aaronstevens (valentino cartel)

Status
Not open for further replies.

dark9999

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 27, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
Къде е моята поръчка? поръчах 100 г кокаин получих само 98,5 г поръчах хероин от картел валентино и все още не съм получил това ощеһттр://????? съм му изпращал съобщения на сесията. чрез имейли няма отговор !
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Вече трябва да направим списък на общия размер на парите, които е измамил... Съжалявам, братко
 
View previous replies…

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
aayyyyy and the LSD is 25E-N.... 1 клиент е в болница сега
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
681
Points
93
Deals
65
@NoCutt Имате ли доказателство от клиента може би? Вярвам в това, което казвате, но едно доказателство би помогнало!

@HEISENBERG
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Имам доказателство за разпространението, в което се казва, че е горчиво, всичко останало е в таен чат, но ще предоставя това, което мога, и това, което разрешават. частта за болницата беше казана по време на разговор


OmZSOBk59K
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
681
Points
93
Deals
65
Не ме изненадва. аарон ми призна, че продава оксикодон, примесен с фентанил
 

username81

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 30, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Това всъщност е супер прецакано, радвам се, че никога не съм поръчвал от него
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
16
Points
3
Уф, за какво говориш ти, че си написал и двете страни на разговора... първо, кой със здравия си разум би пуснал цялата тази информация в публичните форуми, за да я видят всички?

Защо този акаунт (тези акаунти),все още не е забранен от сайта?

Вие сте твърде невежи, за да разберете защо един обикновен човек може да забележи измамната ви природа от километър.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
681
Points
93
Deals
65
Публикуваният скрийншот е скрийншот от разговор между Кът и една от жертвите на аарон
 

bulltime

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 31, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Аарон дори не продава ли вече тук ?,не мога да го намеря lol
 
View previous replies…

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
16
Points
3
Omg ако някой е достатъчно глупав, за да купи от този човек, заслужава да бъде ограбен. Той си мисли, че е хитър с фалшивите си оплаквания от типа "Поръчах 100 г и получих само 98,5". Толкова е лесно да се види, че той използва няколко акаунта
 

dark9999

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 27, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
На брато законно поръчах 100 г, получих 91,5 г. След това му казах за това и той каза, че ще изпрати отново останалата част. 2 дни по-късно получих 7 грама по пощата, така че му изпратих съобщение, в което казах, че липсват 1,5 грама, но той не ми върна.
Поръчах 100 г H, които така и не пристигнаха. трябваше да бъдат проследени, но така и не получих проследяване. постоянно му изпращах съобщения, но не получих отговор. не искам да звуча като пич, но да, общо за кокаина липсваха 1,5 г. Звучи като фалшиво оплакване, но това е истината. днес получих имейли от Valentino Cartel, но искам да ми върнат парите. те са готови да направят 50% препращане, но не го търпя. Няма гаранция, ако повторно изпращане ще пристигне. това е първият ми път, когато правя бизнес с него. моят акаунт изглежда фалшив, защото съм нов тук. аз не мисля, че ще купувам от тях, освен ако той не реши проблема и ако го направи, тогава защо да не опитате отново с тях ? грешки се случват, разбирам това. не можете да се доверите на тъмната мрежа tho всеки може да бъде зад екран.
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
16
Points
3
Човек, който мами другите, е просто най-лошият вид мърша, който съществува. Излезте навън и спечелете парите си, като работите честно. Този тип хора са самовлюбени и дори не изпитват угризения за лошото, което вършат... сякаш светът им дължи нещо. Или пък са ядосани на света, защото животът им е скапан. Това е твоята ВИНА, че животът ти е наопаки, ти, шибан неудачник
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Напълно сме съгласни с това, стараем се максимално, използвайки всичките си ресурси, за да отстраним тези проблеми, погрижи се, братко.
 
View previous replies…

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
681
Points
93
Deals
65
Вашата киселина буквално вкара някого в болница, защото е фалшива гадост
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
16
Points
3
Дори не можете да сте в крак със собствената си клъстерна ебавка - кога се е състояла поръчката за киселината и как парче хартия или гел ще хоспитализират някого. Наистина се надявам скоро кармата да почука на вратата ви с бейзболна бухалка
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
ДО ВСИЧКИ, КОИТО СМЯТАТ, ЧЕ НАШАТА ОРГАНИЗАЦИЯ СА ИЗМАМНИЦИ

Това е шефът на цялата организация, който говори

Първо id иска да каже благодаря на всички, които показаха подкрепа на Valentino Cartel по време на този тежък период и искахме да знаете, че подкрепата ви не остава незабелязана, наистина оценяваме всеки един от вас.

