Как мога да получа достъп до раздела RC?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
За да получите достъп, трябва да сте активен участник във форума. В раздела RC публикуваме най-ценните трудове. Например, синтез на легален канабиноид (WoW!).
Най-активните потребители на форума ще имат право да отправят покана до някой друг.
Пишете заявления за покана тук.
 
Last edited by a moderator:

TheDiscoking

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Все още ли е възможно да се получи достъп до раздела RC чрез участие и принос в fourms/групите? Нямам много познания по химия, но знам много за лекарствата и малко за фармакологията.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Да, това винаги е от значение. Около 20 души имат достъп до раздела и само 2 или 3 души са закупили този достъп.
 

Bigskin7

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 19, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Здравейте, надявам се в близко бъдеще да получа покана за участие в раздела rc. Надявам се скоро да мога да допринеса повече тук за синтетичните ноиди
 

TheDiscoking

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Вече научих много и намирам химията за невероятна. Не съм запозната с химията, освен с урока в гимназията, така че гледах you tube.
 

gameon

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 16, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Кандидатствам, за да получа достъп,
 

Bigskin

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 27, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Това е нещо като репост тук, не мога да получа достъп до стария си акаунт. Много се интересувам да се присъединя към секцията rc. Имам дългогодишен опит в доставката на едро на канабиноиди и други рс, търся нови източници на реактиви и нови методи за синтез и се надявам да допринеса за невероятната общност тук
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Добре е да се запознаете,
Бих искал да кандидатствам за секция RC.
Извършвал съм много различни видове синтез, също и синтези от РК, като например 3cmc.
Споделям знания, помагам на хората с техните синтези и съм активен тук.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Добре дошли. Проверете го. Достъпът е предоставен.
 

c69c

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 3, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Знам, че съм нов и не публикувам наистина, освен ако нямам да кажа нещо важно. Имал съм химия в гимназията, но до голяма степен съм самоук и постоянно се уча. Направих много rp / i's и dd добре и сега научавам колко много други начини са възможни. im искане за допускане до r / c, за да продължи обучението си, ако е позволено и ill да стане по-активен, тъй като се чувствам по-удобно тук. Plz&tyvm
 

Charlenedelarosa

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Ill be so honest im literally in need for a real honest source for the strongest cannabinoids possible to ship uk...
Не съм от най-запознатите в тази област, но съм много нетърпелив да се науча..
Благодаря предварително
 

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Още от началото на връзката ми с вас проявявам голям интерес към достъпа до раздела rc. Любезно Ви моля за разрешение за достъп до него. Досега съм придобил много знания от този форум. Много ми се искаше да ги разширя. Докато този форум е активен Бих се радвал да бъда член тук
 

orgasmatron

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 2, 2022
Messages
25
Reaction score
14
Points
3
да, ако мога да получа съвет за това колко често трябва да се публикува, за да има право на достъп ( или става въпрос за качество? ).
Дали плащането е начин да се получи достъп без работа или е необходимо, но не достатъчно? На мен ми се струва, че първото е така.
Благодаря ви
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666

Важна е не честотата на публикуване, а качеството. Да, плащането дава незабавен достъп завинаги.
 

Beeber

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 17, 2022
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Имам ли право да участвам? Искам да се присъединя към RC
Много ви благодаря за страхотната ви платформа и знания.
 

bigusdickus

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 13, 2022
Messages
9
Reaction score
13
Points
3
Момчетата от RC! Моля! Не се притеснявайте, че не съм тук, за да крада "рецепти" (lol) Интересувам се от науката за нови синтетични пътища за психоактивни съединения. Толкова съм готин! Наистина!

.... Защо да плащам, когато мога да допринеса ? Това не е ли по-ценно?
 

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Онова усещане, когато толкова силно искам да имам достъп до него, че съм на път да се въже

JK :(
 
Top