Някой от присъстващите тук опитвал ли е IV 4-MMC Мефедрон?

TheMapleSyrup

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 7, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Това, че мефедронът винаги мирише на котешка урина, някога беше вярно. Но сега хората са измислили други начини за синтезирането му, които не излъчват никаква миризма. Сега той може да се предлага и се предлага под формата на много лек чист бял пухкав прах без мирис и не оставя мирис на нищо. Все още се изследва по FTIR като чист.
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
Хм интересно, опитах го за първи път тази година и оттогава направих около 50 г. може би.

Бях напълно несъзнателен за това КОЛКО миришех.
Искам да кажа, че знаех, че мириша, но не осъзнавах, че хората могат да го усетят от 3 м разстояние.

Но как така различен начин на синтез премахва миризмата, ако самото вещество е същото?

Знам, че може да бъде под формата на HCl и кристали, но мисля, че HCl също оставя миризма. чел съм много за това.

Може би тогава не е мефедрон?
 
View previous replies…

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
тези тласъци са мозъчни удари, нормално нещо след злоупотреба с мощни серотонинови релаксатори.

Никога не ми се е случвало след 3cmc например, т.е. случвало ми се е наскоро, но след злоупотреба с meph в продължение на 3 месеца.

Това се случва поради понижаване на серотонина
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Да, може да се направи някакъв извод, че това е мозъкът ви, който се опитва да се пренастрои, след като всички синапси са били изпържени ;].
 
Top