Question Алтернативни бизнес идеи с използване на ескроу, крипто и запазване на сигурността

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Един въпрос, или предполагам, че това е по-скоро анкета. Забелязвам, че по-голямата част от пазарите използват само XMR. Какво е вашето предпочитание при използването на криптовалути? И ако има друг начин за извършване на ескроу сделки без използване на крипто, но все пак да останете анонимни, някой има ли идея как да го направи и ако да, възможно ли е да се приложи? Очевидно е, че парите в брой и мъртвите капки или мъртвите капки и търговията с продукти с еднаква стойност са добри. Но за онлайн пазар трябва да има начин да се приложи безопасна интегрирана система, свързваща различни части на света, където могат да се сключват сделки, които поддържат всички в безопасност, тъй като дори използването на XMR има рискове. В крайна сметка минимизирането на риска както за купувачите, така и за продавачите трябва да бъде цел, която всички споделяме, дори ако това означава да загубим малко печалба тук и там. Предполагам, че това звучи налудничаво, но израствайки в този бизнес, бях научен да поставям хората над печалбите и преди всичко да минимизирам риска, дори ако това означава да загубя малко пари.
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
84
Reaction score
90
Points
18
Deals
16
Ако искате да защитите анонимността си, използвайте "студени портфейли", като най-добрите според мен са Edge wallet е без проверка на KYC или trust wallet, чух, че Trezor wallet работи по същия начин, но все още не съм го пробвал. Ако получавате биткойн суап към monero , но най-добрият начин е да приемате само XMR по-сигурно и по-ниска такса без excange нужда от него. друг избор е Electrum портфейл на Tails.Edge портфейл е най-добрият и има много ниски такси.:)
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Затова много пазари използват XMR с ескплоатация на пазарите. Мисля, че това е така, защото това е най-доброто нещо в момента. Мисля обаче, че сделките са много интересна идея
 

QueenNefer

Don't buy from me
Member
Joined
May 13, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Как ще функционира търговията ? Има ли някаква идея ?

В момента работим върху изцяло нова структура с напълно нов стандарт по отношение на поверителността и анонимността.

Всяка представа ще бъде оценена
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Вие сте доставчик? Предполагам, че бихте могли да търгувате с друг продавач в насипно състояние, така че всеки от вас да разполага с различни продукти за клиентите
 
Top