Напоследък виждаме някои негативни коментари за нашата организация, които ни разстройват, разбираме всички ваши разочарования, но не е приятно да виждаме как лоялните ни клиенти се обръщат срещу нас след една грешка.

За да изясним нещата, членът, който управляваше този сектор от бизнеса, беше арестуван, а неговата сесия, prototnmail и telegram бяха компрометирани. Данните на неговото устройство са криптирани, така че не се страхувайте, че не сте изложени на риск, но занапред смятаме, че е най-добре да използвате друг имейл адрес. Поради загубата на услугите за изпращане на съобщения новият член, който беше разпределен да се занимава с този сектор, няма предишна информация, така че всичко, което прави сега, е ново за него. Това означава, че той не познава нито един от старите клиенти и нито една от техните поръчки, ето защо той иска от хората доказателства за плащане и история на съобщенията със стария член. На всяко лице, което е поръчало, е бил даден номер на поръчката, който е бил регистриран на телефона му. По този начин, когато е разговарял с екипа по опаковане, те са могли да дадат съответните номера за проследяване. След ареста на този член загубихме страшно много информация и в момента се опитваме да съберем възможно най-много, за да можем да отстраним проблемите. Другият проблем са конфискациите, много от изпратените ни пратки наскоро бяха конфискувани, а основните ни складове във Франция и Германия бяха затворени, което допълнително затрудни организацията ни. Ако трябва да съм честен с вас, последните три седмици бяха изключително прецакани.

Много от вас коментираха, че сме измамници, и затова съм прозрачен с вас. Всички клиенти, които помагат на този нов член да се ориентира в този сайт, ще бъдат изключително ценени. Макар че току-що видях, че са ни отнети правата за продажба, което е срамно да се види. Моля, пишете ни за всякакви запитвания. Най-важното нещо е да се възстанови доверието, което беше изградено преди това. Стремим се да го направим, като предоставим на всеки максимум 75% презаписване в зависимост от ситуацията. Моля, изпратете ни имейл с доказателство за транзакция, оригиналната си поръчка, колко, ако изобщо е пристигнала, и адреса за доставка. Очакваме с нетърпение всички нови бизнес възможности, които се появят на пътя ни.

Информация за Поръчките, направени в периода 25 септември - 2 октомври, са загубени за неопределено време. Всички нови поръчки, направени от 5-ти, когато възобновихме дейността си, са обработени, освен ако не са направени през сайта bbgate. Благодарим ви за разбирането. Бъдете в безопасност, хора мои.

Шефът
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
681
Points
93
Deals
65
Макар че аарон водеше добър бизнес с мнозина и като цяло беше в добро темпо относно поръчките си, за мен всичко около него беше подозрително от самото начало, защото можех да кажа, че той не е истински ангажиран в общността за лични цели, а също и широките му запаси, които никога не изглеждаха да са заедно на едно и също място, просто ми приличаха на "Darknet Vendor 101", така или иначе дропшипингът е съвременен бизнес модел, но ми се стори нахално да имаш такава форма на реклама, когато явно не си ти :D Заради подозрителното му поведение наистина натрупах много злоба към него, заради факта, че би използвал тази страхотна общност за лична изгода.

Обикновено лъжите никога не стигат докрай, в този случай интригуващият сюжет, който Аарон е създал около него и многото други персони (купувачи и продавачи), които има на този пазар, се разкри за мен на 29 август тази година. Въпреки това не ми се искаше да правя нищо по въпроса, защото да имаш различни самоличности в тъмната мрежа е нещо, което е много често срещано и което и аз правя.

Въпреки това беше на 22 август, когато един потребител се свърза с мен в Breaking Bad, като поиска най-различни наркотици, но най-вече оксикодон за лична употреба. Влязохме в разговор и беше около седмица по-късно, когато пакетът беше на път. Точно в този момент купувачът се свърза с мен отново със следното съобщение:

Така че на този етап бих искал да си вземете почивка, да отворите сесията и да видите дали този идентификационен номер може да ви е познат. :D

Историята продължава..

Тъй като никога преди това не съм имал контакт на сесия с аарон, не можах да видя какво ще се развие и продължих да се свързвам с потребителя с мързеливо съобщение "Йо, Гордън", за да му кажа кой съм.

