hiz alirken neden hala yorgunum

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,708
Deals
666
Maddeyi alırken ara vermek gerekir, kendi verimliliğinizi artırmak için uzun süre amfetamin almamalısınız. En az 1 ay ara verin.

View previous replies…

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Reaction score
10
Dikkat edin

Vücudumuz & Merkezi sinir sistemi & lenfotik Kan taşıyan sistem
içinde bir ULTRA Fabrikası

tüm dışsal ve içsel sözde zevk enjeksiyonları sizi depresyona sokar ve

Hayattan Bıkmış ve Yorulmuş

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Reaction score
10
En iyi durum itidal ve dengedir

MÜZİK Anahtardır

#MZK

cannedgoodsvendor

Don't buy from me
New Member
Reaction score
3
Katılıyorum, biraz ara verin ve konsantre olmak için başka bir yol bulun. Umarım bugün ihtiyacınız olduğu kadar odaklanabilirsiniz.

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
61
Ayrıca Adderall ile Meth arasında büyük bir fark olduğunu da eklemek istiyorum.

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
153
Pek sayılmaz, özellikle de sözlü olarak. Her ikisinin de rasemik ve dekstro varyantları arasında çok daha büyük bir fark vardır

View previous replies…

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
36
Deals
11
İlginç konu için teşekkürler. Günümüz trendleri için mükemmel bir rasyon hakkında bir sonuca varabilir misiniz?

Suriv01

Don't buy from me
Resident
Reaction score
71
Deals
16
30mg Adderall B974 arayan var mı?

Cranston

Don't buy from me
Resident
Reaction score
44
Hızlı tükettikten sonra uyumak o kadar da zor değil.

Hiç G-Rebound'dayken, örneğin 20 ml GBL tükettikten birkaç saat sonra uyumaya çalıştınız mı?

lasta123

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Reaction score
0
Zor değilse hızınız kötü demektir 😆

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Reaction score
30
Bana günde iki kez 20 mg dozunda alınan 40 mg dekstroamfetamin reçete edildi, belirtildiği gibi tolerans oluşumu büyük olasılıkla bu etkinin nedenidir. İlaçlarıma çok yüklendiğimde 30 mg dex aldıktan sonra uyuyorum, bu sorunla mücadeleye yardımcı olmak için düzenli olarak dexie'lere ara veriyorum, uzun süreli kullanımın bir başka yan etkisi de sinirlilik ve mantıksız düşünce sürecidir, uyanık kalmaya çalışırken hiçbir keyif almadan daha fazla ilaç almanıza neden olur. Başka bir kişinin söylediği gibi, tolerans molasının yanı sıra, diyetinize ekstra vitamin ve mineral takviyesi yapmak gerçekten yardımcı oluyor.

Miranda Porche

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Bu satıcıyla yaşadığım kişisel deneyimden yola çıkarak tüm potansiyel alıcılara bir not yazıyorum:

Bu satıcıyla ilk deneyimimin kesinlikle mükemmel olduğunu söyleyerek başlayacağım. Gönderim hızı, ürünün kalitesi ve iletişim birinci sınıftı - şimdiye kadar yaşadığım bu türden en iyi deneyimlerden biriydi.

Daha sonra, bu forumda yepyeni olduğum için, burada kullanılan emanet/passcode yöntemiyle çaylakça bir hata yaptım - tüm sorumluluğu üstlendiğim ve hala üstlendiğim ve hem satıcıdan hem de bu forumun yönetiminden yazılı olarak özür dilediğim bir hata. Bu hata karışıklığa neden oldu, ancak kimsenin parasının tek bir kuruşuna bile mal olmadı.

Daha sonra satıcıyla telgraf yoluyla iletişim kurdum ve tekrar özür diledim (Yukarıda söylediğim gibi her yönden birinci sınıf olan ilk işlemimiz için telgraf yoluyla iletişim kurmuştuk. Karşılıklı anlaşma yoluyla, daha sonra bu satıcıya telegram işlemi yoluyla 850.00 $ btc gönderdim ve satıcıdan Telegram'da şu mesajı aldım: "Yarın gönderilecek."

Bu bir aydan fazla bir süre önceydi. Ürün elime hiç geçmedi, herhangi bir yanıt almadım ya da kısmi de olsa herhangi bir geri ödeme almadım.

Tekrar ediyorum: bu satıcıya gönderdiğim ve bu satıcının aldığını kabul ettiği 850,00 $ btc. Ayrıca, btc'nin doğru adrese gönderildiğini ve onaylandığını kanıtlamak için ekran görüntülerine ve işlem kimliklerine sahibim.

Aradan bir aydan fazla zaman geçti ve hâlâ ne bir yanıt ne de bir ürün aldım.

Böylesine mükemmel bir ilk deneyimden sonra, en hafif tabirle olağanüstü hayal kırıklığına uğradım.

