Цялостен синтез на амфетаминова свободна база (А-масло) от P2P (мащаб 10L)

tweaker2

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 29, 2022
Messages
18
Reaction score
20
Points
3
Този препис е боклук.Първо, температурата с формамида е твърде ниска 140-150 звучи правилно, ако използвате амониев формат, но формамидът се нуждае от по-висока температура, ако си спомням правилно, и второ, N-формиламфетаминът е твърда маса, а не течност, и защо ще се опитвате да го извлечете от реакционната смес напълно безполезна стъпка, която само вреди на добивите ви трето, хидролизата ви е погрешна, използвате 11 литра Hcl, което е безумно, дори ако имахте 11 килограма N-формиламфетамин, количеството щеше да е близо 2,5 литра Hcl, а не 11 литра, а 1:1 по моларна маса, а не по обем.Защо толкова усложнявате всичко Leuckart е проста рефлуксна хидролиза и след това базификация и след това парна дестилация - всичко това в един и същи съд, така че не са необходими никакви екстракции или разтворители Силно се съмнявам, че някога сте правили тази реакция, а ако сте я правили, добивът ви е близък до нулата, ако я правите, както казвате.Добре, весела Коледа на всички, отивам да спя, пиян съм като дявол
 
View previous replies…

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
17
Points
8
Ако пуснете лейкард при 140 150 с амонячен формат, той така или иначе ще се разпадне само на формамид
 
View previous replies…

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
147
Reaction score
66
Points
28
Различен е синтезът с формат, ако не искате той да се превърне във формамид "in-situ".
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
n-формиламфетаминът е леко жълта мазна течност
 
View previous replies…

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
147
Reaction score
66
Points
28
Сега вече знам какво още правя погрешно, при синтеза с формат. Сега го правя с формамид, както и с правилните температури и т.н. Да видим как ще стане това, когато приключа с нагряването ...
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
147
Reaction score
66
Points
28
Отиде на боклука. Не знам какво, по дяволите, не е наред с моя Льокарт. Време за реакция 20 часа, температура: 150-160 С (формамид) и всички реагенти бяха в правилните количества. Дали магнитната ми бъркалка е счупена и не я разбърквам по-често, или какво. Моят N-формил амин е винаги черен. Трябва ли да го изгоря? И когато правя хидролиза на база, не се образува много, ако изобщо се образува, амонячен газ, така че моят N-формил "амин" изобщо не е амин?! Може ли някой да ми помогне. Моят P2P беше 8 грама + други реактиви.
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
147
Reaction score
66
Points
28
ДОБРЕ. Какво не беше наред, това беше моето така наречено "P2P", вещицата не беше P2P.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Здравейте @btcboss2022
Какъв е цветът на вашата N-форма? pH?

Открих нещо много странно. моят N-formy е тъмнокафяв
Пазя си амониевия карбонат ( смес ) от миналия път и в бутилката имаше само малко N-formy на горния слой
беше останало от отделянето на може би 5ml в бутилка от 1 литър. Амониев карбонат.
сега 6 седмици по-късно цветът му се променя на светлооранжев и количеството е х3 минимално мисля, че 15мл

така че може би начинът с амониевия карбонат (титруване на ph7) е златен, ако не бързате.
може би използваме твърде много топлина и твърде малко време.
така или иначе следващия път започвам няколко седмици без топлина, след това топлината и отново оставям да престои една седмица и след това разделям

може би чудовищни добиви
 
Last edited:

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
147
Reaction score
66
Points
28
Понякога загрявам реакционната си смес около 4-5 часа, след което спя. Отново. Още малко сън. и т.н. и т.н. ...
Един път реакцията отне 5 дни! :) Има някакъв текст във Festers Meth vol. 8:th, че ако оставите реакционната смес да престои 4-5 дни, а след това я нагреете на 160 С за 1 час, тя е завършена! Това беше някакъв руски химик... Никога не съм опитвал това..
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇳🇱
Joined
Sep 3, 2023
Messages
67
Reaction score
24
Points
8
@btcboss2022 Вашето изчисление на съотношението на хидролизата с HCL е АБСУРДНО!

Стъпка 1: Изчислете моловете на N-формиламфетамин

Предполагам:
- **Плътност на N-формиламфетамин:** приблизително 0,9 g/mL.
- **Молекулно тегло на N-формиламфетамин:** приблизително 163 g/mol.

### Стъпка 2: Изчислете необходимия обем на 37% HCl

За хидролизата е необходим приблизително 1 мол HCl на мол N-формиламфетамин.

- **Концентрация на 37% HCl:** ~12 M.

### Окончателно изчисление:
Необходими са ви приблизително **5,06 литра 37% HCl** за хидролиза на 11 литра N-формиламфетаминһттр://....
 
Top