzgünüm, tip hatası, elimdeki cas 593-51-1; fikrinizi okuduktan sonra, cas 1451-82-7'yi çözmek için temelde sadece su kullanabilir miyim, sonra suya NaOH ekleyebilir miyim, önce karıştırın, sonra yavaşça MA.HCI'yi RM'ye ekleyin ve karıştırın, tüm süreç 30 Santigrat'ın altında ve kapalı olmalıdır. Son olarak ekstraksiyon için benzen ekledim ve benzen tabakasını asitlendirdim. Aynı şey olur mu ya da bu fikir hakkında herhangi bir tavsiyeniz var mı? Geçen sefer benzen katmanından sadece birkaç gram ürün elde ettiğim için, reaksiyona girmemiş Cas 1451'in çoğunun hala su katmanında kaldığına inanıyorum, dün bunu nasıl düzelteceğimi bilmiyorum.

WalterFan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
6
Bu sefer herhangi bir laboratuvar ekipmanım olmadığı için, sadece plastik kutu, kova, bardak ve buzdolabım var, bu yüzden MA.HCI'den MA.solution% 40 yapma işlemi benim için çok zor, umarım bazı profesyonel tavsiyeler alabilirim.

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
33
Birinin benim için cevaplayabileceğini umduğum bir sürü sorum var.

1. Çözücü
AB'de benzen elde etmek zor ve bu sentezi tartıştıktan sonra bunun yerine DCM kullanmaya karar verdim. Orijinal tarifte 200 ml benzen kullanılıyor ancak DCM kullanıldığında, aynı miktarda 2b4mp için 500 ml'nin popüler bir miktar olduğu görülüyor. Farklı çözücü miktarı süreci nasıl etkiler? Aminasyon sırasında daha iyi termal stabilitenin yanı sıra (daha fazla çözücü = daha fazla RM hacmi = daha düşük RM hacmine kıyasla çok fazla ısınmaz), daha fazla çözücü kullanımının başka faydaları var mı? Ve 500 ml DCM yarıya, yani 250 ml'ye indirilebilir mi? (DCM'nin düşük kaynama noktasının ve RM'yi 40 °C'nin altında tutma gerekliliğinin farkındayım).

2. Metilamin (MA)
MA hidroklorür (MA.HCl) sulu MA'ya popüler bir alternatif gibi görünüyor (daha kolay taşıma, depolama, stabilite). RM'ye 2b4mp ve çözücü ile birlikte bir baz ekleyip ardından MA.HCl'yi doğrudan RM'ye ekleyebilir misiniz? Bana baz olarak trietilamin kullanmam tavsiye edildi, NaOH da aynı şekilde işe yarar mı?

3. Asitleştirme
Bu tarifte aseton içinde HCl karışımı oluşturulması ve bu karışımın küçük porsiyonlar halinde RM'ye eklenmesi istenmektedir. Diğer derslerde önce aseton eklenir ve ardından HCl damla damla eklenir. Hangi yol daha iyidir ve neden?

4. Filtrasyon
Bu en basit tarif olduğundan, Schott/Buchner hunisi kullanarak vakum filtrasyonu mevcut değildir. Bunun yerine kahve filtreleri ve yerçekimi filtrasyonu kullanabilir miyim?

5. Aseton
Asetonum >%99,6 saf olarak beyan edildi, su içeriği üretici tarafından beyan edilmedi. Asetonum bu uygulama için kuru kabul edilir mi?

6. Kişisel koruyucu ekipman
Gaz maskesi gerekli mi, yoksa iyi bir havalandırma ile veya açık havada çalışarak bu maske takılabilir mi?

7. Atık yönetimi
Ben üç tür atık görüyorum:
  1. adım 2'de serbest baz yıkama sırasında atılan sulu kısım. Bu sadece içinde bir miktar Brom bulunan su olmalıdır, yerleşim yerlerinde atılması güvenli midir?
  2. adım 4'te filtreleme sırasında ayrılan çözücüler (DCM ve aseton) ve yıkama için kullanılan aseton. Su arıtma şirketinin üstünkörü taramasından kaçınırken bunları güvenli ve sorumlu bir şekilde nasıl atarsınız?
  3. kullanılmış indikatör kağıdı, kullanılmış filtre kağıdı ve benzeri atık malzemeler. Bunların sarılıp mühürlenebileceğini ve evsel atıklarla birlikte atılabileceğini varsayıyorum, yanılıyor muyum?
Verebileceğiniz her türlü tavsiye için teşekkür ederim. Bu benim ilk sentezim olacak, bu yüzden her şeyi önceden düşünmeye çalışıyorum ve belki de bazı şeyleri fazla düşünüyorum. Lütfen böyle bir durum varsa bana da söyleyin.