След 2 часа и 2 минути искането ми за съобщение беше прието. Потребителят отговори:

Когато продължих да се конфронтирам с него, като казах:
Той не каза нищо през целия ден, въпреки че преди това беше много отзивчив, а в САЩ все още беше обяд
Продължих да ровя:
Той излезе и каза:
Получих някакви фугасни обяснения защо клиентът ми го е насочил към мен, защото се предполага, че Аарон е голям доставчик на оксикодон в САЩ :D :D За мен това е съвсем ясно :)

Потребителят на BB, който ми изпрати профила, също не отговори в продължение на един ден и след това каза: "Не съм отговорил:

Когато отговорих:
Не получих отговор, когато пакетът беше доставен, повече не се свързаха с мен, но акаунтът все още е активен към днешна дата (последно е бил активен: 9 октомври 2023 г.)

Това може да остави леко пространство за тълкуване, но за мен нещата са доста ясни.

От данните, които виждам в адреса, лицето, което стои зад акаунта, е от САЩ! (Не ме питайте за адреса му :D)

Бих могъл да продължа с добавянето на доказателства за горните твърдения (скрийншоти + видеоклипове), които имам, но това е загуба на време и енергия!

Други ситуации, които доведоха до мнението ми за Аарон, са:

1. Когато току-що започнах като продавач, имах потребители като Chobeskunk и 2 други хора от Франция, които чакаха отговора на aaron в продължение на повече от 3 седмици, след като направиха поръчка и изпратиха монети, това буквално не е спирало оттогава, че хората идват тук от време на време със същия проблем на призраци в продължение на седмици и това е преди 4 месеца.
Призраци след приемане на поръчка = измама
2. Кокаинът му е тестван на 70%, рекламиран на 90%+
3. Хората поръчват метамфетамин, получават 4MMC
4. Признава ми, че е продавал оксикодон, примесен с фентанил на сесията
5. Публикува информация за 95% 4MMC, но изпраща мръсно вещество на клиентите. Когато това излиза наяве, той наистина казва, че се е справил, като е летял до лабораторията със самолет, за да подобри работата на химиците си

Хора, всичко това е толкова лошо, че не мога да повярвам как може да продължи толкова дълго и далеч и как този човек все още не е забранен? Беше нелепо да се гледа, но честно казано, искаме ли такъв тип внимание, че потребител, който е закупил наркотици на Breaking Bad, е влязъл в болница от него? aaronstevens трябва да отиде и всеки от страничните му сметки!

Наистина се чудя колко пари е измамил от хората.

Наистина настоявам за необходимостта от принудителни ескроу транзакции на Breaking Bad, всеки, който драгира хората извън форума, трябва незабавно да бъде забранен, ако не е бил предоставен от администраторите.
 
View previous replies…

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Мога да добавя 98%!!! СУПЕР АМФЕТАМИН наистина беше максимум 70% след изсушаването и също така, сега управлявам компания, която скоро открива 27-ата лаборатория и все още успявам да отговарям на клиенти или бизнес партньори в рамките на 10 мин - 2 ч в зависимост от това колко трябва да направя, където той, напротив, отдели цели 8 дни, мисля, че беше... ами да, не съм сигурен как това продължи толкова дълго
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
681
Points
93
Deals
65
Трябваше един човек да започне жалбата и да го изобличи за действията му, щастлив съм, че това най-накрая се случи!
 

J03703

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Това е толкова сус, изглежда, че Аарон се е подхлъзнал малко там, предполагам, че това се случва, когато жонглираш с много странични акаунти, забравяш кой трябва да бъдеш
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
681
Points
93
Deals
65
Наистина просто е много сус за мен, не знам честно казано. Особено това, че този потребител никога повече не се свърза с мен, въпреки че доставката беше перфектна, е необичайно.
 

