Question Кристализация на кокаин HCL. (Помогнете ми, моля, аз съм в средата на извличане)

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇳🇱
Joined
Sep 3, 2023
Messages
67
Reaction score
24
Points
8
Здравейте,



В средата на екстракцията съм знам, че имам 5% разтвор на сярна киселина с кокаинови алкалоиди знам, че следващата стъпка е окисление, но някой знае ли какви разтворители трябва да използвам, за да получа хубав кристален кокаин с рибени люспи? Като този:
PUAhlKJ2VI


Чух, че кокаиновата основа се прави с Aceton и след това се рекристализира с диетил етер.

Може ли това да е всичко или има и още нещо?

Моля, помогнете ми, за да мога да продължа

Благодаря предварително.
 

NobodyYouKnow

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 17, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
1) Бих използвал амоняк 4%, за да го превърна в основа. След раздробяване и изплакване с вода няколко пъти загрейте във вода до масло и студения шок, след което раздробете това.

2) Разтворете базата в 15 мл ацетон на грам.

3) Добавете 0,25 ml на g солна киселина 37% и 0,5 ml на g метилов алкохол (известен още като метанол).

4) разбъркайте за една минута, след което покрийте, за да запазите влагата. Оставете да престои няколко часа.

5) филтрирайте утайката през филтър и фуния. Но също така изпарявайте разтворителите, които са преминали през фунията, защото по този начин ще получите повече. Винаги има малко вода, а мен ме мързи да правя безводен разтвор. Но в новозакупените не би трябвало да има много. Проблеми се получават, когато е престояла 9 месеца и е изчерпана наполовина.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Много хора не са помислили за това за водата и безводния и ацетон. Ацетонът НЕ разтваря кокаин hcl. Той ще задържи 1 г/100 мл при 20 градуса по Целзий. Количеството вода, което може да побере 1/2 четвърт въздух, е по-малко от 1 капка, така че ще трябва да отворите бутилката и да оставите ацетона да абсорбира цялата влага във въздуха, след това да смените въздуха и да повторите това 20 пъти, за да получите 1ml вода в нея. Около 5 грама молекулен уплътнител работи при температура под 0 С и може да изсъхне до по-малко от 1 част на милион за седмица. Той е за многократна употреба, работи за много разтворители, много добре задържа вода и е евтин. 5 грама 3А ще изтеглят 1 г h2o
 
Top