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
63
Deals
7
Bu konuda ilk adımlarınızı attığınızı duyduğuma sevindim
Ben sadece sentez bölümünde yayınlanan yöntemimi öneriyorum. Sanırım size bir soru sordum, kolay olanı mı yoksa öğreten olanı mı tercih edersiniz diye. Basitçe etil asetatı seçin ve senteziniz için kullanın. DCM de kullanabilirsiniz ancak ilk sentez olarak tavsiye etmiyorum. DCM için daha fazla eşitliğe ihtiyacınız olacaktır. DCM'de genel kural 38c'nin üzerine çıkamazsınız çünkü kaynar, sadece sıcaklığı 36-37c'de tutun ve yaklaşık 3 saat içinde reaksiyona gireceksiniz, bazen daha az bazen daha fazla. Sıcaklık kendini korumadığında (biraz) reaksiyonun sona erdiğini anlayacaksınız.
2. HCL metilamin + NaOh kullanabilirsiniz, %40 aq çözeltisi kullanabilirsiniz, %40 aq çözeltisini kendiniz yapabilirsiniz (en iyi yöntem). Ancak bunu kendiniz yapmak için ciddi bir egzoz fanına ve biraz daha ciddi koşullara ihtiyacınız var.
3. Her zaman 1 saniyede bir damla, ne yaptığınızı biliyorsanız daha hızlı gidebilirsiniz, ancak başlangıç için bu şekilde gidin.
4. Yerçekimi filtrasyonu kullanabilirsiniz, bunun için bez bile kullanabilirsiniz, hepsi tamam. Buchner/vakum sadece yardımcı olur ve daha hızlı hale getirir.
5. 99,6 iyi bir asetondur
6. Maske kesinlikle gereklidir, belki çok iyi egzozla deneyimli biri küçük ölçekte maske takmamaya karar verebilir. Sizin için gerekli, eldiven de
7. Katı atıklar bir torbaya konur ve evden uzaktaki çöp kutusuna atılır, sıvılar geri kazanmak için damıtılabilir, ancak aksi takdirde kimse görmediğinde dışarıdaki bir toprağa dökülür.

View previous replies…

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
33
Cevaplar için teşekkürler! Sakıncası yoksa açıklığa kavuşturmak istediğim birkaç nokta daha var:
3. Önce tüm asetonu (örneğin 400 ml) eklemek ve ardından 1 damla/sn HCl eklemek mi yoksa önce 400 ml asetonda 40 ml HCl karıştırmak ve ardından bu karışımı küçük porsiyonlar halinde yavaşça eklemek mi daha iyidir?
7. EA veya aseton gibi çözücüleri dökmenin iyi bir fikir olduğunu sanmıyorum. Sadece buharlaşmalarına, kaynamalarına veya hatta ateşte yanmalarına izin vermek mümkün olabilir mi (bir şırıngadan kamp ateşine küçük miktarlarda püskürtmek)?

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
63
Deals
7
Asetonu koyun ve ardından hcl kullanın

Evet, çözücülerden bu şekilde de kurtulabilirsiniz. Ben şahsen yapmadım

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
63
Deals
7
Solventin bir kısmını basınç altında damıtarak geri kazanabilir ve yeniden kullanabilirsiniz. Solventleri ateşte yakmayın, tehlikelidir ve kesinlikle dikkat çekecektir.

WalterFan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
6
Ma.HCI bölümü hakkında bir sorum olabilir mi? Ma.HCI'yi doğrudan karışıma eklemekle ilgili diğer yazınızı izledim ve yakın zamanda bir kez de denedim, 2b4m'yi çözücüde çözdüğümde bir sorun yaşıyorum, NaOH + su ile takip edip karıştırmaya başlamalı mıyım, sonra hemen küçük porsiyonlarla MA.HCI eklemeli miyim? Yanlış anlamadıysam, NaOH su ekledikten sonra tüm karışım kararacaktı, herhangi bir MA.HCI takip etmeden önce oluyor, çünkü sentezim sırasında olan buydu, bu yüzden yanlış bir şey mi yaptım? Yoksa bu normal mi? Saygılarımla

WalterFan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
6
Ma.HCI bölümü hakkında bir sorum olabilir mi? Ma.HCI'yi doğrudan karışıma eklemekle ilgili diğer yazınızı izledim ve yakın zamanda bir kez de denedim, 2b4m'yi çözücüde çözdüğümde bir sorun yaşıyorum, NaOH + su ile takip edip karıştırmaya başlamalı mıyım, sonra hemen küçük porsiyonlarla MA.HCI eklemeli miyim? Yanlış anlamadıysam, NaOH su ekledikten sonra tüm karışım kararacaktı, herhangi bir MA.HCI takip etmeden önce oluyor, çünkü sentezim sırasında olan buydu, bu yüzden yanlış bir şey mi yaptım? Yoksa bu normal mi? Saygılarımla

Peanut

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Reaction score
0
Merhaba
2i burada yeni
amia2i2b4mp ülkemde hiçbir yerde bulunamıyor mu?
Herhangi bir öneriniz var mı lütfen?

Neozion420

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Reaction score
0
Merhaba, bu konuda yeniyim, sentezim Metilamin içermeyen baz% 40 (sulu çözelti) gerektiriyor, bunu büyük bir kimyasal tedarikçiden sipariş verme zahmetine girmek zorunda kalmadan nereden elde edebilirim? Teşekkür ederim