Ancak benim geldiğim yerde seçici dolandırıcılık olarak adlandırdığımız bu popüler hayalet tekniğinin başka bir yönü daha var:

İlk başta birinci sınıf hizmet ve iletişim sunan bir satıcı "Yarın gönderilecek" yazıp ardından hiçbir ürün gelmediğinde ve para iadesi yapılmadığında ve ardından satıcı tamamen hayalet olduğunda, diğer ilgili faktörler konusunda endişelenmeye başlarsınız. Kolluk kuvvetleri gibi. İşte bu yüzden hayalet satıcılığı olası tüm ticari uygulamaların en kötüsü ve en kabası olarak görüyorum. Modaya uygun cevap vermeme yöntemiyle ilgili en korkunç şey bu. Bana göre, bu satıcının bana yaptığı gibi, bir kişiyi seçerek 850,00 dolar dolandırmaktan bile daha kötü.

Cevap olarak birkaç kelime yazmamayı tercih ettiğiniz için birini olası yasallıklar konusunda endişeye sürüklemek sadece bayağı bir iş yöntemi değildir. Bu düşüncesizliğin özüdür. Ve bu, seçici olarak 850,00 $ dolandırmaktan başka bir şey değildir.

Son derece yetkin olduğunu kanıtlamış olan bu satıcının bunu bilmesi gerekir. Ve tüm potansiyel alıcılar da bilmeli.

Bu satıcıyı bir hırsız (bundan eminim) ve olası bir yem olarak görüyorum.

Miranda Porche

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Bu arada benim yorumlarım, satıcılar seçici dolandırıcılık yapmak için kasıtlı ve hesaplı bir karar verdiğinde ortaya çıkan kısmi sonuçları temsil ediyor.

BBgate'in hesapların silinmesine izin vermemesi de bir başka önemli kırmızı bayrak.

Büyük, tekrar ediyorum.

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Reaction score
30
Sorunlarınız için üzgünüm, lanet olası kırmızı bayraklar. Her şey yüzmenin söylediği bir şey mi?

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
49
Günün istediğiniz saatinde çok çok büyük bir çizgi yapmaya çalıştığınızı söyleyebilirim, kişisel olarak bunu yaptığımda, sabah 11-12 yapıyorum. Bu şekilde etkiler tam olarak etkisini gösterecek ve kullandığınız ürünün kalitesine ve saflığına bağlı olarak etkiler çok daha uzun sürecektir. Çok küçük çizgiler yapmak ve sık sık yeniden dozlamak yerine bunu deneyin, benim deneyimime göre bu şekilde kullanım daha az güçlü olacaktır. Bu şekilde denerseniz, lütfen bana yanıt verin ve deneyiminizi ve işe yarayıp yaramadığını söyleyin, geri bildiriminizi duymak isterim.

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
64
Ara verin ya da benim yaptığımı yapın, aile hekiminize Modafinal reçetesi isteyin, farmasötik olarak üretilen ilaçlar daha saf kalitede olma eğilimindedir. Doktora bölünmüş, çift vardiya çalıştığınızı veya iş hedeflerinize ulaşmak için Amfetamin kullandığınızı ancak bırakmak istediğinizi söyleyin, Modafinal Amfetamin kullanımını / aşırı kullanımını durdurmaya yardımcı olabilir.
YouTube'da da takip etmesi kolay bir sentez var.

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
26
Amfetamine yaklaşık 2 hafta ile 1 ay arasında bir süre ara vermeyi deneyin. Ardından, Robotablets alın ve 5 ila 15 gün boyunca günde iki kez (12 saat arayla) 75 mg ila 90 mg Dekstrometorfan deneyin. Tolerans daha sonra eskisinin yaklaşık 1/2 ila 1/3'üne düşmelidir. Dekstrometorfan bir NMDA antagonistidir.

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Reaction score
14

Yukarıdaki tüm takviyelerin dışında 5-HTP'yi deneyin.
Kişisel deneyimlerime dayanarak magnezyumun işe yaradığını söyleyebilirim ama bu biraz zor, her şeyden önce düzgün bir şekilde emilebilmesi için potasyumla doğru oranda olması gerekiyor, bu yüzden ZMA adlı kombinasyonu kullanmak muhtemelen en iyi yol, ayrıca magnezyumu çok yüksek dozlarda kullandığımda beni biraz sersemletiyordu ve bu da uyarıcıların benim için nasıl çalıştığını güçlü bir şekilde etkiliyordu.
Günlük olarak Piracetam kullanırken uyarıcıların daha verimli çalıştığını fark ettiğim 2. şey.
3. şey sürekli yeniden dozlama veya kompulsif yeniden dozlama beni zihinsel olarak yorgun hissettiriyor ve tabii ki tolerans hiçbir zaman tam anlamıyla artmıyor.

NOT. Sabah uyandıktan hemen sonra ilk iş olarak hız yapmamak, duraklamadan sonra iyi tolerans seviyesini korumaya yardımcı olur ;)
PS2. Parlatıcı bir anahtardır! ;)