Jackie Moon

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 5, 2023
Messages
1
Reaction score
5
Points
3
Гордън, аз нямам и половината от това, което разбирам от този свят като теб, но в моята страна съм хитра стара лисица в бизнеса и поведението на Аарон беше подозрително от първия момент.
Наблюдавам го от година, колко арогантно се опитва да избута другите продавачи. Но изглежда, че и аз остарявам, защото времето мина, видях как се трупат положителни оценки и просто ми мина през ума, че може би си струва да опитам...
Тогава избухна скандалът, за мой късмет. Също и за твое щастие, тъй като ти на практика го победи за кратко време, с твоята надеждност.
Така че, ако нямаш нищо против, скоро ще се отбия при теб за малко амфетамин... 😇😂😂😂
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
681
Points
93
Deals
65
Повечето неща са толкова очевидни, че не е необходимо никакво вникване, предполагам :) Но, разбира се, винаги можете да се свържете с мен и да видим дали ще успеем да осъществим поръчка за вас! Разбира се, нямам нищо против :D :D :) :)
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Всичко това се разгръща и той е дори по-лош, отколкото си представях, особено като се има предвид репутацията и доверието, които някога е имал в общността. Действията на Аарон, напротив, са грубо предателство към всички тук и определено трябва да бъдат разкрити.

Отношенията ми с Аарон относно значителна поръчка за Южна Корея, на стойност над няколко хиляди долара, разкриха няколко тревожни несъответствия:

  1. Той посочи необичайно завишена цена, почти четири пъти по-висока от обичайната.
  2. Въпреки високата цена Аарон се въздържа да предостави каквито и да било данни за проследяване, като винаги се отклоняваше с двусмислени извинения.
  3. С течение на времето стана болезнено ясно, че той не разполага нито с доказателство за пратката, нито с представа за нейното местонахождение, въпреки че многократно уверяваше за евентуалната ѝ доставка.
Опитите ми да осигуря каквато и да е форма на компенсация, било то пълно или частично възстановяване на сумата, или дори повторна доставка, бяха посрещнати без отговор и твърдението му очевидно, че няма възстановяване на сумата за такава поръчка. Изглежда, че Аарон се възползва от тънкостите и предизвикателствата на доставките, особено до сложни дестинации като Южна Корея, като просто не доставя нищо и твърди, че мястото е трудно за изпращане и възстановяването няма смисъл.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
681
Points
93
Deals
65
Мога само да си представя общите щети, причинени във финансово и дори във физическо отношение. Няма никакво разкаяние и няма как да се прости вкарването на някого в болница с фалшиви лекарства

Екипът на ББ трябва да се намеси и да изтрие всеки един пост за неговия имейл адрес, като първа стъпка за минимизиране на щетите!

Може би вече си е заслужил и титлата "измамник", ще съм му благодарна :)
 

INDIANELK

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 7, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Вие, момчета, буквално го ограбвате в момента 😂
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,646
Solutions
2
Reaction score
1,721
Points
113
Deals
666
@aaronstevens и други

Екипът на ВВ е наясно, че арестите са нещо, което се случва в нашия бизнес. Не всеки арест унищожава бизнеса.
Веднага след като се появи новината, че @aaronstevens има проблеми , той веднага се свърза с нас и ни помоли да отменим всички поръчки, за да могат хората да си получат парите обратно.

Също така съм наясно, че @aaronstevens се опитва да сведе до минимум загубите на бизнеса си и полага усилия повечето поръчки да бъдат доставени на клиентите.

Докато ситуацията се стабилизира, временно скрихме всички обяви на @aaronstevens. След като повечето от проблемите бъдат решени, @aaronstevens ще може да продължи да търгува в BB, но без да публикува контактите на месинджърите, така че всички сделки да минават през ескроу.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
681
Points
93
Deals
65
Това не е оправдание за продажбата на фалшиви продукти, които излагат купувачите на физическа опасност, като неговото LSD
Точно това се опитва да елиминира Breaking Bad от пазарите на наркотици - продавачи, които експлоатират потребителите си, защото не знаят по-добре

Прочетете всички твърдения тук в темата, това просто надхвърля всичко, което може да бъде оправдано от арест, който уж блокира него/екипа за няколко дни от правене на бизнес. Това, за което става дума в тази тема, е много по-голямо
 
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,646
Solutions
2
Reaction score
1,721
Points
113
Deals
666
Не изисквам лабораторни тестове. Поне вижте жертвата и нейната история. Какво е използвал, колко, какви са били симптомите, доказателство, че го е купил от Арон. Само това.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
681
Points
93
Deals
65
Мисля, че би трябвало да е възможно да се получи това чрез Кат, тъй като той е в контакт с купувача, ако има доказателство за TXID, е още по-добре.
@NoCutt Можете ли да поправите нещо? :)
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
681
Points
93
Deals
65
Всички контакти по имейл все още са видими на страницата на профила му
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
16
Points
3
Предполагам, че е очевидно, че администраторите на сайта през цялото време са били в този бик
 
Status
Not open for further replies.
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top